Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Tak, tak full.
Amelia ja mam w dobry-koń przypisany rabat ale do konta ... 6% bodajże.
witam, ma ktoś może jakieś info odnośnie promocji w animalia, albo jakiś kod rabatowy?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
27 sierpnia 2014 11:50
akzzi, proszę: http://sklep.bergo.pl/fair-play-pro-ochraniacze

EDIT: Czy ktoś widział promocję na sztyblety zimowe Hippici?
podzieliłby się ktoś kodem rabatowy do bergo??  :kwiatek: :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 sierpnia 2014 11:32
🚫 Przepraszam, że tutaj, ale chciałabym się zapytać czy ktoś z Warszawy nie zechciałby zamówić ze mną koszulki (badź innego produktu) z Jarpola w celu podzielenia kosztów wysyłki?  :kwiatek:
Jeśli ktoś byłby chętny, to zapraszam na PW  :kwiatek:
[s]Ja również mam taki sam offtop i przepraszam. Jest -30 % na eskadrona w Equishopie. Będę zamawiać i szukam chętnej osoby z Warszawy która dołączyłaby się do zamówienia aby wysyłka wyszła mniejsza 😉 W razie czego zapraszam na prv.[/s]
siwaaa, mam na stale -7% i moge oddac niepotrzebny mi rabat 30 % na dzial czapraki/podkladki 😉
Ktoś widział na przecenie kask dla dzieci CASCO?  :kwiatek:
A ja mam do oddania rabat do bergo na produkty over horse (-15%) i na dział czapraki/podkładki (-30%) jakby ktoś chciał  😉.
A ma ktoś jakiś kod rabatowy do GNL?  :kwiatek:
aklselka do GnL na hasło rokkonia masz 8 % rabatu
O, dziękuję Ci ogromnie!  :kwiatek:
Widział ktoś gdzieś promocję na wcierki chłodzące bądź rozgrzewające?  :kwiatek:
Ja wczoraj w  decathlon Białystok kupiłam 2,5 kg za 39.99zł, szampon 500ml za 10zł (cytronella lub owoce leśne), spray do grzywy i ogona za 19,99zł , dziegieć za 29,99zł (chyba) Bryczesy z lejem kolanowym z 179,99zł na 89,99zł, kurtkę z 179,99 na 79,99 (przejściową roz.M) i Smar do kopyt czarny 1kg za 20zł  😉
protoniasta, idź do apteki i kup taką zwykłą końską maść chłodzącą 😉 Rozgrzewające też powinny być. Wychodzi duuuużo taniej, a działanie identyczne 😉
Libeerte, nieprawda, te 'ludzkie' końskie maści mają dużo niższe stężenie - dużo słabsze działanie. Jeżeli nie wierzysz, to spróbuje sobie wetrzeć gołą ręką wcierkę typu Eclipse Blue, Absorbine i końską maść z apteki, różnica odczuwalna od pierwszego momentu 😁
Absorbine testowałam 😁 Ale końska z apteki też działa, jeśli ktoś chce zaoszczędzić to moim zdaniem dobre rozwiązanie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2014 15:43
Też działa, ale nie z taką mocą. Nie bez powodu ludzie kupują te maści ze sklepów jeździeckich, a nie z apteki.
ash   Sukces jest koloru blond....
31 sierpnia 2014 16:11
Poszukuje promocji na derki przejściowe York. Ktoś gdzieś widział, albo ma jakiś rabat ?
ktoś kod do bergo na czapraki ? 😀
Absorbine testowałam 😁 Ale końska z apteki też działa, jeśli ktoś chce zaoszczędzić to moim zdaniem dobre rozwiązanie 😉

A między chłodzącymi ludzkimi a końskimi to już w ogóle przepaść - jakoś działania takiego aptecznego nie czuję wcale, natomiast jak smarowałam konia chłodzącą LaQuibą, to myślałam, że mi ręka odmarznie, zanim zdążyłam to zmyć (a jeszcze był taki przejmujący wiatr...). 😉 Siniaki też mi się szybciej wchłaniają po smarowaniu takim żelem niż zwykłym z arniką.
ktoś kod do bergo na czapraki ? 😀

Pytasz o kod od kogoś, czy chcesz komuś dać? 😉
od kogoś pytam c:
karolciaequilano   marzenia się spełniają
01 września 2014 10:01
ma ktoś może zniżkę do horse-trade 🙂 byłabym wdzięczna
http://www.amigo-konie.pl/361.html Może komuś się przyda, bo dla mnie fulli nie ma.  👿
karolciaequilano Ja mam 8 albo 10% stacjonarnie  😉
od kogoś pytam c:

Jeśli dalej aktualne to masz PW 😉
Wyprzedaż bryczesów w Decathlon Poznan Swadzim  😅 Ceny bardzo fajne .... bryczesy też.
aklselka do GnL na hasło rokkonia masz 8 % rabatu


mi nie działa 🙁 Ktoś się podzieli zniżką do GnL ?
montana, ponieważ ten kod był ważny tylko do 31.08. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się