Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

Gniadata   my own true love
24 marca 2015 14:48
anai kawał konia 😉 ale pysk ma uroczy, takie troche spojrzenie łobuza 😜
Ja mam duszę romantyka, już widzę jak piękny, biały łobuz mknie przez parcour  😍. Szczególnie, że wygląda na dobrze zbudowanego, a jeszcze pewnie się rozrośnie 😀
czeggra1, szczerze podziwiam i zazdroszczę odwagi  🙂
anai, potwierdzam to najładniejsza faza siwienia, super się prezentujecie  😍

My, korzystamy z coraz dłuższego dnia, pięknej pogody, pracujemy codziennie a Julka robi fotki  🙂




brzezinka aż się ciepło robi, patrząc na takie zdjęcia 💘, aż mnie ściska, że ja jeszcze na L4 i koń stoi :< Rudej bardzo do pyska w tym komplecie! To nowa zieleń eskadronowa może?
xymena,  :kwiatek: i zdrówka życzę  ❗
Tak to ta najnowsza eskadronowa zieleń, też mi się podoba. Fotki trochę przekłamują kolor, na żywo jest ładniejszy.
po długiej nieobecności wstawiam szaleństwa z pierwszego dnia wiosny  🙂


milkiway, anai, brzezinka, dzięki! Miło mi, że Vimto się podoba 🙂.
brzezinka, eee nie przesadzaj, tu nie ma czego podziwiać - to tylko góra 90 cm było, czyli  jak na LL 😀. Nie ma co demonizować stałych przeszkod na takim poziomie trudności. To naprawdę super frajda 😀! Vimto bardzo podobało się wgalopowywanie do wody - chlapał jak szalony 😂.
anai, a właśnie Ty masz blisko Sopot z fajnymi krosówkami 🙂. A Twój Szarak to się rozkręca 😍! Mam nadzieję, ze uda mi się zobaczyć Was kiedyś na żywo ( w drugiej połowie kwietnia będę w Trójmieście - może macie wówczas w planach jakieś starty?)
patid1220, kapitalne zdjęcia, swietne ujęcia i cudny zwierzak! Pieknie malowany 💘.
czeggra1, w sobotę zamknęliśmy sezon halowy, do Świąt młody ma totalnie wolne. Najbliższe starty to 9-10 maj, Sopot.  Będziesz jeszcze?
patid1220, ale czad! Aż niemożliwe się wydaje, że taki misiek tak rozrabia  😍
brzezinka, dzięki, to Julka robi takie piękne foty? Chyba muszę moją córę do stajni zabrać 😉
Gniadata, suwi,  :kwiatek:
anai, niestety nie, ale powinnam być też jakoś w czerwcu. Może wówczas uda nam się spotkać przy okazji jakiś zawodów 🙂.
Jesteśmy i my 🙂 Na pierwszym zdjęciu klaczynka kilka lat temu. Drugie obecnie. 🙂
czeggra1, zawalaj fotami bo naprawdę aż chce się forum odpalać 🙂

patid1220, słodkie foty 🙂
patid1220 rety, ale cudo!
Klaudynka_K1 fajna kobyłka, powiedz coś więcej o niej! 🙂

dzisiejsza Blood 💘


lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 marca 2015 19:42
patid1220 na pierwszym wygląda Gordon jakby go kosmici porywali 🤣 i widzę Sabinkę w tle?
Klaudynka_K1 ładna klacz, powiedz o niej coś więcej 🙂
srokate ładnie Blood w tym cottonie
Burza a gdzie Piorek?
lusia722, mam nadzieję, że w boksie 😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 marca 2015 19:50
Burza wygrałaś 😁 🤣
Jak już go z tego boksu wyciągniesz to koniecznie uwiecznij i pokaż  😉

BTW szykujemy się do debiutu w końskiej rewii mody, także poważna sprawa. Nie wiem czy podołamy 😁.
lusia722, nie no dobra coś tam mam 😉
Z fikania

I kulodoładowanie padokowe 😉 radość w nie wstąpiła po zdjęciu derek 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 marca 2015 20:15
Burza jeeee 😅
Czuć wiosenną energię z takich zdjęć 😀
lusia722, wiosna jest pełną gębą 🙂
kujka   new better life mode: on
26 marca 2015 23:51
Burza, uwielbiam piórkowe zdjecia z roboty! Co masz za siodlo?
Kobyłka po CITYBOY szwajcar i marka wlkp/han, młodziutka ponad 4 latka mam ją od miesiąca 🙂 znam trochę dłużej. Jeżdżona którtko z powodu stanu błogosławionego poprzedniej właścicielki. Więc czeka nas "hard working" 🙂 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 marca 2015 19:59
Klaudynka_K1 życzę zatem powodzenia w pracy z kobyłką i odwiedzaj też kącik młodych koni 😉
kujka, uśmiejesz się- oświeciło mnie pół roku temu przy bezmyślnym przeglądaniu katalogu, że Wintec wypuścił Wide w wersji dressage... no i przepadłam bo bardzo lubiliśmy mojego Wide'a kiedyś.
Mogłoby mieć trochę krótsze tybinki ale ja też na razie dość pokurczona i nie wjeżdżona, poza tym- jestem szczerze zadowolona 🙂😉))
Trochę inne wykorzystanie oksera  😉

kujka   new better life mode: on
28 marca 2015 12:55
Burza, ha! Wlasnie cos tak mi przypominalo winteca 😀
Wyglada naprawde ok, ja nadal szukam 😉
wera5510, nie nie jest inne wykorzystanie oksera 🙂 To JEST okser D Gotowy do skakania, z elementem dekoracyjno-konstrukcyjnym 😁
kujka, tej płaskości się nie da pomylić 🙂
Biedna.... powodzenia 🙂
Burza urocza kuleczka! Czuć wiosnę ze zdjęć. 🙂
Wera5510 świetne zdjęcia, moja nie jest zbyt chętna do przechodzenia przez ciasne miejsca. Halo dobrze mówi, okser gotowy do skakania, takie jokery powinni stawiać. 😁

Podrzucam fotkę jakości tosterowej 🤣 z dzisiejszych zawodów w Nowielicach. 2xLL na czysto, super mi się jechało, także u mnie na plus. 😅 Za to trenerka jechała na Blood 1xL i na ostatniej przeszkodzie poleciała. Zakończyło się wizytą w szpitalu, szyną gipsową od tyłka do ziemi, zastrzykami i tygodniową labą. 🙄 Dzielna już zapowiedziała, że do 11 kwietnia na kolejne zawody będzie gotowa. 😎



edit😀opiska
Burza, piękny Piorek, galopująca kula  😍
srokate, gratki dla Ciebie, ale Blood trenerkę załatwiła! 😲 A co było nie tak z ostatnią przeszkodą?
wera5510, fajna przeszkoda 🙂

Szary w pracy:
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10402374_834845853243243_6023495288382937950_n.jpg?oh=d8b98d1b8634e81073eb36ec94b107e5&oe=55A3F082[/img]
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1508162_834845896576572_4327228266229210488_n.jpg?oh=beafa5b78745ca89588a71be7ce34726&oe=55AB881D[/img]

srokate, gratki dla Ciebie, ale Blood trenerkę załatwiła! 😲 A co było nie tak z ostatnią przeszkodą?


Dziękuję! :kwiatek: Ostatnia przeszkoda skakana na publiczność, na Blood nie za bardzo lubi. 🙄 Jedyne wyłamania jakie były to tylko na tej przeszkodzie ... a szkoda, bo to ostatnia. 🙄

Podrzucam filmik, siedzę jak worek kartofli ... No, ale i tak jestem szczęśliwa, bo Blood przyjemna. 🙂
srokate, przepraszam, ale to jest chyba mini LL? Przeszkody w LL, 90-tki to tak sięgają człowiekowi do d*, są wyższe od szafek kuchennych.
To nic do ciebie, fajny parkur i fajna twoja radość, ale potem ludzie sobie myślą: "phi, pojadę sobie LL" i myślą, że to coś takiego, a tu zonk.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się