Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

kenna ujeżdżeniowe leżały pod skokowymi :p
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
15 grudnia 2015 21:02
moj aparat mimo dnia uparł sie na lampe anie ukrywam że, robiłam troche na szybko zaraz przed jazda



wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 grudnia 2015 08:06
Brzask, ładnie, w słońcu na tego brillanta pewnie nie będzie się dało patrzeć 😁
wątek zamknięty
Miał ktoś pad York Arwila? Jak jakość? Od dłuższego czasu noszę sie z zamiarem kupna padu, myślałam nad Caballem, ale mam do wykorzystania kod do Bergo i zobaczyłam te pady. Cena jest podobna, a ja nie wiem, który kupić  😵
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 grudnia 2015 14:40
julka, macałam te Yorki i wydają się fajne, bardzo podobne do nowych Anek. Ale Caballe też polecam - choć ja same westowe mam 😉

Dzięki pięknej pogodzie udało mi się trochę nadrobić zdjęciowe zaległości 🙂

Dera NG Heart: 😍




Nici Brownie Dots:


I Nici Bicolor Green: 💘
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 grudnia 2015 15:05
Kropeczki zacne
wątek zamknięty
Livia kropeczki śliczne ! Ale ta pierwsza strasznie elegancka ! No ale ładnemu we wszystkim ładnie  😜
Ktoś może się orientuje czy equishop będzie wprowadzać nową kolekcje eskadron nici? Czekam i czekam bo chcę na oczy zobaczyć a tam cisza 🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 grudnia 2015 15:43
emptyline, mnie też się podobają 🙂

Bacik, dziękuję 🙂 Ta z NG mi się bardzo podoba, kolor jest przepiękny 🙂 A Nici już powinny być w Equishopie, dziś widziałam informację na ich facebooku, że wrzucają do sklepu 🙂
wątek zamknięty
Livia, niebieska ng to moje marzenie. Może uda mi się ją upolować na przecenach (chociaż podejrzewam, że ciężko będzie). Niciak green cudny!
wątek zamknięty
anai, zjawisko 🙂
wątek zamknięty
Dziubki, znalazłam czaprak eskadrona classic sport brown navy ale... ja go nie widze nigdzie na żadnej polskiej stronie. Być moze byla to jakaś edycja limitowana a ja o tym nie wiem i proszę was o jakieś info na jego temat i jaka jest jego wartość?  Na zdjęciu jest to DL a ja mam możliwość kupienia VVS. Z gory dzieki!
wątek zamknięty
Livia, pragnę te kropeczki 😍 Cudowne są, zazdrość milion! Z czaprakami west nie poszalejesz, za to nadrobisz derkami 😁
kozdanda, z tego co pamiętam, to nie była limitowana, a cenowo plasował się jak za każdy pad eskadrona :P 200 coś o ile dobrze pamiętam.
wątek zamknięty
A to nie jest Classic Sport 2014/2015? to jest Navy-Darknougat chyba. Na pewno nie limitowana tylko normalna sezonowa, nie ma go w sklepach bo to z zeszlego roku, poszly pewnie w wyprzedazach.
wątek zamknięty
budyń  kupiłam go za 20f więc chyba nie przepłaciłam? 😀
Dopytuje bo to mój pierwszy pad z eska.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 grudnia 2015 18:07
kozdanda, zdecydowanie nie przepłaciłaś. Kosztował 2 razy tyle. To jest polopad two part navy-darknougat.
wątek zamknięty
joanna_kwiat89   Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez.
16 grudnia 2015 18:31
Miał ktoś pad York Arwila? Jak jakość? Od dłuższego czasu noszę sie z zamiarem kupna padu, myślałam nad Caballem, ale mam do wykorzystania kod do Bergo i zobaczyłam te pady. Cena jest podobna, a ja nie wiem, który kupić  😵


Ja mam Arwile, kupiłam jako pad do ciorania, nie był oszczędzany, prany chyba z 15 razy, użytkowany bardzo mocno przez ponad rok  (potem już nie jeździłam) i żadnych śladów. Ze swojej strony polecam bardzo.

Jednak Caballe też ponoć szałowe i nie do zdarcia 🙂
wątek zamknięty
emptyline ooo dzięki, a jak z trwałością tych polopadów?
wątek zamknięty
Livia Ten niebieski jest cudny. Aj, kusi mnie strasznie czaprak z tej kolekcji, ale z drugiej strony... ile można w tym samym kolorze? Kropeczki strasznie urocze 🙂 Zieleń mnie nie przekonała, ufffff  🤣

Jutro powinien do mnie dotrzeć navy paisley, może nawet uda się go w weekend obfocić 🙂
wątek zamknięty
kozdanda, - nie wiem jak te nowe, ale ja mam stary polo-pad eskadrona z 2009 i jest nie do zaciorania.
Livia, - o ile w kropkach jestem zakochana, bo są kropkami, tak Twoje kare najbardziej mi się jednak w niebieskości widzi, choć i limonka cudnie 😀
Brzask, - nie wyobrażam sobie tego zestawu w słońcu, chyba będą potrzebne ciemne okulary 😁 Kolory na rozpędzanie szarugi idealne 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 grudnia 2015 19:56
Paisley gdzieś oprócz Pasi-Konika jest?
wątek zamknięty
Livia ng i zieleń  😍 kropki, na szczęście, do mnie wcale nie gadają...
wątek zamknięty
emptyline - ja nie widziałam, mój przyjdzie z pasi
wątek zamknięty
Czy ktoś widział na żywo pad york arwila lavender? Bo na zdjęciach to wygląda skrajnie różnie...

po lewej sklepowe, z prawej czyjaś fotka
wątek zamknięty
budyń, widziałam na zywo, i IMO bardziej jak ten po prawej.
wątek zamknięty
budyń, - pad najbardziej jak na ostatnim zdjęciu (licze od lewej), ale owijki są różowe jak na drugim, nie pasują kompletnie. Lavender na padzie to taki dość zimny, jasny fiolet, ale nie tak jasny jak na pierwszej fotce
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 grudnia 2015 10:32
anai, dziękuję 🙂 Na Szaraku ta niebieska NG byłaby szałowa!

budyń, dzięki 🙂 Taki jest zamysł, chociaż na jeden polopad Nici i tak się skusiłam 😁 A kusi mnie jeszcze niebieski NG, pasujący do derki 😉

Zeave, dziękuję, na twojej karej ta derka też by super wyglądała 🙂 Bardzo jestem ciekawa Paisleya, także wrzucaj zdjęcia 🙂 Chociaż póki co jakoś do wzoru się nie umiem przekonać.

emptyline, ja też widziałam tylko w Pasi.

kitty, dziękuję 🙂



wątek zamknięty
O, dzięki wielkie. Zamarzyło mi się coś w kolorze anky hortensia, a ten lavender trochę podobny na fotce, ale nie chciałam się nadziać na taki majtkowy róż jak ze sklepowych zdjęć :P
Livia, z tej nowej kolekcji? Muszę przyznać, że mimo że mega infantylne są te czapraki, to strasznie mi się podobają, zwłaszcza te całe w serduszka  😜
wątek zamknięty
Ale będę mieć prezent na świętaaaa!  😜 😍

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 grudnia 2015 10:48
budyń, tak, polopad w kropki zamówiłam 🙂 Chociaż się zastanawiam, czy go nie wymienić jednak na ten zielony, pasujący do derki 😉 Te całe w serduszka mi się w ogóle nie podobają, i żałuję, że nie ma treningowej polarówki w innym wzorze...

Euphorycznie, no, no, piękne 💘
wątek zamknięty
Livia to nie koniec...resztę planów zakupowych zostawiam na styczeń a będą co najmniej dwa!  😜 😂 😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.