sklepy internetowe

Dzięki, myślałam że to automatycznie przyjdzie jakiś mail 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
06 listopada 2023 07:19
Plus dla Dobrego Konia i GNLa, jak zwykle szybko, sprawnie i na temat 👌😎
Ogromny, gigantyczny plus dla Febro 😍
Poziom obsługi klienta jest po prostu wow 😀
Nawet nie wiem, jak to skomentować… i chyba jednak bardziej minus niż plus.
Zamówienie z 7 listopada. Produkty z dostępnością 1 dzień. Przez dzień w ogóle brak informacji o realizacji zamówienia. Napisałam maila co z moim zamówieniem. Po czym dostałam informację, jak poniżej 🤣 . Zaproponować inny model może, to bym zrozumiała, ale zły rozmiar?!(wtf? 🤣😉.
Po czym jeszcze informacja, że towary na różnych magazynach i może być opóźnienie.
Dziś mija trzeci dzień, a zamówienie dopiero będzie wysłane.
IMG_3697.jpeg IMG_3697.jpeg
Czy equiversum obecnie jakoś funkcjonuje?
martrix - Konik niestety schodzi na psy jeśli chodzi o obsluge klienta. Tez mialam z nimi przeboje i teraz sie dwa razy zastanowie zanim cos u nich zamowie :/
Obiś zamawiałam u nich w lecie, towar dotarł ze sporym opóżnieniem ale fakt ze ściagali z Hiszpani
blucha ja bym chciała derkę która też byłaby ściągana. Mam do wyboru equiversum lub horze bo przy obecnej promocji wychodzi cenowo podobnie. Nie muszę mieć na już, mogę poczekać na dostawę ale fajnie by było, żeby te oczekiwanie nie przerodziło się na przykład w miesiące.
Obiś, to raczej wybierz horze
Niestety nie zdążyłam... Cena już podskoczyła do zawyżonej a kod nie działa więc horze w tym momencie na pewno odpada, robi się 200 zł różnicy pomiędzy tym equiversum 😔
Kurde, ja Wam zawsze uwierzę, że jednak jestem głupia i to Horze to dobry sklep.
Wrzucam do koszyka derkę za 699, a w koszyku ona kosztuje 819. Pomyślałam, że jak zwykle tylko 85 jest na promocji, ale nie, 130 jest na screenie w innej cenie niż w koszyku.
Nienawidzę Horze. Włączę raz na pół roku i nienawidzę bardziej. 🤣

EDIT: Ups, to miało iść w promocje.
1.PNG 1.PNG
2.PNG 2.PNG
Plusy dla
-pasze sukces Morawski
-unidiet
Czy ktoś kupował coś w prove-horse? To legitny sklep?
tak, ja kupuje, przy każdorazowym zakupie dostaje kupon rabatowy na nastepne zakupy 🙂
keirashara, Dosłownie weszłam tutaj ich polecić. Wszystko doszło okej i nawet szybko, dostałam w gratisie próbkę innej paszy tej samej marki, której zamawiałam (Nuba) i karteczkę z kodem rabatowym -15% na odzież.
Czyli plusik dla Prove Horse 😀
No i elegancko, bo akurat mają wg. strony od ręki coś, co potrzebuje 😁 Dzięki!
Duży plusik dla GNL - omyłkowo zamówiłam z normalnego działu zamiast 24h, miły kontakt, przesyłka już wydana do doręczenia.
Plus dla agrokompleks. Takiej ekspresowej dostawy to nigdy nie miałam
Że kto nienawidzi Horze? Że ja? Nieeee.
Reklamacja ochrów, które się wzięły i rozpadły. Prezent. Mam kupić, zwrócą kasę za nie, bo weszły za darmo w promocję 2+1, więc oni "nie mogą zwrócić ich ceny". A tam wysyłeczka 29,99, wcale nie bezczelne. 🤣
Para ochraniaczy. Jako zwykły zjadacz chleba wysłałabym je z mojego punktu DPD za 14 zeta. Oni mają DHL, ale są też ogromną firmą. No zrób te zakupki za ponad 300, zrób.
Sivrite, ale ty chyba lubisz sado maso, co?
Od kilku lat biadolisz na to horze, a ciagle kupujesz coś
Ja kupiłam w Horze derkę która w opisie miała, że kaptur jest w zestawie i przyszła bez kaptura. Wchodzę dziś i już w opisie nie ma nic o kapturze… Ostatni raz mnie podkusiło na zakupy tam
Milla, to było moje pierwsze zamówienie po 2 latach i muszę je reklamować, stąd drugie. 😅
Zuzu.,

Mi to sie raz przytrafilo w innym sklepie, bodajze animalia, moze horse trade? nie jestem pewna.. ze wlasnie produkt byl niekompletny, napisalam do nich i w odpowiedzi dostalam ze opis byl bledny i to jest caly produkt 😅
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
21 listopada 2023 13:14
Ja z Horze jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus, to czas oczekiwania. Natomiast lat temu wiele miałam przeboje z GNL i gdyby nie pozytywne opinie tutaj z ostatnich miesięcy, to w życiu bym od nich nic już nie zamówiła. A tu zmiana na ogromny plus. Wysyłka ekspresowa, wszystko zgodne z zamówieniem.
Ktoś coś o tym sklepie? Wygląda dziwnie i boję się zakupić interesującą mnie rzecz, a tylko tam jest w takiej cenie 🙈 https://galop-store.pl/
Lanka_Cathar,
Minusem czas oczekiwania w Horze? To chyba jakoś pechowo musiałaś trafiać 😀
Ja zazwyczaj rzeczy mam do 7 dni od zamówienia. Ostatnio zamowione w piątek wieczorem, w sobotę wysłali a w środę paczka u mnie 😅
Zrobiłam zamówienie w equiversum, wzięłam za pobraniem. Paczka szybciutko w realizacji, fajne mailowe informacje o zamówieniu na bieżąco przychodziły. Także sklep działa i to całkiem miło 🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
22 listopada 2023 21:45
Rolia, zależy co i kiedy się zamawia. Derki Weatherbeeta szły ponad 2 miesiące. Ale nie narzekam.
Plus dla Prove-Horse za błyskawiczną wysyłkę 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 listopada 2023 12:10
Ogromny plus dla VerdiShop. Szybka realizacja, a i przy zmianie produktu, kiedy pierwotnie wybrany okazał się niedostępny(maszynka do golenia), szybka propozycja innego rozwiązania. W prawdzie droższa wersja, ale nadal w bardzo dobrej cenie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się