sklepy internetowe

larabarson, o tak  🥂
a co jeśli mój pech się na tą osobe przeniesie?  😜
no...i zebym nie trafiła na inne jak ja (bo przecież nei jestem jedyna- i patrząc opinie/relacje pisane na forum i to co sami pracownicy mi mówili)  🙇
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
03 października 2014 13:36
padłam 😁
+ dla konik.com.pl 🙂
szkoda tylko że zmienili kuriera na kuriera poczty polskiej i paczki idą 2 dni :/
Equilla.
Duży plus. Jak na pierwszy zakup wszystko potoczyło się błyskawicznie.
PATRYCJA10822, nic się nie zmieniło, nadal wysyłamy starym kurierem LUB kurierem pocztowym - do wyboru.
Bardzo pilnie poszukuje islandzkiego sklepu jeździeckiego. Ktoś coś?? Bardzo pilne!
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
03 października 2014 20:48
O takie cóś znalazłam. Język niepodobny do niczego 😀
http://hestarogmenn.is/

Bardzo ubogo w tych ichniejszych sklepikach 🙁
Może podpytaj ekkuss, ona na pewno będzie wiedziała 🙂.
vanisek   K może znieść dla miłości dużo, ale nie wszystko.
05 października 2014 22:00
Ja osobiście polecam Bergo, kiedyś zamawiałam szczotki, od razu dostałam telefon czy chcę czekać na dane kolory do 14 dni roboczych, bo mają je w innych kolorach i mogłyby być u mnie na następny dzień. Jakiś czas później zamawiałam kask za 139 zł, dostałam e-mail, że takiego nie maja obecnie na stanie oczywiście mogą sprowadzić, ale to znów 14 dni roboczych, a w tej cenie mogą mi zaproponować inny, który w sklepie kosztuje 199zł, więc dostałam super rabat na kask ! Przesyłka kurierem - na następny dzień był u mnie 😉
Pytam tutaj, bo nie mogę znaleźć odpowiedniego wątku, a czytałam tutaj kiedyś, że ktoś miał podobny problem, mianowicie jakieś pół roku temu zamawiałam z Equiversum kilka rzeczy, przysłali tylko część zamówienia, druga część (bryczesy + buty) okazały się za małe, spytałam czy jest możliwość wymiany, sklep oczywiście się zgodził, już wtedy zaczęły się problemy z dogadaniem, odpisywanie po 1-2 tyg, nie odbieranie telefonów. Poprosiłam o zwrot całej kwoty sklep się zgodził ale oddadzą pod koniec tygodnia, potem pod koniec miesiąca i tak to przekładali, potem zaczęły się matury, później wyjeżdżałam na wakacje i jakoś mi to wyleciało z głowy, zgłosiłam sprawę do prawnika, wysłałam wystosowane przez niego pismo, dalej brak odpowiedzi, chciałam zgłosić sprawę do sądu aale prawnik mówi, że niezbyt jest o co się sądzić i mam spróbować przez e-sąd.

I tutaj narazie kończy się ta historia. Jest ktoś może na forum kto byłby w stanie jakoś mi pomóc, czy odzyskanie pieniędzy jest niemożliwe ?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
07 października 2014 08:21
+ dla pro-linen za szybką wysyłkę ale mały minus za kontakt mailowy - wysłałam pytanie o niedostępny produkt i nie otrzymałam odpowiedzi.
Duży + dla konik.com.pl za szybką realizację  😀

Na razie wstrzymam się z wystawieniem oceny dla sprzetjezdziecki.com, bo zamówienie składałam 18 września, na drugi dzień dostałam telefon z informacją, że na czaprak z Eskadrona trzeba będzie czekać do końca miesiąca, jednej rzeczy w ogóle nie będzie, a drugą odmówiłam, bo mi była szybciej potrzebna. Obiecali zadzwonić jak będą wysyłać czaprak, dzisiaj już 7 października i nadal cisza, wysłałam rano maila z zapytaniem, na razie bez odpowiedzi  🙁
.
+ dla animalia.pl konik.com.pl
- dla grene. Złożyłam zamówienie w piątek, za pobraniem. Tydzień później napisałam maila z pytaniem, czy wysłali paczkę, na co dostałam odpowiedź, że zamówienie anulowali bo nie mają zamówionej derki. Cztery dni później przyszedł kurier z paczką za pobraniem. Nawet pieniędzy przy sobie nie miałam. Kontakt beznadziejny, zero informowania klienta, co się dzieje z zamówieniem, wprowadzenie w błąd.
z mojej strony plus dla grene. paczka przyszła sprawnie, maile z aktualizacją statusu zamówienia też.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
07 października 2014 17:32
a może to Grene z rejonu północnego ma kulejącą obsługę. Bo horseart tez chyba z tamtych rejonów. Moje paczki z Grene doszły bez zastrzeżeń, na Dolny Śląsk
ja się na kurierze bergo zawiodlam.
potrzebowalam bardoz na konkretny dzien (wyjazd na rajd) kilku rzeczy. czesc wybralam z dostępnych (a nie to co chcialam calkiem), nie bylo bryczesów... swietny kontakkt jak zwykle, wszystko uzgadniane, pan czekal do ost chwili, zeby dostawca przyslal. nie przyslal. wiec wyslal mi to co bylo.
powinno być na drugi dzien, a nie bylo ani a 2 ani na 3....(przynajmniej, bo tyle jeszcze bylam w domu) 🙁 zawsze bylo na 2...albo choc telefon... a tym razem nic. nie ma co w oferty kurierów liczyć...🙁
bryczesów już nie wziełam - po wyjezdzie juz nie potrzebne...

plus dla stawhorses - tu zakup bryczesów (lacznei z obmierzaniem, porówywaiem itd) i wysylka uzgodniona w nocy 😉 wyslane rano, niepasowalo, uzgodnilam, odeslalam, kolejny dzien juz mialam nowe. poczta polska dopisala 😉 nawet przed tym wyjazdem zdążyłam je poprzerabiac 😉
i obie pary w dobrej cenie, na moje oko nowe, opisane jako bdb.
Rudzik, to też różnie bywa, bo moje zamówienie realizowała filia w Koninie mimo, że nie mieszkam nawet w tym samym województwie.
Rudzik, moje realizowal Konin. ale najpierw to trafia do centrali gdzie pewnie sprawdzaja czy zamówiony towar w tym cyz innym sklepie.
Czy ktoś korzystał z usług sklepu vital.sklep.pl ??
Chce zamówic drogi preparat, nie wiem czy ryzykowac z przelewem.
po raz kolejny + dla Animalia
konik.com.pl , podkowa-liny.pl bardzo duże plusy. 🙂
Paczki wysłane tego samego dnia ,a następnego były w moich rękach. 🙂
B.B.   Wszystko ma swój początek i koniec.
08 października 2014 13:32
Trzy Foule i w Górę - polecam, wszystko miło i sympatycznie. Paczka doszła do mnie w 2 dni po zamówieniu.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
08 października 2014 13:33
+ dla sklepu Grene. Ochraniacze i żłób zamówiłam w środę, w czwartek wieczorem wysłałam przelew, w poniedziałek dostałam informację, że produkty są dostępne, a wczoraj paczka została nadana- o czym również zostałam poinformowana- i zamówione produkty są od paru godzin u mnie 🙂
Wie ktoś może czy znajdę gdzieś czarne ochraniacze pony na kołki? (same przody, najchętniej do 150zł ew 200)
Rolia, Norton teraz fajną serię wypuścił. Tyle, że komplety na 4 nogi, koszt ok. 185zł.
U nas zostały chyba tylko turkusowe, ale może gdzieś by się jeszcze znalazły? Fajne, bo leciutkie, ładnie wyglądają.
Dworcika właśnie prawdopodobnie te będę kupować. Dziękuję za pomoc 🙂
Dworcika, zgiń i przepadnij.... tyle wydatków przed zimą, a ty mi takie cuda pokazujesz....  🤬
Kahlan, co ja na to mogę? Kiedy one serio są fajne 😁 U nas wyszły... w 2-3 tygodnie O.o Właśnie gdzieś w drodze są następne.
Rolia, cieszę się, że mogłam pomóc 🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
10 października 2014 12:20
+ dla sklepu equillia, błyskawiczna wysyłka, fajny kontakt, po drugiej stronie linii miły Pan
Plusy dla:

- Amigo-konie.pl
- Hodowlany.pl
- janekws na allegro 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się