Końska Rewia Mody XII (2018)

Ja wiem że odgrzewany kotlet, że te kolory już były... Ale kupili mnie tymi kwiatkami na granatowym tle i prawdopodobnie skończę z całym kompletem z tej kolekcji w te nieszczęsne kwiatki...
No sami popatrzcie, dralon w kwiatki!  💘
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 lutego 2018 10:35
flygirl polecam się na przyszłość  🤣
Teraz to naprawdę wygląda jak koce z babcinej kanapy 😂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 lutego 2018 11:32
leleiria, mnie też kwiatki urzekły, a te szare to już w ogóle cud.
wątek zamknięty
Kwiatki super. Który kantar na karego ?? Mięte czy kwiatki?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 lutego 2018 12:11
anil22, kwiatki! Mieta sie sto razy powtorzy jeszcze, kwiatki sa super i niepowtarzalne.
wątek zamknięty
o fuj! Okropne te kwiaty  😵
wątek zamknięty
Przygarnęłabym tego miętowego big square'a, aale jakoś go nie widzę na gniadym. No nie ten odcień gniadości. Serio zostanę przy brązach jeszcze. Może w Heritage będzie coś must have.

edit. czym się różnią owijki pony od zwykłych? Tylko długością?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 lutego 2018 16:24
olq, bo ty jesteś klasyczna babka, dlatego dla Ciebie fuj. 🤣 Ja tam odpust lubię. 🙂
wątek zamknięty
flygirl, - długością i szerokością, ale wypadają i tak dość duże. Ja swojego ślązaka spokojnie w pony eskadrona zawijam 😉
wątek zamknięty
No właśnie, bo te standardy Eskadrona są według mnie za dłuuugie i chyba będę polować na pony. Zawsze to też taniej. 🤣
wątek zamknięty
Zobaczę co będę miała na miejscu 😀 Może dwa kupię  😁
No niestety jeszcze nic nie ma, bedzie w przyszłym tygodniu. I podobno nie wszystko, bo Eskadron tak dziwnie wysyła. Najlepiej, że w sklepie już jest kartka z zamówieniami i mają niektóre rzeczy zarezerwowane  🤔
wątek zamknięty
nabyłam dziś Eskadrona blackberry, pasuje idealnie do dralona  😍



wątek zamknięty
dairoxroxi Ale cudo  😍 pasuje idealnie
wątek zamknięty
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
25 lutego 2018 15:46
Bakłażan Jarpola i Owijki Start  😍

wątek zamknięty
Diaroxoxi, mogłabyś wstawić zdjęcie spodniej/wewnetrznej strony dralona ? Jestem ciekawa jak wygląda  :kwiatek:
wątek zamknięty
protoniasta mam tylko takie zdjęcie chwilowo

wątek zamknięty
dairoxroxi, nooo zaparło mi dech. Wspaniały czaprak, jednak Eskadron potrafi jeszcze od czasu do czasu.
wątek zamknięty
A ja się chyba skuszę na brillanta sunrise  😜 Fajny, ciepły odcień do granatowych owijek będzie miodzio  🙂
wątek zamknięty
Posiada ktoś może zdjęcia nowych niciaków na karych koniach? Chyba sprawie sobie komplet na dzień kobiet, ale nie wiem w który kolor celować (granat odpada bo mam już cobalta)  :kwiatek:
wątek zamknięty
Wigorrr, - ja bym szła w róż albo peach. Szarość ładna niby, ale jak przy niciaku chyba za duża stypa by była 😉
Ja się czaję na peach na karego, ale najpierw musi ozdrowieć do końca.
wątek zamknięty
Tym bardziej że szary mam już platinium. Przyznam, że róż na żywo wygląda mega, tylko trochę się boję jeździć w różowym secie na wałachach  🤣 A nie masz może zdjęć peach na karusach? Ja nie mogę nic dorwać na instagramie  🙁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
28 lutego 2018 09:18
Wigorrr, a tam, mój ponad pół życia w różu chodzi, korona mu z głowy nie spadła. :P
wątek zamknięty
W mojej pace królują odcienie niebieskiego i zielonego, no i jeden szary i merlot. Miałam wcześniej fuksję nici ale sprzedałam, aktualny niciakowy róż widziałam na kucu na zawodach i jest ciemniejszy od różu z 2012.
Teraz waham się między peach a różem  🙄 na szczęście mam jeszcze tydzień...
wątek zamknięty
My z Norkiem ostatnimi czasy próbujemy różnych kombinacji z ukochaną derką nici  💘
Blueberry, cudo  😍

Nici Ocean

Nici Cobalt
wątek zamknięty
Miskaa, - czad! Piękna jest ta derka, chyba jedna z najładnieszych niciaków 😍 I super z tymi padami, pięknie się te kolory z maścią zgrywają.
Wigorrr, - a tam, róż do karych jest super 😉 Wałachów też... mój się jeszcze na żaden nie obraził  😁
Peach nie mam, bo jeszcze do sklepu nie dotarłam, poza tym mój aktualnie podbity :/ Podoba mi się też różowy pad, bo haft jest tam większy, no i kolor obłędnie cukierkowy. Ja idę nie tyle po kolorze, co po hafcie, bo ten leżący jednorożec to jest spirit animal mojego konia jak nic 😂 Jakbym mogła, to bym zgarnęła komplet peach, różowy pad i torbę z chęcią, ale moje konie mnie próbują z torbami puścić od jakiegoś czasu 😎
wątek zamknięty
Na torbę o i ja się czaję tylko tu się waham między szarą, różem i grantem  😀
Jak tylko kupisz peach to wstawiaj tu zdjęcia na karusie  😅
i w dodatku chyba przekonałaś mnie do pink na wałacha  😤
wątek zamknięty
Peach jest mega. Sama zastanwiałam się nad nim dla mojego karego. Sporo go u mnie zostało więc poczekam na przecenę jak coś.  😁
wątek zamknięty
anil22 znajoma ma peach big square nówkę za 200zł (potrzebuje na gwałt kasy), fajna okazja  🤣
My z Noreczkiem ostatnio woziliśmy się w takim oto zestawieniu- chyba jednym z naszych ulubionych. Żałuję jedynie, że jest to brillant banana, a nie big square  🙁
wątek zamknięty
Miskaa No nie wiem u mnie w sklepie big square jest za 55euro  😉 A ja potrzebuję wysyłki do Niemiec, więc raczej mi się to nie opłaca, ale dzięki.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.