iberyjskie klimaty - konie PRE, andaluzy

Ta kobyłka z ogłoszeń to Muneca.
Racja - miśki z nich🙂
Klacz wg mnie bardzo ładna i potulna.
Paliłam się na kupno źróbka po niej, gdzie ojcem miał być Tenor. No ale niestety uprzedził go fiord 🙂
Jeśli ktoś szuka konia z domieszką iberyjskiego to szczerze polecam. Za niewielką cene.
Przez pół roku chodziłam na niego nakręcona ale, że niestety szukam 'czystego' andaluza musiałam się wycofać.
Jednak wizualnie konisko wcale nie wygląda jakby miał być chociażby właśnie po fiordzie.
Tutaj link http://allegro.pl/zrebak-po-andaluzie-i1389736733.html
i szczerze mam nadzieje, że trafi w dobre ręce. Ciekawa jestem co z niego wyrośnie, bo może to być naprawdę ciekawa mieszanka 🙂
Zostawiam kilka moich zdjęć Mateo (z tego co pamiętam jakoś sierpień/wrzesień) na jednym właśnie z Munecą.


Atos muszę wpaść kiedy spadnie świeży śnieg porobić zdjęcia Tenorowi🙂
Jeśli oczywiście pozwolisz 🙂
Zostawiam też kilka zdjęć Twojego ogra 🙂


Tenor vol 2
(jeszcze z grzywą)
😀


sklejone 3 posty. proszę nie pisać posta pod postem 🤦
mozliwe...w sumie ceny u nas na hiszpany nie sa zabójcze-te co mi proponowano z anglii-oczywiscie zdaje sobie sprawe ze na pewno lepsze od mojej Jasminy o niebo-zaczynały sie w przeliczeniu na nasze od 5-tys w góre plus transport do nas...

proponowano z Anglii - czyli masz jakieś konszachty ? Bo, być może, jestem zainteresowana - rzeknij coś (może być na pw).
A+A jesli  chcesz db,pewnego i zdrowego konia moge Ci dac namiary na zaprzyjazniona stajnie w Hiszpani🙂 kiedys wspolpracowala z Nimi Polka.Konie miod malyna🙂
[quote author=Karla🙂 link=topic=809.msg835649#msg835649 date=1294053238]
A+A jesli  chcesz db,pewnego i zdrowego konia moge Ci dac namiary na zaprzyjazniona stajnie w Hiszpani🙂 kiedys wspolpracowala z Nimi Polka.Konie miod malyna🙂
[/quote]

jak pisałam, dla mnie jeszcze za wcześnie (za dużo mam koni pod opieką), ale powoli zaczynam się rozglądać - poproszę  😍

A oni tam rozmawiają w jakimś ludzkim (angielski ? ) języku ?

BTW transport z Hiszpanii a transport z Anglii to pewnie róznica kilku tysięcy - dlatego mnie ta Anglia zainteresowała...
tak po ang rozmawiaja, teraz konie nawet to Chin wiezli itp. a konie ze zdj boswell co kiedys pisala, ze niby z Uk byly robione w Hipszanii wlasnie w zaprzyjaznionej stajni
tigra949 zapraszam
teraz tenorowi zaczyna klasc sie grzywa i rosnie baardzo gruba
pw wysłałam 😉  nie wiem gdzie te zdj były robione-ja je mam z Anglii jako przykładowe koni które tam są/były do kupienia,zreszta było ich wiecej,ale juz nie dokładałam zeby nie dyskutowac gdzie to robione bo w końcu nie wiem 😉
Ale Tenor jest piękny !  🤔zczeka:
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 stycznia 2011 15:59
dziewczyny, ja wiem, ze konie piękne, ale litości - ten wątek nie dorobił się jeszcze dyspensy spod zasad regulaminu tego forum. a tam całkiem jasno stoi, ze posta pod postem NIE WSTAWIAMY. tak, tak, zaraz się pewnie dowiem, ze tigra949 musiała, bo więcej niż 4 fotek nie mogła załączyć. zatem wyjaśniam - jak ma potrzebę pokazać więcej niż 4 zdjęcia za jednym razem, to niech je najpierw umieści na jakimś serwerze i tutaj je tylko podlinkuje zamiast załączać.

i co ja mam teraz z nią zrobic...? muszę wywalić te duble, a wraz z nimi - fotki. jej lenistwo a wasza strata 🙄

przy okazji - dostaliśmy zgłoszenia, ze się tutaj ogłoszenia pojawiają. dyskusja o andaluzach - OK, ale ogłaszanie się - NIE. proszę się tego pilnować i ogólnie - dokładniej stosować się do regulaminu forum, bo następne interwencje mogą przynieść ze sobą ostrzeżenia i inne nieprzyjemności.


czy w Polsce ktos oferuje stanówke andaluzem?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 stycznia 2011 21:47
czy w Polsce ktos oferuje stanówke andaluzem?

w ubiegłym sezonie było a oferowana stanówka tym ogierem,
http://www.bazakoni.pl/horse_93105.html
ale w chwili obecnej jej nie ma.
cieciorka   kocioł bałkański
14 stycznia 2011 21:50
Atos, szarża
dokładnie, Bolęcin ma Farolero (-:
Farolero i MG Polaco🙂
a no tak, jeszcze siwek
tigra949 jakie cacuszko  😜
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 stycznia 2011 19:25
Ale cacko!  😜
Ja chyba też zacznę grać w lotto 🤣
http://www.lusitano-dokfilm.de/englisch/Lusitano_-_A_Film_by_Ludwig_Hollburg_and_Lars_Mikolai/Lusitano.html patrzcie jakei fajne, nie wiecie gdzie mozna obejzec, na jakims serwisie czy cos?
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
17 lutego 2011 09:55
No i znowu u nas cisza wiec wstawiam Helio ostatnio padokowo 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
17 lutego 2011 09:59
koń z moich marzeń 😍 😍 😍
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
17 lutego 2011 10:35
Ojoj jesli to do nas to dziekuje w imieniu Helio  :kwiatek:
Karola - dorób w PS róg i może robić za jednorożca. Cuuudnie wygląda...
kpik   kpik bo kpi?
17 lutego 2011 10:43
KarolaHeliowa, pierwsze zdjęcie bajkowe! przypomina mi jednorożca, tylko ten róg taki niewidzialny jest ... 😉
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
18 lutego 2011 08:21
Ja zawsze Helio mowie zeby sie juz ujawnil z tym rogiem bo itak wszyscy wiedza 🙂
KarolaHeliowa, kurcze, ten koń naprawdę wygląda jak z bajki  😜
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
18 lutego 2011 19:59
Kochani czy wiecie moze gdzie w Polsce moge uszyc sobie Zalea na moje siodlo uj Diamanta?
a czy to nie wychodzi na to ze chcesz futerko na siodło ze  tak powiem? czy chcesz 'dodac' sobie to 'oparcie' jak w hisz. siodle?
przepraszam za moja prosta wypowiedz ale się nie znam  😂
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
18 lutego 2011 21:47
Futerko tylko na calosc siodla 🙂 , to jest taka oszczedna wersja zeby zmienic sprzet na brazowy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się