Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
13 stycznia 2010 22:51
Dzionka a moze Krajalnica 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 stycznia 2010 22:52
Krajalnica to taka maszyna do krojenia chleba 😉
Dawno chciałam o to zapytać - jakie macie pomysły na te cholerne kartony? Już drgawek dostaję gdy trzeba coś kupić - bo karton  🤔wirek: Niby mam gdzie upychać (budynki "gospodarcze"😉 ale wkurza mnie fakt mnożenia śmieci  👿
In.   tęczowy kucyk <3
14 stycznia 2010 05:17
Chess, mój jamnik po prostu nam przynosił żeby się pochwalić ;>
----------
Jak zablokować pw od konkretnych użytkowników?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 stycznia 2010 09:05
Dawno chciałam o to zapytać - jakie macie pomysły na te cholerne kartony? Już drgawek dostaję gdy trzeba coś kupić - bo karton  🤔wirek: Niby mam gdzie upychać (budynki "gospodarcze"😉 ale wkurza mnie fakt mnożenia śmieci  👿



Rozkrajać je. Tzn rozcinać taśmę i one się składają na płasko.
Czy tylko nasz stajenny kot po upolowaniu myszy lata po stajni i drze mordkę jakby go katowano, do czasu aż ktoś przyjdzie sprawdzić o co chodzi i ewentualnie go pochwali (dopiero potem przystępuje do konsumpcji) ?  😁

Tak zachowują się koty, które mają zdobycz a nie są akurat głodne. On po prostu proponuje Wam poczęstunek i dopiero jak ktoś przyjdzie i nie skorzysta z zaproszenia do uczty, to zjada sam, aby się nie zmarnowało.
Jak się nazywała ta zabawa, w której każdy miał zeszyt z pytaniami na pierwszej stronie, a na kolejnych ludzie mu na te pytania odpowiadali?
ovca   Per aspera donikąd
14 stycznia 2010 14:08
Złote myśli  😁
szepcik a nie złote myśli?

za poźno, nie zauważyłam  😡
nieeee.... tzn u nas była pod inna nazwą, jeśli to samo macie na myśli - bo to były takie bzdurne pytania, o hobby, datę urodzeni, posiadane zwierzęta, ulubiona piosenke itd
Ada   harder. better. faster. stronger.
14 stycznia 2010 14:16
szepcik, tak dokładnie takie bzdurne pytania.
Pamiętam że czym więcej ich było tym lepiej.
Ale u mnie też to nosiło nazwe "Złote Myśli"
a ja pamiętam taka krótką, dwuczłonową nazwę...
szepcik na bank złote myśli, mam gdzieś jeszcze schowane w kartonie 😁
na bank to się nazywał inaczej  😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 stycznia 2010 14:44
u mnie też to się nazywało Złote Myśli. nawet mam gdzieś taki zeszyt z czasów podstawówki  🙂

kiedyś słyszałam jeszcze nazwe pele-mele, ale użyła tego osoba nie mieszkająca w Waw 😉
In.   tęczowy kucyk <3
14 stycznia 2010 16:42
Złote myśli, tylko osoba z waw mówiła,\że to pele-mele 😎
Pewnie kotu jest przykro z powodu tego że nikt nie korzysta z poczęstunku  🤣

U mnie w podstawówce taki zeszyt to również były Złote myśli  😉
Pele - mele!!!  💃 o to mi chodziło  😎
In.   tęczowy kucyk <3
15 stycznia 2010 04:47
[s]Ponawiam, bo mnie coś trafi. Jak można zablokować przychodzenie pw od konkretnych użytkowników?[/s]
Dobra, w końcu sama znalazłam : P
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
15 stycznia 2010 10:37
pele-mele, dobre ! U mnie też to funkcjonowało jako 'Złote Myśli'.
Dlaczego nie zapisują mi się wysłane PW i moje odpowiedzi na PW otrzymane?
dlaczego dla niektórych łzy lecą z wewnętrzej strony w kącikach oka nie wiem jak się wysłowić... a niektórym lecą od zewnętrznej?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2010 16:12
W filmach zawsze lecą łzy pośrodku 😀
In.   tęczowy kucyk <3
15 stycznia 2010 17:08
Czy pocenie się jest jednoznaczne z utratą kalorii?
Chciała bym wstawić zdjęcie mojego konia na stronke: http://www.allbreedpedigree.com/

Wybrałam zdjęcie i wrzuciałam na fotosika. Tam podane są kody -  należy wybrać jeden w zależności od tego gdzie ten linki ma być stawiony: bolgi, fora, aukcje...

I tu mam problem, którego kodu bym nie wkleiła na tronke http://www.allbreedpedigree.com/ to pokazuje się czerwony krzyżyk - zdjęcia brak.


EDIT,
udało się wstawić 😉

Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
15 stycznia 2010 17:57
Quebon i jak Ty to zrobilas? mi sie do dzisiaj nie udalo  🤔
ushia   It's a kind o'magic
15 stycznia 2010 18:25
Dlaczego nie zapisują mi się wysłane PW i moje odpowiedzi na PW otrzymane?

A masz zaznaczona opcje "zapisuj wyslane"?

emade - jak stoisz prosto to lzy splywaja z wewnetrznych kacikow - tam, gdzi esa kanaliki lzowe
jezeli przechylisz glowe na ktoras strone to lzy z oka po tej stronie, na ktora sie pochylisz beda splywac z kanalika lzowego najpierw po oku, a potem dopiero wyplyna zewnetrznym kacikiem
winna jest grawitacja 😉
ushia, no tak... dzięki  🤣
mam straszliwy problem z nauką historii i ktoś kiedyś mi zaproponował, abym ściągnęła sobie takie "lekcje" historii, tzn. wykłady na dany temat w formie filmiku. Wiecie może jak to się nazywa, albo gdzie znaleźć?
In.   tęczowy kucyk <3
15 stycznia 2010 21:12
Może "Był sobie człowiek"? 😁 Mi pomogło ;>
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się