Kto/co mnie wkurza na co dzień?

Ale się odpaliliscie ładnie.

Amber77, rozumiem podejście i odczucie że państwo ma mnie w d*pie, bo ja też nic nigdy od państwa nie wzięłam. Tylko że państwo PiS nie miało nas (przedsiębiorców, w tym freelancerów) w dupie, oni nas chcieli w d*pe r*chac coraz większymi daninami żeby było na plusy. Do tego trajektoria antyeuropejska, która w razie polexitu dla mnie przekreśliłaby możliwość życia i pracy w tym kraju. Więc dziwię się że nie głosujesz choćby przeciwko partiom, które chciałyby Ci zaszkodzić
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 października 2023 11:42
izydorex, Dziekówka! Tylko link nie działa, ale sobie wyszukam to 😉
zembria, Cała strona kiepsko działa. Raz się ładuje, a raz nie. Zresztą nic dziwnego, bo ciągle ją uaktualniają w miarę jak spływają nowe wyniki z kolejnych komisji.
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2023 12:13
Już coś mącą, skurrrr...
Nie wiem, czy to nie fejk, że członkowie komisji nie mogą zdać policzonych kart, bo ci "wyżej" robią wszystko by je przetrzymać i by unieważnić wszystko?
Ma ktoś rzetelne info?

I bardzo mnie wkur... że konfa goni lewicę 😡😤
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 października 2023 12:24
Z tego co słyszę od znajomych, to niestety nie jest to fejk.
Zobaczymy
Ale nie sądzę, by coś faktycznie się zadziało z unieważnieniem, za duża mobilizacja. Wkurwili wszystkich bardziej niż komuna
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2023 12:33
A w ogóle jest to możliwe, że po 24h jeśli nie spłyną wszystkie karty do głosowania to się je unieważnia/unieważnia całość? Czy to jakaś panikarska bzdura?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 października 2023 12:52
Post został usunięty przez autora
Z tego co ogarniam to limit czasowy dotyczy tylko komisji zagranicznych/na statkach.
Przekroczenie czasu 24 h traktuje sie wtedy jako brak głosów, nie powoduje to unieważnienia głosowania.
karolina_, wystarczy kreatywna księgowość a jak mi coś nie będzie pasowało to zawijam się z koniem choćby na drugi koniec świata. W moim zawodzie praca jest zawsze a szczególnie przy tylu konfliktach zbrojnych
Amber77, to fajnie 🙂🙂🙂
W temacie preferencji wyborów w USA
Policzono wszystkie głosy ze Stanów Zjednoczonych. PiS uzyskał 40,08 proc. poparcia w wyborach do Sejmu, a Koalicja Obywatelska - 35,58 proc. Z kolei w starciu kandydatów do Senatu - po raz pierwszy od lat - wygrał przedstawiciel KO. Do urn poszło 43 tysiące osób.
Amber77, z tego, co piszesz w Polsce i Polakach nic Ci nie pasuje... to co tu jeszcze robisz, poza nagminnym łamaniem prawa?
_Gaga, przecież to troll - nikt, kto by faktycznie praktykował "kreatywną księgowość" i miał na to finanse i powody nie pisałby tego ot tak na forum. Wbrew pozorom nie jesteśmy w necie anonimowi a ludzie z kasą i sposobami na omijanie podatków nie afiszują się z tym...
Amber77, to jednak trochę inna branża niż moja, u mnie są takie regulacje i nadzór że kasę na zagraniczne konto dostaje po okazaniu że jest zgłoszone w urzędzie skarbowym w PL. Jak jeszcze możesz jechać na ten koniec świata i dalej pracować bez rejestracji do VAT w EU albo innym poważnym kraju (typu Szwajcaria, UK, Kanada) to ja bym akurat w PL chyba nie siedziała 🙂

Iskra ruszyła się Polonia spoza US
karolina_, freelancer z kupą kasy i z "kreatywną księgowością" bez nadzoru finansowego... hmm do głowy przychodzi mi twórczość internetowa lub praca ciałem :P

Taki niewinny żarcik - mam świetny humor po wyborach 😀
Iskra de Baleron, lubię to 🤣
Iskra de Baleron, 🤣🤣

U nas w okręgu miasta jeszcze się liczą, wieś już policzona. W mojej gminie 57.45% głosów zdobył PiS. Ale wstyd 🤦
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2023 17:22
Trójmiasto wiadomo - bastion KO 👌
Iskra de Baleron, o nie rozszyfrowałaś mnie. Tak pracuję w branży można powiedzieć internetowej na etacie a druga praca to właściwie praca ciałem bo najemnik. Co do kreatywnej księgowości to trzeba czytać ze zrozumieniem bo nigdzie nie napisałam że nie płacę podatków. Nie na tym to polega w mojej branży
karolina_, lubelskie to zatwardziały elektorat pisu.
Współczuję sąsiadów 😭
Perlica, ja jestem z Pomorza i nigdy nie ukrywałam że czasem czuję się tu po prostu jak w zoo, chociaż oczywiście są liczne wyjątki - zaczynając od tego, że mój mąż jest z Lublina.
Amber77, ma się tego nosa 😎 😉

Taka duża frekwencja, nie wiem czemu, przypomina mi olbrzymia mobilizację wśród społeczeństwa w czasie powodzi 1997, wtedy we Wrocławiu działy się rzeczy magiczne 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2023 20:51
Iskra de Baleron, coś w tym jest, bo Jagodno posłało PiS w niebyt 😍 - KO 43%, PiS... 5,9% 😁
Moon, bo młodzi ludzie tam mieszkają w zasadzie tylko.
Holandia aż 14% na Konfederacje.🙈 KO 43.

Jestem zażenowana Szczecinem. Ok, KO wygrało, ale ilość głosów na PiS… Coś nie w tą stronę poszło w tym mieście. Ale co się dziwić, sama mam w rodzinnym domu sasiadow żyjących tylko i wyłącznie ze wszystkich możliwych zaświadczeń.
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2023 21:11
Perlica, tak, czytałam że to "sypialnia Wrocka", wybudowali wielkie osiedla, a komisję zrobili mikrą... Anyway, wyniki są coraz bardziej piękne 💖
Wkurza mnie, cholernie głupie prawo. Co mnie dotyka obecnie? nie jestem rolnikiem, ale blizej mi do rolnika, niż 70 % rolników których znam- mam konie, wypasam, kupuję siano i słomę, produkuje obornik. Chce kupić działkę pod konie i muszę czekać na zgodę KOWR. No czekam już pół roku, fakt, ze jest kilku właścicieli, niemniej jednak gdybym była rolnikiem nabyłabym od razu. Wrrr.

Albo kwestia najmu. Mam spoko dom, nie wiem, czy chciałabym się go pozbywać, pewnie bym wynajęła, ale jak tu wynająć jak boję się, że wpuszczę patologię i się jej nie pozbędę. Takie rozterki człowieka, który coś ma...:/
shewolf, zgodę kowru się szybko i bez problemu uzyskuje na wniosek sprzedającego, chyba że działka jest łakomym kąskiem dla znajomych królika, to będzie ciężko.
shewolf, mam to samo z mieszkaniem, serio mam stracha. Nawet najem okazjonalny nie gwarantuje, że wszystko będzie jak należy. I jak tu postępować, żeby problemów sobie nie narobić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się