Derki

Cariotka,
Horseware 5'9 ma równo 182cm długości - od początku derki w miejscu zapięcia do końca. Długością od kłębu bym się nie sugerowała, bo te derki mają specyficzny krój - szyja jest wyżej zabudowana niż w większości derek.
ps. Ja też się czaję na przeceny. PE ma darmową wysyłke na zamówienia powyżej 100 funtów 😀
horse_art, a mi się nic nie wywija 😉
Cariotka   płomienna pasja
30 marca 2015 19:52
zoyabea to pozostaje mi poczekać do maja bo jadę na weekend do Polski i wtedy zmierzyć derki moje i dopiero kupić. Bo mój tata na pewno coś pomyli i źle to zmierzy. Nowe derki i tak potrzebuje dopiero na jesień, ale jak będą jakieś przeceny to chcę być przygotowana i mieć już wybrany model i rozmiar 😎 o przekroczenie tych 100 funciaków to my z Cobrinhą się nie boimy. Ja już mam wyhaczonego i sprawdzonego kuriera do Polski za 17 funtów. Bo rozumiem że ta darmowa wysyłka powyżej 100 funtów to na terenie UK?
Cobrinha, mam konia mutanta ;P
Cariotka darmowa wysyłka PE jest też do PL powyżej 100Ł 😉 najlepiej poczekać na Black Friday- -40% albo na koniec roku- wyprzedają prawie wszystko też z ok -40%
Cariotka   płomienna pasja
30 marca 2015 21:43
a no to ja przy dwóch derach bankowo przekroczę 100 funciaków. Super🙂

i czy dobrze mi się zdaję że w equestarian http://www.equestrian.com/ wysyłka kosztuję tyle samo do polski jak i na terenie UK czyli 4,99?
a no to ja przy dwóch derach bankowo przekroczę 100 funciaków. Super🙂

i czy dobrze mi się zdaję że w equestarian http://www.equestrian.com/ wysyłka kosztuję tyle samo do polski jak i na terenie UK czyli 4,99?


Tak, dobrze Ci się zdaje  😉
czy występują może Avalanche z wypełnieniem 100/150 g? 😉
Tak, od tego sezony wprowadzili wypełnienie 150g.
tulipan, a czy mogłabyś mi wysłać może linka? 🙂
Szukam derki 200g z podwyższoną szyją.
Niestety Horze nie wypuściło derek tego typu nad czym ubolewam, jedynie 150g a mam wrażenie że to ciut mało jak dla mnie, szczególnie że mogę założyć polar+plandeka na polarze i wyjdzie podobnie.
Może ktoś mi jakąś polecić - nie koniecznie musi być z polskiego sklepu - nie wykluczone, że zamówię z UK.
Szuka, szukam i tych derek jak na lekarstwo 🙁
anetakajper   Dolata i spółka
03 kwietnia 2015 19:21
A nie lepiej zalozyc 2 derek na konia? Np. Polar+ derka 150?. Ja tak robie zawsze
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
03 kwietnia 2015 19:28
Cobrinha nie prościej zamówić w caball albo jarpolu? W dodatku sama zadecydujesz o kolorze, lamówce, czy klamry, czy nie itp itd
A nie lepiej zalozyc 2 derek na konia? Np. Polar+ derka 150?. Ja tak robie zawsze
Niestety nie lubię tak robić bo zawsze coś się pod spodem przesuwa, konie mam padokowane od rana do wieczora, padok jest mega błotnisty i łatwo sobie wybrazić co dzieje się z polarem pod spodem jak się przesunie 😉
Jak wypadają derki Villa Horse w rozmiarze 145/155? Standardowo? Mój wałach średniej budowy, 165 cm zazwyczaj nosi derki w rozmiarze 145 cm.  😉
oli330 weź 145 cm.
Cześć . Ostatnio kupiłam na jakimś szrocie derki . Może ktoś widział taką lub posiada ? Jestem ciekawa ile kosztuje . Derka jest strasznie ciężka ,a na metce jest tylko napisane ESP Canvasdecke .
absenscarens, brzmi i wygląda jak derka z Netto warta z 10 Euro
A koniowi przydałby się kowal...
_Gaga tak też myślałam
Słuszna uwaga .
netto,lidl nie mialo takich derek. i byly fajne i kosztowały duzo wiecej niz 10 e
w de (bo twoja sadzac po niemieckim napisie niemieckiej produkcji jest) np byly pomaranczowe padowkowki, w rozm 155. i polary, tez 155. u nas tez byly polary - b. fajne jakosciowo.
to zadna z nich. ta jest z kanwy, czyli bawełniana(?). googlując znalazłam tylko ogłosznie o sprzedaży takiej, ale bez podania ceny.
horse_art mogłabyś wysłać mi to ogłoszenie ?
horse_art, to przenośnia była  😵
wiem- typowa złośliwość. tu nietrafiona, bo marketowe (przynajmniej tych) nie są złe. jak- po czym (jelsi nie po marce, macaniu parametrach) poznalas, ze ta ze zdjęcia jest tandetą za grosze to już nie mam pojecia.
ale fakt (choć może-jak mówisz nie o to ci chodzilo) - z takim jedynie oznaczeniem z jakigos marketu byc mogla.
horse_art, Ty na rpawdę w każdym moim słowie szukasz złośliwości, sarkazmu i dopierniczania?  🤔
Może raz jeden nie szukaj ukrytych znaczeń między wierszami, bo ich tam zwyczajnie nie ma  🤔wirek:
Derka nie jest firmowa (w znaczeniu znanej firmy) , wygląda na mocno zużytą. Nie ma typowych dla derek padokowych zapięć pod brzuchem - trzyma się ona na dodatkowym elastycznym pasie do derki, wniosek - nie jest derka przeznaczona do zakładania na padok.
Skad wniosek że ta konkretna derka była tania? Widzisz jak szkoda kasy na kowala, to w zasadzie i derek się drogich nie kupuje...
stąd: "wygląda jak derka z Netto warta z 10 Euro" , a ten monikonek do mnie? zupelnie nie zlosliwy? 😉 nie? to sory, zmien mimikę, bo tak się to odczytuje
a kupila na szrocie(e??). kowal to inna kwestia i do marki derki nie ma nic... (kupiona z 2 reki wiec...nic - bo tak cyz siak byla tania)
ja szukam? przeciez w kazdym temacie komus cos dowalasz zlosliwie - tu tez... po co? a dobra, nie ciagnijmy nie ma sensu. tyle razy to walkowane przez tyle osób.
dera jak dera - płócienna , bez pasów - to calkiem normalne, czeste i w topowych, takie nei sa p-deszczowe (o takich myslalas pisząc padokowe?) a dodatkowe pasy gumowe sa po to, zeby ich uzywać. kazdy polar, czy padokowa, p-owadowa bez pasów jest be i z lidla za 10 ojro (synonim tandety?)?, jak ciezka - to raczej porzadna...
sama kupilas taniutką derke i nie topowej firmy - czyli co? ze z tego powodu kiepska, a ty o konia nie dbasz? 😉
horse_art, weź Ty się ode mnie w końcu odczep, o co Ci chodzi?? 🤔
Nie, nie dowalam ludziom - proponuję częściej czytać moje posty
Nie, nie piszę złośliwie
Nie, nie wiem co to jest monikonek (emotikona?)
Nie, nigdzie nie napisałam, że absenscarens, nie dba o konia (skąd w ogóle ten wniosek??!!)  - co najwyżej, że koniowi przydałby się kowal.
Tak kupiłam derkę na wyprzedaży aby sprawdzić jej opisywany na forum fenomen... Co to ma do rzeczy??
Po pierwsze to nie mój koń , po drugie nie wiem o co ta spina , każdy ma swoje zdanie i tyle .
Cariotka   płomienna pasja
07 kwietnia 2015 21:15
horse_art zupełnie bez urazy ale Twoje posty czasami ciężko się czyta🙂 mam wrażenie że piszesz zupełnie na odwal się 😁 bez znaków językowych i tak trochę nieskładnie.
Cariotka, a co to (twoja wypowiedz) ma do tematu? zlosliwosci nie sa zlosliwe, a brak porady/odpowiedzi jest odpowiedzią, zyskują merytoryczność jesli są ze znakami? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się