Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

Po czterech wspólnych miesiącach pragnę oficjalnie przedstawić Wam Dosie 🙂



fot. Anna Przybył  :kwiatek:
Roudzielec, ale ma fajne spojrzenie 🙂! Zawsze podobały mi się rybie oczy.

Konie z dużym dolewem xx, czy tez pełnej krwi bywają trudne do utrzymania w okrągłości. Źrebak Strzmionko wygląda normalnie. Jako wieloletni własciciel folbluta wiem coś na ten temat 😉. Mojemu xx, będącemu w danym momencie bardzo fit, w formie w środku sezonu ( a wygląda wowczas bardzo dobrze) wystarczy miesiąc przerwy od roboty i niestety marnieje w oczach. Z drugiej strony wystarczy trochę pracy i się zaokrągla. A on to z tych przecinków. Drobniutki jest.

W sobotę byliśmy z Pimpusiem Vimto na jego pierwszych ujeżdżeniówkach. Spisał sie chłopak i specjalnie nie fuczał na płotki i literki oraz ku mojej radości nie wyskoczył z czworoboku 😉. Zaliczyliśmy dwa przejazdy na 69.25% i 65.4% 🙂.

edit. literówka
czeggra1 Z fotek widać, że wyniki zasłużone 🙂 Gratulacje, bardzo fajny obrazek!
od jakiegoś czasu coraz bardziej podobają mi się srokate.. aj. piękna Dosia, piękna..  💘
dar Piękna i grzeczna! ale dusze ma źrebaka  🏇
Roudzielec tak jak nie lubię srokatych, tak muszę napisać: PIĘKNA!  💘
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 stycznia 2015 16:57
ja nie lubie srokatych i nie lubie kobył, a Dosi nie da sie nie kochać!!!!
Raz ze śliczna, dwa że super kumata!
Roudzielec piękna  😍 😍v
czeggra1 gratulacje  🙂
Ja też byłam właścicielką xx'a. Mam wrażenie, że rodzaj pracy u tych koni też ma znaczenie. Mój w robocie ujeżdżeniowej wyglądał jak pączek  😉

Na zdjęciu miał 16lat  😉
Ja nie mogę się poszczycić xx, ale połówką owszem  🙂 Na pierwszej focie w super treningu u topowej zawodniczki ujeżdżeniowej, na drugim pół roku po powrocie do mnie... Dostał jeść, chodził codziennie i wróciliśmy do terenów i spokoju... Więc i żarcie i trening i stan umysłu  😅
świetny jest  😉

moja niestety podczas rui bardzo mało je głownie się trze o boks lub innego konia  😉 wtedy schodzi najwięcej z masy. Właścicwie zywienie jej to taka syzyfowa praca.  No i szczególnie tak ja teraz, kiedy nie pracuje dużo to tez chudnie. Siana do woli, muesli, owies, pasze, marchewki i nic nie daje. Dostawala kiedys sianokiszonkę, chyba będę musiał znów podawać, tylko że śmierdzi mi w stajni kiszonką.
Atea, patid1220, dziękujemy 🙂! Mam nadzieję, że te WKKW-owskie czworoboki nie będą już dla mnie takim śniącymi mi się po nocach koszmarem 😉.
marecca, patid1220 dziękuje  :kwiatek: Mi srokate zawsze się podobały, więc chciałam mieć kobyłę srokatą i taka perełka mi się trafiła.
To już druga srokara kobyła do której zairka się przekonała  😎

czeggra1 śliczny koń 💘 i gratulacje sukcesów!

tulipan czy to nie jest przypadkiem Haker?
Roudzielec, nie nudzisz się. 😉 Jak w głowie pstro źrebięce to przynajmniej masz co robić  😉
Mogłabyś wrzucić jeszcze kilka jej zdjęć ?  😀
kujka   new better life mode: on
29 stycznia 2015 11:50
Dokładnie  😉   Sam mam klacz ze sporym dolewem xx i chciałbym żeby była pełniejsza, ale się nie da. Ogólnie zawsze była drobna, szczupła, podkasana i taka już będzie  😉


No przykro mi, ale bajki opowiadasz. Kon ponad 80% xx we krwi, jego ojciec to Scott xx. Ani on podkasany, ani chuchro. Ale to iles miesiecy roboty musialo minac...




Generalnie nigdy nie uwierze w tezy pt "kon tak ma". Cialka moze nabrac i xx i tekiniec i kundel bury.
🥂 polać jej  :winko:
Roudzielec to Hak  😉
Roudzielec, o, a ja Dosię znam 🙂
Rudzielec a ja Ciebie skądś kojarzę, tylko nie wiem skąd 😉 srokate- marzenie moich rodziców, jak to mówią "koń indianin" 😂
dar to prawda z nią nudy nie ma! tym bardziej, że mamy w stajni jednego źrebaka i jakbym patrzyła na Dośke  🤣

tulipan przepraszam  :kwiatek: dzisiaj dowiedziałam się, że to jest właśnie Hak. Staruszek ma u nas zasłużoną emeryturkę. Ale werwy mu nie brak 😎

sumire a skąd znasz Dosiaka?

marlin1990 naprawdę? ciekawe skąd 🙂 Nas kowal mówi na nią Winnetou 🤣

a tutaj jeszcze zdjęcie kobyły z serii "całe życie na haju"
Rudzielec moje przypuszczenia poszły na pw 😉.

A już myślałam, że tylko moi rodzice mają takie indiańskie skojarzenia  😁, swoją drogą już rozważali jakby to zrobić, żeby przyszły- niedoszły źrebak Wiery był łaciaty 🤔wirek:.
Roudzielec Piękny koń...i te oczy  💘

My dzisiaj tak zimowo  🙂


to może i ja się pochwalę swoim 'championem'  😁

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 stycznia 2015 20:43
Tulipan to prawda ze Hak(er) na emeryturze wcale sie nie nudzi 😂
Zairka raaany  💘 Parę lat go nie widziałam, ostatnio na zdjęciu co mi na fb podesłałaś  🙂 Werwy to mu nigdy nie brakowało  😁
Nasze początki...
http://re-volta.pl/galeria/foto/112622
tulipan no nie mogę się napatrzeć na jego zdjęcia za młodu  😍
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 stycznia 2015 06:31
Aniołeczek z ładną okrągłą dupką  😀
any , borysowa derka powiewa niczym sztandar Heh i widzę, ze chłopaka wietrzy sie na klacie 😉
any , borysowa derka powiewa niczym sztandar Heh i widzę, ze chłopaka wietrzy sie na klacie 😉


tak 'patriotycznie' xD a dereczka ma takie zapięcie - linka i tak była wpół zawinięta bo bez problemu idzie i na sam karabińczyk bez linki zapiąć (jak znajdę chwilę to coś może wykombinuję :P)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się