Końska Rewia Mody XI 2017

Rude w mango (owijki jumptec) 🙂
wątek zamknięty
Czy oprócz Eskadrona Fango/walnut/sky był w jakiejś innej kolekcji szary kolor? 👀
wątek zamknięty
Na pewno w navy-green 2010
Navy green Red Grey 2013
Maritim 2010
Obecnym NG
Lavender stone 2009
Nightblue moon 2009
NG wiosna lato 2015
I podejrzewam że jeszcze dużo więcej kolekcji by się znalazło 🙂
wątek zamknięty
brzezinka, - super 🙂 I jaki masz sweterek spasowany! 😀
flygirl, - był w kilku. W na pewno classic navy/green, w blackberry/mavue/ocean, Navy/green/red/grey (lato 2013), był ng lightgrey/olive i cloudgray w zimie 2015 (ta z berry i niebieskim), ale podejrzewam gdzieś jeszcze mógł się przewinąć 😉
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny. :kwiatek:
Nie ma jakiegoś spisu tych kolekcji i przykładowych rzeczy, tak jak teraz robią te 'zapowiedzi', żeby można było sobie przejrzeć, co gdzie, jakie było? 👀

edit. wiem, że w szmatoholikach można szukać po kolekcjach, ale chodzi mi o takie zbiorcze zdjęcia każdej kolekcji.
wątek zamknięty
flygirl, - popatrz na pferdetrends 🙂 Tam są zdjęcia producenckie kolekcji też.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 kwietnia 2017 04:02
flygirl, TU jest prawie wszystko 😉
wątek zamknięty
Dzięki! 🙇 Najprostsze rozwiązanie jak zwykle najlepsze. 😀
wątek zamknięty
Orientujecie się gdzie kupię polar w piórka z nowej NG, potrzebuje Lke i XLke?  :kwiatek:
wątek zamknięty
flygirl, ten najnowszy eskadron ng też ma jakieś szarości.
wątek zamknięty
Pisałam z przedstawicielami pferdetrends i mają dwie ostatnie sztuki Dralona w rozmiarze XL 🙂 nie ma już innych rozmiarów 🙂 może ktoś się skusi 🙂
http://www.pferdhundluxus.com/epages/64015221.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/64015221/Products/913399
wątek zamknięty
Fejsbuczek mi wyrzucił info, że EQUESTRIAN STOCKHOLM dostępne są w sklepie jeździeckim Końskie-Zaloty 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 kwietnia 2017 12:25
keirashara, są są 🙂
wątek zamknięty
Właśnie czekam na odpowiedź czy wysyłają, jak tak, to przepadłam... 😵
wątek zamknięty
Oglądanie tych wszystkich kolekcji było błędem. Zakochałam się w kolekcji Mocca-Ice z 2005 roku. 😵 Nie ma ktoś przypadkiem jakiegoś cottona albo dralona. 👀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 kwietnia 2017 12:40
kitty, myślę, że się dogadasz. :P
flygirl szlag, trzeba Ci było tych linków nie dawać. :P
wątek zamknięty
Dziewczyny, Wy wiecie wszystko! Czy któraś jeszcze gdzieś widziała bicolora chocochip DL?  👀 Ostatnio trochę wypadłam z obiegu i jak juz wreszcie urobilam męża, to nigdzie nie mogę go dostać, a się zakochałam!
wątek zamknięty
Katasia, - próbuj do Pegaza w Poznaniu dzwonić, bo w Polskich internetach będzie ciężko. Ewentualnie niemiecki amazon/ebay? Ja już kilka rzeczy zamówiłam bez problemu z tamtąd, właśnie jak już w PL nie było 😉
wątek zamknięty
keirashara dzięki za podpowiedź, zapomniałam o pegazie, to chyba jedyna moja nadzieja  :kwiatek:  Wysłałam im maila i zobaczymy, oby był  ❗ W DE chyba tez nie znajdę, bo dziś dzwonili z Hidalgo, że właśnie już nie mają, mimo dostępności na stronie i podobno ludzie z DE do nich już dzwonili pytać o te czapraki, więc u nich raczej też już nie ma.
wątek zamknięty
Katasia, - o matko, rzeczywiście, nie ma  🤔zok: Jak się ciesze, że nie czekałam z powderpinkiem, chyba chłopa wycałuje, że mnie pogonił z tym  😜 A głupia chciałam jeszcze chochochipa na wyprzy złapać, chyba w snach.
wątek zamknięty
Sprobuj na ebaykleineanzeige tam bylo sporo tych padow.
wątek zamknięty
keirashara -ja też pierwotnie chciałam czekać na wyprzedaż, ale coś już mi ostatnio świtało, że ich mało, ale małe dziecko w domu, remont, przeprowadzka konia i tak wyszło, że dopiero w weekend nadarzyła się okazja. Chłopa namówiłam na prezent, a tu lipa, nie ma gdzie mi go kupić  😤
wątek zamknięty
Polecam też grupę na fb Eskadron Suchtis - dużo tam z tej kolekcji rzeczy lata 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
25 kwietnia 2017 20:11
Przecież ta kolekcja dopiero weszła, to chcecie powiedzieć, że tak szybko poszła?  😵
wątek zamknięty
W niemczech tych kolorow nie ma prawie w zadnym sklepie 🤣
wątek zamknięty
malinowaa, wszyscy marudzili, że brzydka, a tutaj rozeszła się na pniu 😉 Z NG podobnie - polar etno jest (moze już był) w Hidalgo i Equishopie, a w piórka tylko w Hidalgo...
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
25 kwietnia 2017 20:56
Mnie się ta kolekcja nie podoba i widziałam dużo osób na nie, więc planowałam kupić czaprak do ciorania na jakiejś wielkiej wyprzedaży- wyobrażałam sobie, że gdzieś takowa będzie, skoro nie ma zainteresowania kolekcją, a tu niespodzianka  😂
wątek zamknięty
Mi ta kolekcja kompletnie nie leżała przez wzory. Ale cottony np. bardzo ładne są, brillant też. I kantar w kwiatki mnie urzekł  😜
wątek zamknięty
anil22 ja chyba trochę zacofana, co to to jest ten ebaycostam? Zwykłego jakoś ogarniam z translatorem, ale toto to coś jak nasz OLX? Bezpieczne to w ogóle, czy jak olx, raczej średnio?

Już się  prawie pogodziłam z tym, że muszę go sobie darować. Może zmienię na jakiś komplet od caballa 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.