Kącik Małolata...:D

mils   ig: milen.ju
28 grudnia 2010 12:56
idziosława ja od rana siedziałam w stajni. 😀 Poza tym, mam stresa ogromnego przed jeżdżeniem Romana... 👀
A ja wstałam o 12  😜
Nie martw się, będzie dobrze.
mils   ig: milen.ju
28 grudnia 2010 13:02
Najwyżej wyląduję na ścianie. 😁
Owiń się folią bąbelkową 😁
mils   ig: milen.ju
28 grudnia 2010 13:05
"Gud ajdija"! 😂
Kastorkowa   Szałas na hałas
28 grudnia 2010 13:08
jade jutro do stajni ruszyć Ogra i Kastora mam dość miasta 😵 Mam nadzieje że ogrowi się w dupie nie poprzewracało bo nie chodził kilka dni a on to różne pomysły ma a jak tam wasze pociechy
No jasne że gud ajdija, nawet powiedziałabym bjutiful !
Happiowa   córka grabarza
28 grudnia 2010 14:44
Co tak cicho?

Ładuję laptopa i ta ładowarka jest taka ciepła, że się do niej przytulam  😜
pandora   czaprakomania...XD
28 grudnia 2010 14:47
ktoś moze ogarnia jakies sklepy internetowe gdzie sa produkty eskadrona???  :kwiatek:
Wydaje mi sie ze kiedys tu był taki watek ale nie moge go znależc  🤔
jett   success is the best revenge
28 grudnia 2010 14:51
mils, w Pszczelej Woli tu: http://www.pszczelawola.edu.pl/index.php/Liceum.html  możesz poczytać więcej.
Happiowa   córka grabarza
28 grudnia 2010 14:56
pandora   czaprakomania...XD
28 grudnia 2010 15:01
dzięki  :kwiatek:
będe miała owijeczki 😅
Happiowa   córka grabarza
28 grudnia 2010 15:24
jest tak cicho, aż trudno uwierzyć, że to ten sam wątek  🤔

A ja już jutro będę u Ankersa, haha  😅
Małolaty mają dzisiaj zastój.  🤣

A ja się cały dzień bije z myślami, który obiektyw kupić.  🤔
ja siedzę u koni, przed chwilą wróciłam z jazdy, którą mogę skomentować tak: MA-SA-KRA  👿
Masakra? Dlaczego?
Laptop mi sie sypie. Dotkniesz go po prawej to piszczy. Podniesiesz-piszczy. Wrr mam go dopiero od wigili, nie zdążyłam sie nacieszyć  😕
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
28 grudnia 2010 17:06
Niemiłek
Właśnie,
MA-SA-KRA ? Dlaczego ? 😲
mils   ig: milen.ju
28 grudnia 2010 17:08
niemiłek a dlaczego?
Ja do 8 na nogach, a od 9 poza domem - do teraz  🤔 No ale cóż, dziś ,,mój'' koń podlazł do mnie na wybiegu i tulił mordkę, pierwszy raz... Kurcze to takie świetne uczucie.

Niemiłek czegóż tak źle?
mils   ig: milen.ju
28 grudnia 2010 17:23
Mika nie mogę się doczekać, kiedy moja kobyłka tak zrobi. 🙂
Wiecie, co? Doszłam do bardzo dziwnego wniosku, że nie przepadam za klaczami, wolę wałachy. W sumie nie wiem dlaczego... Może dlatego, że nasza płeć zawsze wydawała mi się słaba i podświadomie myślę, że klacze nie nadają się do sportu? Ale przecież taka Larissa... Nie wiem, nie wiem, ale wolę wałachy. 😁 🤔wirek: Tak, wiem, jestem bardzo dziwna, też tak myślę.
jeździmy na razie same, nic się nie układa, podłoże jest do dupy, koń nie współpracuje...

mils, klacze słabe? przyjedź do mnie to zobaczysz. a poza tym, wałachy nie mają jaj i tyle  😁
mils   ig: milen.ju
28 grudnia 2010 17:39
niemiłek właśnie wiem! Moja podświadomość jest dziwna... Zresztą raczej dostanę klacz więc... 😁
mils, najfajniej jest podczas rui  🏇
niemiłek spoko, u mnie też podłoże masakryczne, podloża to właściwie nie ma 😵

a konia mam wybrzydalskiego, który na byle czym pracować nie będzie 😁 wczoraj zanim się porozluźniał minęło chyba 50 minut, wjechaliśmy na gorsze podłoże i koń znowu sztywna deska 🙄

niech żyje zima
kocham zimę, ale chcę halę  🙁
mils   ig: milen.ju
28 grudnia 2010 17:53
niemiłek pewnie się do nich przekonam, jeśli dostanę klacz. 😁 Chociaż jej imię mnie trochę odpycha - jak można nazwać kobyłkę Rzęsa? 🤔wirek:
łe tam, ja kiedyś miałam Lupę, a teraz mam Złotą Ordę, chociaż po dłuższym namyśle stwierdziłam, że nawet ładnie brzmi.
mils ja nie lubię klaczy, dogadać się z nimi nie można. Nie mówiąc o tym, że taka jedna załatwiła mnie na 3 miesiące.  😁
Ja też nie lubię klaczy. Chociaż niektóre pomimo swych fochów są naprawdę miłe.

Jestem już w nowej stajni  😅
Mi to lotto kobyła czy wałach, byleby charakter miało  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się