Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

też piękny.. Srokate mają swój urok🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
15 lipca 2014 10:47
Jeden wakacyjny kucyk  😉
ależ piękny on  💘
Retna   nic nie zmieniać
15 lipca 2014 11:48
Kastorkowa, wow! Ale pięknie wygląda! 😜
Libeerte, padok to luzik. Wyzwaniem dla właścicieli siwków jest kupa 😀iabeł: I jak to doczyścić? 😉

elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
15 lipca 2014 12:05
Pochwalę się zdjęciami jednego z trzech moich pupilków : Wilmar





kalaarepa, przez chwilę myślałam, że ma takie odmiany nad oczami, dopiero potem się dopatrzyłam, że to maska 😂
elwarka na drugim skojarzył mi się z:
sumire teraz to mnie oświeciłaś ... też myślałam, że to odmiana 😂
Retna co do kupy to przedstawiam konia po pierwszej kąpieli 😤 ... dopiero po drugiej zeszło "błoto z g**nem wymieszane"  😂
Retna   nic nie zmieniać
15 lipca 2014 12:43
srokate, ja mojego jeszcze szamponem nie myłam, ale naszą siwkę, największego brudasa jakiego kiedykolwiek widziałam - robi kupę na środku boksu, żeby się w niej położyć! - udaje nam się, z trudem, wypucować 😀

fot. p. Karolina Wengerek:
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
15 lipca 2014 13:32
Kto nie miał siwego (lub tatanta) , ten nie miał bruuuudnego !




ale mozna było i tak wyglądać ( co prawda wymagało to wiele wysiłku zwłaszcza zimą, miał futro jak koza  😵 )

Sporo mam nowych zdjęć, a rzadko tu bywam - pokazuję więc Dzionka, który jest po prostu złotym koniem i pomniki mu powinnam stawiać 🙂 Wakacje z takim koniem to czysta przyjemność  💘 Jak na rekreanta wziętego z agroturystyki to całkiem daje czadu 😉





Retna   nic nie zmieniać
15 lipca 2014 15:14
Ja Ci dam rekreanta z agroturystyki! 🤬 Saskowe konie to sportowcy z krwi i kości, o! 😀

Retna, haha, no powiedzmy 😀 Dzisiaj trener 3 razy powiedział, że to NAPRAWDĘ DOBRY KOŃ 😉
Retna   nic nie zmieniać
15 lipca 2014 16:55
elwarka, czy na drugim zdjęciu koń najbardziej po lewej to Laser? 🙂
Dzionka, ja często to słyszę o Jakucie i mi się gęba cieszy, bo to też złoty koń jest i też powinnam mu pomniki budować 😉 Rudy też był genialny, a teraz jakaś Szwedka się nim zachwyca, tyle że on typowo ujeżdżeniowy koń i w tej dyscyplinie jest teraz trenowany. Kmicic to już naprawdę sportowiec z krwi i kości, uwielbia swoją robotę, a na zawodach błyszczy, więc ja na Saskowe konie złego słowa nie mogę powiedzieć 😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
15 lipca 2014 17:05
Libeerte, staram się jak mogę utrzymać go we względnej czystości, choć łatwo nie jest 😉 dobrze, że temperatury pozwalają na kąpiele 🙂
elwarka, słodziak 🙂

Kastorkowa, boski kuc, nic nowego 😀

smartini   fb & insta: dokłaczone
15 lipca 2014 20:32
jak dobrze, że mój potwór to Palomino, i to jeszcze maziane :P szlag by mnie z siwkiem trafił
aczkolwiek doprowadzenie Budynia do stanu na show to też niezła zabawa... :P
w przyszłym tygodniu testuję wybielający szampon... fioletowy 😀 zobaczymy jak się sprawdzi na grzywie i ogonie

a tym czasem kilka fociszy z dziś. Gdyby nie fakt, że byłam jakoś wyjątkowo spięta w stopach i wszystkie psułam jak leciało, to trening możnaby uznać za idealny. Po kilku dniach nakładania ogromnej presji przyszedł czas na jej totalne zdjęcie, głównie w spinach. I... warto się czasem potłuc, poszarpać i powściekać, żeby potem było tak jak dziś <3 Koła z dnia na dzień w coraz lepszym stylu, w spinach wchodzimy na następny etap (fakt, że pod Stefano zdarza mu się spinować na +0,5 uważam za cud!)
Jutro poproszę kogoś, żeby nagrał koła i zmiany tempa  😎
przepraszam, musiałam się pochwalić  😡



komary przy tak wysokich temperaturach tutaj to udręka... gdyby nie siatka od Ste, już dawno mojego konia bym zabiła :P



selfie batman i robin... a co 😀


i jeszcze jedno sprzed kilku dni... kiedy ja dojdę do takiego poziomu, że będę w stanie tak go spinować i nie spiep.... sprawy?


apropos psucia... Ste jedzie na zawody a potem do Polski na klinikę. Mam 4 dni konia sam na sam
i już zapowiedziane, że jak wróci, a nie będzie progresu w tym, co robiliśmy dotychczas (już nie mówiąc o regresie...) to skopie mi tyłek... A on raczej należy do słownych ludzi xD
Retna   nic nie zmieniać
15 lipca 2014 20:51
smartini, Twój Budyń jest absolutnie przecudowny 🙂 Gratuluję postępów i oby tak dalej! 😅
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 lipca 2014 20:53
dziękujemy ^ ^
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
16 lipca 2014 09:13
Retna tak, to Laser. Był mój przez 10 lat, a od roku właścicielką jest cocosowo, która od tych 10 lat była jego największą fanką (miłość od pierwszego wejrzenia  🙂 )
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 lipca 2014 19:10
to może zamiast zdjęć - video 😀


Budyń jest zdecydowanie za duży na tą halę, tak samo, jak na Rzeszowską
więc jutro z rana, jeśli nie będzie takiego skwaru jak dziś, idziemy na zewnętrzną arenę (60x130 O_O) sprawdzić 'nasze możliwości :P

a tu prawa, gorsza strona (obstawiam, że jest sztywniejszy na prawo przez kontuzję, która nam się sporo ciągnęła), w prawdzie z drobnym wyjściem z ustawienia, ale i tak zrobił się świetny na obie strony <3
smartini, dlaczego osoba z kamerą gwiżdże?
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 lipca 2014 19:22
Bo taki jest zwyczaj 😉 na zawodach i na treningach
zamiast krzyczeć 'łoooł, świetnie, super wyglądacie, ale ekstra... blablabla' , dużo łatwiej jest gwizdać i nie ma problemu, że ktoś nie usłyszy czy nie zrozumie, in np się zatrzyma, bo będzie myślał, że czegoś do niego chcesz 😉 no i nie ma problemu z mieszanymi narodowościami  😎
Też swojego pokażę 😉
smartini, Daj znać jak szampon się sprawdzi 🙂😉) Bo mam ten sam problem 😉))
Kastorkowa   Szałas na hałas
16 lipca 2014 21:16
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 lipca 2014 21:18
jaki pączuś! <3
Kastorkowa   Szałas na hałas
16 lipca 2014 21:27
Pączuś nie rób pastwiskowy 😉
smartini, power kula! 😍 ale mi uśmiech poszerzyłaś 🙂

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się