Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
20 lipca 2014 07:15
Moje dwa cieszą się wakacjami, hehehe

jedno przytyło, drugie schudło, ale jakoś żyją


kittajka - pogrzebie zaraz i wrzucę jakieś korzystniejsze z tego dnia, poza tym może też lepiej wyglądać wizualnie bo został wyprany, wypsikany i wyniuniany  😁
Wcisnę się z moimi weekendowymi czempionami ukochanymi!


Debiutujący Siwuszka



I Pams w (zaniżonym) LL
kittajka cudo, nie koń 😉
Nirv, kittajka cudowne siwości 😍 moje marzenie
W końcu wybrałam się do stajni, jestem 2,5 miesiąca po porodzie i nawet "pojeździłam" 🙇
Gibus - koń, którego dzisiaj wymęczyłam 😡


i Gaza, podopieczna przyjaciółki🙂
srokate, super, że wróciłaś w siodło 🙂 chyba już mocno tęskniłaś za tym? 😉
to i ja wpadam ze zdjęciami 🙂 Suchy biwakował pod gołym niebem, szkoda tylko, że tak bardzo muchy cięły mimo użycia środków przeciwko owadom :/
Ale chyba i tak był zadowolony, na co dzień nie ma do dyspozycji takiej wielkiej trawiastej przestrzeni 😉 Mała burza w środku nocy też nie zrobiła na nim wrażenia. Bardziej ja się bałam :-P



:kwiatek:
srokate, ja się zawsze wystrzegałam siwych koni, ale Dar mnie oczarował, uwielbiam tego konia 🙂 Gibus ma piękną głowę - bardzo ładnie malowany i to ludzkie oko 💘
harja, moje chłopaki od 2,5 tygodnia stoją 24h na dworze, nic a nic im nie przeszkadzają deszcze czy burze 😁 Ostatnie zdjęcie boskie!!!
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 lipca 2014 14:12
noooo hajra, takiego nieba to ze świecą szukać  😍 *zazdrości*
Nirv, no to i ty i oni jesteście zahartowani 😁
smartini, no wlasnie czekalam na taki zachód i się doczekałam 😀
harja strasznie brakowało, ale na razie nie szaleję, max. 2 razy w tygodniu będę wsiadać 😅 ... a Twój koń jest nieziemski!!!  💘
nirv to prawda, oczko ma mega  💘 daj więcej siwości🙂
dodaję jeszcze zdjęcie jednego z najpiękniejszych widoków 😍
herja ostatnie genialne  😜


Moje z dziś  😉

Czyli starość i moja przyszłość  😀 
harja, noo, jeszcze niedawno zupełnie nie byliśmy 😁 pierwszy raz pojechaliśmy od soboty do niedzieli w czerwcu, a teraz stoimy już 3 tygodnie pod chmurką? jakoś tak 🙂

srokate, specjalnie dla Ciebie, Siweczek - jeden z zawodów, jeden sprzed jazdy, parę dni temu przed burzą 🙂


[img]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10547431_735618069828545_8724325166884891569_n.jpg?oh=5862f3426d50bd023146689533feb74f&oe=54382F2E[/img]


harja, fajne zdjęcia-szczególnie ostatnie.
Czy ja dobrze widzę, że kaganiec Wam nie obcy?
srokate,  :kwiatek: szczerze mówiąc ciężko mi sobie wyobrazić pogodzenie koni i macierzyństwa, ale są przykłady, że się da i podziwiam 😀
monia, jakie masz fajne patykonożne maleństwo 😀
Nirv, no to super wam się powodzi! 😀 fajne siwe, przypomina mi konia mbalicka 🙂😉
Cobrinha, niee, Suchy nie używa kagańca 🙂
harja, coś w tym jest w sumie, tylko Pongo to raczej szczupaczek, a Dar kluseczka 😀
Cobrinha, niee, Suchy nie używa kagańca 🙂
a tym ostatnim zdjęciu plamka czarna na nosie wygląda jak kaganiec heheh
nirv Siweczek cudowny! 😍 Kiedyś pokryję swoją kobyłkę jakąś cudowną siwością i będę liczyła na przekazanie maści i małego siwego 😍
harja jest ciężko, szczególnie, że moja druga połowa siedzi w pracy na okrągło, czasem robi 30 godzin, potem dzień odsypia, a potem znów praca... ale niedziele ma wolną więc on zabiera małą na spacerek, a ja lecę na konie, a w tygodniu jeden dzień poświęca dla małej moja mama, za co jestem im wdzięczna całym serduchem :kwiatek:
dodaję jeszcze cudownego Gibusa, który zasnął przed jazdą 😂


edit: literówka
Cobrinha, tak myślałam,że chodzi o ostatnią fotkę 😉
Nirv, odmiana na pysku jednak daje podobieństwo 😀
srokate, śmieszny śpioch 🙂
ja dostałam jeszcze filmik od PumCass KLIK, wybaczcie mi ten "rzut Suchym" w wątku, postaram się już opanować :-P
harja w żadnym wypadku nie zmniejszaj ilości zdjęć - a nawet dodawaj więcej 😂 on jest tak przeuroczy, mogę na niego patrzeć dzień i noc :kwiatek:
No to czas się przedstawić z moją Well  😀

W tle nasz stajenny emerycik  :kwiatek:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia (dozwolone 800x800)
cuuuks cudowna Well, drugi plan także 💘 ale siwości to ja bym podtuczyła, najlepiej u siebie na ogródku 😂
Burza, dzięki :kwiatek:
harja, ale Kuba ma łąkę 😜
srokate, pięknie malowany ten gniady.
Monia, fajny źrebol, zdradzisz pochodzenie?
Dodaje jeszcze dwa zdjęcia Malawii i znikam

kittajka okaz piękna 😍 marzę o takim cudzie 😜
srokate Siwy koń kupiony był od handlarza w krytycznym stanie 2 lata temu
Teraz ma zasłużoną emeryturkę-całe dnie na zielonej łące.
Jest również pod czujnym okiem weterynarza, który powiedział, że jak na konia po takich przejściach +sędziwym wieku trzyma się wspaniale  😉
cuuuks cudowna emeryturka, a konik piękny 💘 w drodze wyjaśnienia - nie chciałam aby mój komentarz zabrzmiał jako atak albo jakieś negatywne zdanie, jeśli tak się stało to z całego serca przepraszam 🤬 chciałam bardziej przekazać, że kocham siwości pod każdą postacią, a poza tym jestem "dobra ciocia" i wszystko po swojej drodze co napotkam to dokarmiam, jeszcze raz przepraszam, jeśli Ciebie czymś uraziłam :kwiatek:
dostałam fotki mojej kobyłki pod koleżanką, która obecnie jeździ na niej i się nią opiekuje

Retna   nic nie zmieniać
22 lipca 2014 19:05
kittajka, ależ z Ciebie oszustka... Nie można mieć tak czystego siwka  😂
kittajka, omg, cudna!!!
srokate, o, ja wiem jak to jest siadać po ciążowej przerwie! Klaczka fajna, widać, że koleżanka dobrze sobie radzi 😀
cuuuks, przepiękny klimat tego zdjęcia!
harja, te ujęcia wyszły Ci wyjątkowo bajkowo, rewelacja  😍

Mi się w końcu udało załapać na kilka zdjęć z zawodów młodego:





Srokate nie uraziłaś  😉 Chciałam tylko wytłumaczyć dlaczego wygląda tak, a nie inaczej  🙄
A tak po za tym, to śliczną masz tą klacz  🙂
Anai ależ on jest piękny  💘
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
23 lipca 2014 01:36
Syneczek mój kochany:


Brzask, śliczne rude! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się