Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Coooooś o tym wiem . Zachciało mi się kupić hucuła . Inaczej się spada z fryza . :wysmiewacz22: :wysmiewacz22: :wysmiewacz22:
Heh, mi każdy właśnie powtarzał, abym nie brała małego konia, bo ciężko się spada - bardzo boli.  😁
Znajoma znajomych spadając z kuca doznała paraliżu od szyi - niefortunnie zaryła twarzą i już nie wstała.
To chyba najlepiej z szetlandem, wytarczy rozlozyc nogi i sie na  nich stanie  🤣

BTW ciekawie sie jezdzilo na kurduplu. Zamiast pietami naciskac boki, musialam uzywac obcasow pod brzuchem. Dziwnie  🤣
lillid - straszna historia  🙁 mi sie tez zdarzyło kiedys spasc centralnie na twarz, i to z taką siłą że aą przytomnosc straciłam, miałam duzo szczescia.
I tez potwierdzam, ze z kucy sie spada czesto gorzej, ja najgorsze upadki miałam z nich jak koń faktycznie mnie mocno wysadził, i miałam wrazenie, ze spadajac wtedy ta siła mnie jakby wbiła w ziemię, a przy duzych koniach w tym locie się wytraca częsc predkosci jaka koń nadaje katapultujac jezdzca?
vissenna   Turecki niewolnik
05 sierpnia 2017 19:19
Ja spadając z szetlanda (miliony lat temu) zostawiłam część skóry twarzy na piachu... Z nich spada się najgorzej  🤣 nawet się nie orientujesz a już trzesz twarzą o grunt.
Szetlandy to dopiero potrafią być rogate. Jako gówniara sporo ich oblatywałam i sporo czasu spędzałam na otrzepywaniu się z piasku 😉 Twarda szkoła charakteru to była.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 sierpnia 2017 19:25
Z kucy się spada częściej i gorzej, bo nie ma za co się złapać, nie ma jak się obrócić w locie i od razu jest ziemia.
Babe mnie tak fachowo katapultowala, ze nie tyle wytracalam predkosc, co  uzyskiwalam druga predkosc kosmiczna!!
Zobaczcie to ogłoszenie !!!
Ludzie powariowali  👿
Ta głupota aż przeraża! w głowie się nie mieści  😤
[url=https://www.olx.pl/oferta/konik-polski-roczny-CID103-IDnNmos.html#92edad7e98]https://www.olx.pl/oferta/konik-polski-roczny-CID103-IDnNmos.html#92edad7e98[/url]
To co mi sie cisnie na usta nie nadaje sie do publikacji 👿
No ja jak zobaczyłam to ogłoszenie to przeczytałam je z pięć razy ,czy aby nie pomyliłam się z wiekiem...  🤔zok:
Jeżyłam się na chodzące pod siodłem dwu latki a tu widzę roczniaka w bryczce i pod siodłem chodzącego !!!  🤔
Toż to jakieś średniowiecze !! chociaż podejrzewam, że nawet wtedy konie traktowano inaczej niż te niedorozwoje mózgowe !  👿
żeby na takiego dzieciaka wsiadać to trzeba nie mieć sumienia o rozumie nie wspominając   :emot4:
A ja to bym sam założył siodło  ,, na ,,i przywiązał Tego barana do wozu co dał to ogłoszenie
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
06 sierpnia 2017 21:21
"sprzedam w dobre ręce" chyba każde ręce będą lepsze od obecnych :/
Zmaterializowała się historia sprzed mniej więcej 35 lat, kiedy pan zarządzający TKKF a nie znający się na koniach zażądał, żeby na źrebaka "dopasować małe siodełko i pod dzieci puścić", żeby darmozjad na siebie zapracował. Wtedy go jeździory wyśmiały.  🙄
Przy tym nawet tamten portal jest w porzadku.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1313425245436499&id=100003071076072
WTF?! Małopolska co tam się u Was dzieje 😂
"Zajezdzany wbita pięta jak w western"
Strona i postynie tej stajni zwalily mnie z nóg 😜
Larida
Co sie zobaczylo to sie nie odzobaczy 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 sierpnia 2017 08:22
lardia, ło boże, ale o co chodzi oO
vissenna   Turecki niewolnik
08 sierpnia 2017 08:46
A myślałam, że w Polsce nie ma analfabetów...  🤔
o tego konia chodzi? bo ja nie rozumiem o co kaman?

https://www.olx.pl/oferta/kaprys-mlody-mlp-CID103-IDnwdb4.html

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 sierpnia 2017 08:57
Dziewczyny wy nie widziałyście jej profilu tam to dopiero kwiatki 😁
Dance Girl tak chodzi dokładnie o tego konia 🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
08 sierpnia 2017 09:14
😵

A do mnie wczoraj napisała Pani ile wezmę za prace z koniem 1,5 roku bo on na lonży chodzić nie umie...  😵
emptyline   Big Milk Straciatella
08 sierpnia 2017 09:15
wtf?
Biczowa
Ja widzialam, teraz mam traume  😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 sierpnia 2017 10:04
To teraz wyobraź sobie że ja ją znam 😉
Biczowa
W realu tez taka "oryginalna"?  😜
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 sierpnia 2017 10:14
Tak 🙂 nikt chyba jej nie ogarnia nawet rodzina.
vissenna   Turecki niewolnik
08 sierpnia 2017 10:14
Biczowa to musi być przyjemność, obcować z taką erudytką i fachowcem od koni  😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 sierpnia 2017 10:28
Biczowa, jestem niezmiernie ciekawa jak wygląda konwersacja... to musi być niepowtarzalne doświadczenie ;D
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 sierpnia 2017 10:39
Dawno jej nie widziałam, znam ją od takiego małego pierdka co ledwo pieluche zdjął, bardziej utrzymuje kontakt z jej rodziną i mogę sobie posłuchać o różnych kwiatkach w jej wykonaniu. Przyznam że raczej z nią nie mam wspólnych tematów nasze odejście do życia, światopogląd są skrajnie różne, nie mniej nie jest złym człowiekiem chyba tylko bardzo mocno zagubionym, no ma swoje ekstremalnie wyraźne poglądy ale to taki nieszkodliwy wariat 😉.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się