Cavaliada Summer Jumping

Gillian   four letter word
06 lipca 2016 14:50
Najgorzej, że naprawdę MOCNO wieje, jest już nawet ostrzeżenie meteo. Trzymam kciuki, żeby od jutra było dobrze. Jakby co to lukajcie na norweską pogodę, jest niezawodna, nigdy się nie pomylili 🙂
[[a]]https://www.yr.no/place/Poland/West_Pomerania/Ko%C5%82obrzeg/[[a]]
A jak pisałam wcześniej,  że  kiepsko  pod względem pogodowym  to widzę,  to zostałam  wyśmiana.  No nic,  życzę,  aby ten dzisiejszy sztorm to jednak nie była  dziesiątka,  żeby się jednak wypogodzilo.
Gillian   four letter word
06 lipca 2016 16:48
Jest naprawdę ciepło, na krótkie gacie. Miasto usłane połamanymi gałęziami, do parku nie dotarłam - jak tam stajnie?
Jedzie ktoś jutro rano z Bydgoszczy do Kołobrzegu i mógłby zabrać przesyłkę?
My bedziemy w niedziele...o ile morze cavaliady nie zabierze      😉
_Gaga, - ja mam lato w pełni u siebie, tylko dziś w dzień burze latały w tą i spowrotem, także tego, oceniałam z tej perspektywy 😉 Nawet dziś wrzucałam co najwyżej cienką kamizelke na krótki rękawek, którą i tak momentami ściągałam, bo się topiłam w niej stępując z koniem w ręku. Cały czas ganiam też w cienkich bryczesach, grubsze mi się kleją do tyłka.

Chyba koniec końców zastosuje standardową cebulke i rzeczy, które można na siebie wrzucać i tylko dopakuje coś lekkiego w torbe, bo pogoda zapowiada się średnia 🙁 Kurcze, tak mi się marzyła wizja konie+słoneczko+morze i plaża, a tu jak zwykle nici z takich wizji raczej.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 lipca 2016 21:07
My już na miejscu 😅
To tam była dziś taka pogoda?  U mnie 30 km dalej tylko czarno i ulewa od 10 bez przerwy do 20... Ale wiatr osuszy 🙂
my 20 km od Kołobrzegu, a cały dzień lało. Dopiero pod wieczór wiatr przegnał chmury.
znajdę gdzieś w necie listę zawodników ?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 lipca 2016 23:15
Załapałyśmy się na słoneczko  😀
Moon   #kulistyzajebisty
07 lipca 2016 07:31
anai, no właśnie. Lipiec pod względem pogodowym na północy bywa bardzo kapryśny.
Ale z tego co widziałam wczoraj w prognozach to w sam weekend wiater ma się wyciszyć, a w niedziele nawet ma być 25* - więc może nie będzie tak źle.

A co do focecenia to cieszę się, że nie dałam się namówić  😅
To tak jakby w Sopocie można było robić zdjęcia tylko na zieloną budkę sędziowską...  🤔wirek:  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 lipca 2016 08:13
Moon, statystycznie to lipiec jest najbardziej deszczowym miesiącem w roku.
Moon   #kulistyzajebisty
07 lipca 2016 09:30
Strzyga, no właśnie do tego piję. Toć wrześnie u nas bywają ładniejsze... ;-)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 lipca 2016 09:32
Moon, no ale mowię, jak chce ktos mieć polskie Miami, to niech teraz obkłada parkur workami z piaskiem i betonie przeszkody do podłoża 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
07 lipca 2016 09:43
Nie narzekajcie!
Ja ostatnio bylam z konmi na plazy jak grzalo 41 stopni, wiec wiatr z zabami brzmi dla mnie kuszaco 🙂😉)
No i zazdroszcze tym co sobie zobacza te zawody bo ja to normalnych koni zdaje sie wieki nie widzialam 🙂
Dla mnie pomysł jest kapitalny, a że małe błędy w wykonaniu, to cóż... kto był na pierwszych cavaliadach halowych, ten wie, że i tam cudnie nie było od razu 😉 Mi się zdarzyło, pierwsza Poznańska to była mega, mega wtopa i żenua (no dobra, spoko promocje były, bo ludziów mniej niż mało, wystawców też, konkursy mocno średnie 🤣 ), a obecnie jest to bardzo fajna impreza. Wiadomo, można było wybrać inny termin, trybunki inaczej ustawić i 10000000 innych rzeczy zrobić lepiej, ale cóż... pierwsze koty za płoty 😉
Dokładnie, ledwo się zaczęło a już jęki i stęki. A pamiętacie jak pierwszej Baltice pogodała dała do wiwatu? Nawet śnieg z deszczem padał, w sierpniu  😲 😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 lipca 2016 10:23
armara, ale baltica nie jest na plaży 😀 Tak jak Sopot, a bywało na CSIO tak, że przeszkody przewracało :P
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 lipca 2016 10:24
anai, no właśnie. Lipiec pod względem pogodowym na północy bywa bardzo kapryśny.
Ale z tego co widziałam wczoraj w prognozach to w sam weekend wiater ma się wyciszyć, a w niedziele nawet ma być 25*...


Moon litości!  😵 WIATR  😉
Sorki, ale mnie poraziło  😉
Sprzedam opaskę! Do odbioru na miejscu 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
07 lipca 2016 10:30
Mozii, wiem, czasem piszę "pieszczotliwie" o wietrze, jako wiaterze, o kwiatach kwiateły, o psach pieseły itp... :P

🚫
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 lipca 2016 10:32
Sonkowa, nie opaskę, a sztormiak :P
Gillian   four letter word
07 lipca 2016 10:33
Ładnie się robi 😉 będzie ok 🙂
Cieplutko juz jest 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 lipca 2016 10:36
A można gdzieś dopaść jakąś relację on line czy coś?
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 lipca 2016 13:39
Mam do odstapienia apartament na 4 osoby w kolobrzegu za fajne pieniadze. Od jutra do poniedzialk
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
07 lipca 2016 14:31
Jestem po dwóch egzaminach zawodowych i jadę w sobotę z koleżankami się odstresować... to nic, że jeszcze w poniedziałek obrona pracy licencjackiej  🏇


Podpowie ktoś, czy znajdziemy gdzieś w miarę blisko terenu zawodów bezpłatny parking?
Gillian   four letter word
07 lipca 2016 14:41
Wilejka, od amfiteatru w stronę miasta jest parking bezpłatny ale pewnie będzie zakorkowany 😉
Czy gdzieś będzie dostępna transmisja on-line?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się