Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
26 stycznia 2015 14:05
Folbluty mają to do siebie, że często jako młode świeżaki nie wyglądają wcale dobrze.

Wątpię.
Regularnie, jak co roku oglądam zdjęcia i filmiki ze stajni wyścigowych świeżo przyszłych młodych koni i wszystkie bardzo dobrze wyglądają  😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
26 stycznia 2015 14:12
Ja znałam dwa xx, które zanim zaczęły pracować, wyglądały strasznie.
Na pewno nie mieszkały w stadninie xx.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
26 stycznia 2015 14:59
A ten, o którym mowa mieszka? Nie sądzę.
No właśnie w tym rzecz. 😎
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
26 stycznia 2015 16:03
No więc właśnie, ten również nie wygląda dobrze, bo nie pracuje i jest młody, podobnie jak te dwa, które znałam. A były to konie dobrze karmione i otoczone właściwą opieką.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
26 stycznia 2015 20:22
I nie odbieraj tego jako atak, bo każdy ma na celu dobro konia  :kwiatek:


Absolutnie nie odebrałam, rozumiem reakcję. Jednak przeżywam bo to porażka dla właściciela czytając takie rzeczy o swoim koniu 😉
Ze swojej strony kończąc gwarantuję, że konie mają się dobrze i na brak jedzenia nie narzekają 😉


anai, eterowa - pewnie się powtarzam ale piękne te Wasze siwki  😍
Bardzo rzadko się tu udzielam, ale dostałam tak ładne zdjęcia, że po prostu żal się nie podzielić jednym ujęciem kobyły...  😡
Sobotnia Lilith w takim niecodziennym kadrze:

[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10891495_827621647303319_2502966176097419069_n.jpg?oh=9716e73545cc1c82e7ae5ade30cb1da8&oe=55678FBB&__gda__=1428797581_466fae9f8d11e844f0f53ff98b4717fa[/img]
O jaki cheerokee! 😀 Super Lilith 😀 sciemniala chyba na zime troche co?🙂
xxmalinaxx oł, zapuszczacie irokeza?  😀 fajne ujęcie🙂
Będę uparcie zaśmiecać wątek swoją "polską myślą hodowlaną"  😀iabeł: ale co ja zrobię, że ona taka śliczna  💘 😍 💘
kitty kawał baby!
A jak tam jej zachowania? Już lepiej? 😉
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
26 stycznia 2015 22:52
Raczej się nie odzywam, ale.. kitty, jakie ona kantary nosi rozmiarowo? Solidna kobitka! 👍
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
27 stycznia 2015 00:00
kitty- powiem Ci, że jak ją widziałam w ogłoszeniach to też mi się spodobała! 🙂
I gdybym szukała akurat konia przyjaciela to też brałabym ją pod uwagę 🙂

Dodaje moje Puszyste we mgle 😀


edit: aaaa wygrzebałam jeszcze fajne z wakacji 😀
Troszkę jej lepiej, choć ma dziwne zachowania... Czasem nie umiem ich dopasować do żadnych "końskich"... No oczywiście nosi x-full, ale ona nie jest aż tak wielka, jak się zdaje. No i kobyła będzie normalnie pod siodłem chodzić  🤣 nie wiem kiedy, ale będzie  🤣
faith nawet bardzo - teraz nie jest taka żarówiasta kasztanka, tylko bardziej ciemny kasztan z refleksami jasnego mahoniu  😁  :kwiatek:
Dżastin bardziej z przymusu niż z chęci :/ Liczyłam na to, że przy takiej długości, ten irokez zacznie się kłaść na bok (bo jednak chciałabym odzyskać jej grzywę), ale on ani myśli 🙂

MiLLi ale śliczne kare zwierzątko! Jednak mam słabość do takich... 🙂
kitty cudowna jest , w moim typie bardzo  😍
xxmalinaxx nawet jej to dodalo urody, taka jest dystyngowana teraz 😀
kitty zycze wam polepszenia stosunkow, bo kobylka bardzo fajna  :kwiatek:
Milli puuuuuusz  😍 ale on wyladnial dziaduch, super wyglada! i ta skarpeta przednia swietnie wyglada 😀

Rozczulajace mnie zdjecie siwulca, w tych oczach sie zakochalam poltora roku temu 🙂😉)

Jeszcze raz mówię że pięknie jej w chabrowym (?) ale moja subiektywna opinia że w tym naczółku jakoś tak ... łyso? ;p
faith, piękny kolor  😍

Ostatnio nie mamy okazji do fajnych zdjęć, ale trafiło mi się takie:
Julian i zimowe klimaty 🙂
xxmalinaxx, śliczna  dziewczynka.  I nawet  w irokezie  jej do pyska  😉
MiLLi,  bardzo  klimatyczne  zdjęcia, szczególnie  to pierwsze.
kitty, Twoje "maleństwo " to co to za myśl  hodowlana?  Bo mi  umknęło  chyba. 
faith przepiękne!
anai ślązak z shire  😀iabeł:
kitty, to faktycznie  mocno  ciekawe połączenie  😉 Ale prezentuje  się  zacnie.
Wszyscy dodają zdjęcia, to i ja dodam  🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 stycznia 2015 20:49
Anai Ale on sie zmienil. Widzialam w innym watku, no szok normalnie.

tymczasem moja dlugourlopowiczka
Mój glut też był przecinkiem do 6 roku życia praktycznie. Mimo że zywiony prawidłowo. Rozumiem gdyby kości starczały ale  u tego konia marnie wygląda tylko szyja która przed treningiem jest tłuszczem a nie miesniem, więc skąd ma być bycza? Do tego zakurzone zimowe futro i juz obraz nędzy i rozpaczy -rzekomo.
escada w stadninach folbluty się pasą na wielohektarowych pastwiskach i są ganiane od ukończenia 1 roku życia. Twoja gdzie miała się paść..., z puszczaniem też były cyrki, często konie zostawały w boksach. Poza tym Twoja już też nie miała rówieśników, z którymi mogłaby się wyszaleć.
wszystko zależy moim zdaniem od danego konia. przecież są też folbluty potężniejsze z budowy, jak i "chucherka", które wyglądają, jakby podmuch miał je przewrócić. mój w wieku niecałych trzech lat był większym byczkiem niż xx strzemionko, ale była to po prostu kwestia takiej jego urody. a też praktycznie wcale nie pracował.
Wczoraj było takie piękne słońce, że nie mogłam się oprzeć i poleciałam na wybieg z aparatem, do tych brudasów 😜
wszystko zależy moim zdaniem od danego konia. przecież są też folbluty potężniejsze z budowy, jak i "chucherka", które wyglądają, jakby podmuch miał je przewrócić. mój w wieku niecałych trzech lat był większym byczkiem niż xx strzemionko, ale była to po prostu kwestia takiej jego urody. a też praktycznie wcale nie pracował.


Dokładnie  😉  Sam mam klacz ze sporym dolewem xx i chciałbym żeby była pełniejsza, ale się nie da. Ogólnie zawsze była drobna, szczupła, podkasana i taka już będzie  😉




anai, wyrobił Ci się chłopak  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się