Michael Jackson nie żyje!

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 lipca 2009 14:38
Mnie jeszcze kuje w oczy to, że dzisiaj mija 2 tygodnie odkąd piosenkarz nie żyje. Były dwie sekcje, badania krwi, więc po jaką cho* erę trzymać jego ciało nadal? Pogrzeb powinien już się odbyć tydzień temu, ale dla rodzinki widać ważniejsze jest wyciągnąć jak najwięcej kasy i kilka minut sławy. Dwa dni po śmierci już się awanturowali kto co zabierze.



edit: Do tego wyszło, że córka Jacksona została do tego wystąpienia zmuszona.


edit 2: A jeszcze lepsze jest to, że za siano podatników zorganizowano mu pogrzeb. Gubernator stanuch (Arnold S.) wstrzymał z tego względu dotacje dla głodujących dzieci.
Whisper_777   .: Born To Be Wild :.
10 lipca 2009 09:21
Laguna, ja się chyba wybiorę, jeżeli będę miała z kim tam pójść 🙂 Chyba sobie wcześniej zarezerwuję, bo może być potem krucho...
ushia   It's a kind o'magic
10 lipca 2009 13:12
radziłabym pokładac mniej wiary w tabloidy i sprobowac samemu pomyslec

A tak a propos oskarzen o pedofilie - czy jezeli wasze dziecko ktos by TAK skrzywdzil, zgodzilybyscie sie na odtapienie od oskarzen za kase??? Nawet tak wielka? Bo ja bym wolala grosza nie dostac, ale gnoja dorwac - i to jest chyba lepszy dowod bzdurnosci tych oskarzen niz wszelkie oswiadczenia sadowe

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lipca 2009 13:18
Na świecie są równi i równiejsi. Jestem przekonana, że jakby rodzice nie odstąpili od zarzutów to by się sprawę uciszyło w inny sposób.
ushia   It's a kind o'magic
10 lipca 2009 13:23
oczywiscie, betonowe buciki i do rzeki  🙄
Jutro idę kupić bilety 😀
Niestety media mają to do siebie że lubią ludziom zapewniać sensacyjne doniesienia, nic na to nie poradzimy współcześnie jest tak rozwinięty system medialny że drogą internetową dowiadujemy się o tym że 2minuty temu ktoś coś powiedział po czym za kolejnych 5 że tego nie powiedział. Ludzie muszą przywyknąć że taki otacza nas świat, pieniądz robi pieniądz a osoby publiczne w przypadku mediów to zawsze najlepszy zysk, lepszy niż ludzkie dramaty, głodne dzieci, chorzy starcy czy ubogie rodziny. Widać to w przypadku śmierci MJ gdzie nowe wiadomości na jego temat zalewają nas od stóp do głów, to ucichnie ale nie prędko myślę że powinno to zniknąć za jakieś dwa miesiące góra trzy...
ushia   It's a kind o'magic
10 lipca 2009 18:19
a ludzie maja to do siebie ze napychaja sobie te sieczke do glow zamiast wlasnych mysli, opinii i sadow i potem jeszcze puszczaja dalej "w obieg"

Laguna - ja cholera bede wtedy na wakacjach :/
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 lipca 2009 21:01
kurde, to muszę namówić kumpla i wybrać się kupić 🏇
ciekawe czy u nas w Krakowie już sprzedają, wie ktoś?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lipca 2009 21:02
A co sprzedają? Jakie bilety? :>
Tak a propo tabloidów. MJ kiedyś przytoczył przykład Księżny Diany, powiedział coś w stylu "spójrz co zrobili z Księżną Dianą, (jak ją zmieszali z błotem)". Media powinno się przyjmować z przymrużonym okiem. Generalnie człowiek na scenie zachowuje się troche inaczej niż w życiu prywatnym. Michael Jackson był wrażliwym człowiekiem.

[']
edit 2: A jeszcze lepsze jest to, że za siano podatników zorganizowano mu pogrzeb. Gubernator stanuch (Arnold S.) wstrzymał z tego względu dotacje dla głodujących dzieci.


Czytac dokladniej. Nie z tego powodu, bo juz wczesniej podupadajacy ekonomicznie stan to zrobil, a na pogrzeb po prostu poszly potrzebne pieniadze.
JARA:

TW- kto się z Was wybiera? Ja na pewno
http://www.multikino.pl/aktualnosci,pokaz,2222.html


😉
Przeoczyłam kilka postów...
Co do bloga - facet ma dużo racji.
Link opolanki - powiem krótko, tutaj widać jacy ludzie są tolerancyjni. :/

Chociaż podobała mi się wypowiedź mojej przyjaciółki, pokazałam jej gazetę i powiedziałam:
- "Popatrz jakie głupoty wypisują, przecież nie da się tego czytać, żeby człowieka szlag nie trafił, kompletny zamęt i szaleństwo",
a ona mi na to:
- "Wiesz, ja Go ceniłam jako człowieka poprzez Jego twórczość, nie obchodzą mnie skandale i to czy coś zrobił, czy nie, nie ma to dla mnie znaczenia. Rachunek sumienia pozostawiam Jemu samemu".

Uznanie dla koleżanki, bo niekażdy w taki sposób ludzi ocenia, docienia itp.

Link Laguny - no właśnie, pokazać ten filmik ludziom, którzy narzekają na nadmiar MJ w mediach. Może ruszą głową. Nie żyje wielki artysta, ważna ikona popu.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lipca 2009 20:08
Ja narzekam. Aż mnie skręca, jak na każdym portalu jest MJ. Lekka przesada.
Ostatnia rewelacja:

http://www.lansik.pl/14133/michaelowi-jacksonowi-wycieto-mozg/


ushia   It's a kind o'magic
11 lipca 2009 20:39
nikt nie kaze czytac i wyszukiwac "sensacji" a potem jeszcze leciec i sprzedawac dalej
Whisper_777   .: Born To Be Wild :.
11 lipca 2009 23:19
ushia, no dokładnie...
Nic, idę spać, mp3 na uszy i BAD przed snem! Dobranoc wszystkim 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lipca 2009 16:36
ushia   It's a kind o'magic
15 lipca 2009 16:53
ty masz etat w pudelku czy innym chłamie?  🙄
wez zejdz z czlowieka
Whisper_777   .: Born To Be Wild :.
15 lipca 2009 21:45
ushia, eh... po prostu nie czytać chyba, ja omijam te nowinki o Nim, cuda wianki, wymyślanie i inne. Bezsensu, nic to już nie zmieni, a Jego muzyka będzie dla mnie wieczna i będzie w niej żył.
Bilet na koncert w kinie już mam, nie widziałam Go na żywo nigdy, więc chociaż tak zobaczę 🙂
Mnie juz denerwuje to wszystko. po co wymyslaja? Umarl i tyle.

Ja nigdy nie sluchalam Micheal'a , lecz ostatnio lecial 2-godzinny program z jego piosenkami. Nie zdawalam sobie sprawy, jak genialne mial nie tylko swe utwory, ale tez teledyski.
ushia   It's a kind o'magic
16 lipca 2009 23:09
O mamo, to Ty chyba taka raczej małoletnia jesteś?  🙂 On praktycznie stworzył idee klipu jaka znamy dzisiaj
Ogladnij koniecznie pelna wersje Thrillera, Bad, Billy Jean, The Way You Make Me Feel, Ghosts (!), Liberian Girl, Remember The Time, Smooth Criminal...  no generalnie WSZYSTKIE 😜

za Smooth dalabym sie zabic jako dziecko  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 lipca 2009 08:02
Może to nie jest smieszne, ale...



Leżę i kwiczę. 😵 😂
Dworcika   Fantasmagoria
17 lipca 2009 11:08
Było 😉
ushia no juz niestety nie taka nieletnia. Pamietam jak byly hitami jego kawalki, ale nigdy mi nie przypadlu do gustu. A teraz sciagam wszystkie jego albumy  😉
widzialam wszystkie te teldeyski, ktore wymienilas. genialne
Ponia   Szefowa forever.
31 lipca 2009 14:29
TW- kto się z Was wybiera? Ja na pewno
http://www.multikino.pl/aktualnosci,pokaz,2222.html

I jak wrażenia?

Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
31 lipca 2009 16:00
Jak dla mnie...niesamowite!
Jak On się ruszał na scenie. Przepłakałam całe 2,5 godziny. Drugiego takiego człowieka nie będzie. 🙇 Jak dla mnie pozostanie Królem już na zawsze.
Hmmm.....

Koncert majstersztyk jeśli chodzi o aranżację, wykonanie i reżyserię.
Zrobiłam błąd, że wzięłam ze sobą dla towarzystwa mojego męża, który delikatnie mówiąc za Jacksonem nie przepada 😁
Miałam więc z boku lektora wychwytującego wszelkie "wyreżyserowane" przez Michaela na scenie emocje 😉

Ale gdybym wiedziała, że idę do kina, aby obejrzeć odtwarzanie płyty DVD, którą można kupić w media markt to pewnie bym się zastanowiła 😉
Wybiera się ktoś na "This is it"? Tutaj klip: http://www.michaeljackson.com/us/this-is-it-movie-clip Ja z chęcią bym poszła, tylko forsy brak  🙄 🙁
wybiera sie i czeka az kopia dotrze w nadzei ze bedzie to przed 28 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się