Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

jeśli chodzi o Pasi-Konika to od 4 do 8 września
od jutra do poniedziałku wyprzedaż zima 2013/14 -60% oraz likwidacja outletu
klik
Mam już stałe 7% rabatu w pasi koniku jakby ktoś chciał 🙂
Czy ma ktoś kod promocyjny do equishopu?  :kwiatek:
Czy ma ktoś kod promocyjny do equishopu?  :kwiatek:


podłączam się do pytania 🙄
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
06 września 2014 10:20
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 września 2014 10:26
mi dziala kod promo w Pasi-koniku. Wlasnie zamowilam spray na owady  😉
A w Yard-Equites promocji, a promocji!!!
-15% na derki na hasło koniec lata!!!  💃 💃 💃
A poza tym, mają wiele bardzo fajnych rzeczy w milutkich cenach: klik między innymi na elektrolity i fraczki, ale też wiele, wiele innych!
No i coś super, z czym jeszcze nigdy nie spotkałam się w żadnym sklepie jeździeckim, a jest według mnie baaardzo fajną opcją, STREFA 500. Polega to na tym, że jak się zrobi zakupy za 500 zł, to z danej puli produktów można wybrać jakiś jeden w specjalnej, bardzo niskiej cenie i są rzeczy nawet za 1zł! STREFA 500
a ja potrzebuję jakiejś fajnej promocji na owijki do treningów, które nie będą po 3ech praniach do wyrzucenia. ktoś coś? z drugiej strony nie muszą być koniecznie promocje, ale coś w niskich cenach 😉
Widział ktoś czarną absorbine w fajnej promocji ?
Olson Używałam polarowych waldhausena, najzwyklejszych, były nie do zdarcia i kosztowały coś ok 50zł. Ale to było 4 lata temu. Często produkty zmieniają swoją "jakość" na niekorzyść  🤔.
Z winy tego wątku od 9 jeździłam po wrocławskich lidlach coby upolować gumowe różowe sztyblety. I wybaczyłabym wam to, gdyby nie fakt że nigdzie o 9 rano nie było🙁🙁🙁;(
Edit: nie ten wątek:P Ale ten też jest ZŁY, bo znowu przeglądam promocje:P
a ja potrzebuję jakiejś fajnej promocji na owijki do treningów, które nie będą po 3ech praniach do wyrzucenia. ktoś coś? z drugiej strony nie muszą być koniecznie promocje, ale coś w niskich cenach 😉

Caball!!! Świetny polar i mega mocne rzepy.
No chyba, że potrzebujesz elastycznych, to nie pomogę. 😉
czytajcie wątek...

Bernardeta,
Promocja w pasikoniku na czarną absorbinę -109zł
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 września 2014 14:29
Libererte w pasi-koniku już jest normalna cena na czarną absorbinę  😉
W takim razie przepraszam :kwiatek:
[quote author=Olson link=topic=15196.msg2175983#msg2175983 date=1410031907]
a ja potrzebuję jakiejś fajnej promocji na owijki do treningów, które nie będą po 3ech praniach do wyrzucenia. ktoś coś? z drugiej strony nie muszą być koniecznie promocje, ale coś w niskich cenach 😉

Caball!!! Świetny polar i mega mocne rzepy.
[/quote]
Tak, polar dobry, ale dla mnie jest to bardziej polar ubraniowy niż na owijki.
Jak dla mnie jest za gruby i ciężko mi te owijki bez podkładek zawinąć w taki sposób, żeby estetycznie wyglądały (są kremowe, może dlatego też bardziej to widać).
Ma ktoś jakiś kod do konika ?  👀
Olson - z Horze mają super owijaski, polar nie za cienki nie za gruby, rzepy mocne, polecam 🙂
A jak dla mnie najlepsze są yorki 😉
ma ktoś kuponik do horse-trade??  :kwiatek:
Widział ktoś w promocji strzemiona compositi profile premium ?  👀
Znajdę gdzieś jeszcze neonpinka eskadrona? czy już tylko z drugiej reki?


edit:
znalazłam, ale jak by ktoś widział sr za mniej niż 120zł to byłabym wdzięczna za informację  :kwiatek:
Mam na zbyciu rabat 30% na dział czapraki/podkładki do sklepu BERGO gdyby ktoś chciał 😉 Ważny do 16.09.2014
Dzwonilam tego samego dnia I pani z pasi kinika ten kod tez nie dzialal więc naliczyla ręcznie a zwrot nadplaty dostalam tego samego dnia 🙂
Rabat 10% na pikeur. kod:pikeur ważne do 13 wrzesnia w GnL (dla odbiorców newslettera)
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
08 września 2014 08:44
Marthiiina w Sklep Agar jeszcze są

Po za tym -30% na wszystkie czapraki z działu 48h http://sklepagar.pl/27-czapraki
Freska Dzięki wielkie !  :kwiatek:
Widział ktoś w promocji strzemiona compositi profile premium ?  👀



http://sklepagar.pl/promocje-all/65-strzemiona-profile-premium.html
Można wyrwać Ariaty 40% taniej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się