Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Ramires, hmmm.... no to nie wiem. Do mnie pisala ostatnio w kwestii adresow.
A paczka juz w drodze.
Naska pisała ze zamówienie juz jest i bedzie rozsyłac-wiec bez nerwów, 😀 tylko zmieniała operatora i miała chwilke nie miec internetu.
Ja sie nie martwie o zamówienie-bo na pewno wyśle, tylko czy dostała moje namiary czy dosłać 😀
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
03 czerwca 2010 11:14
ja sie nie mam czym denerwowac, naska wszystko wyjasnila. Pisala odnosnie przesylki wiec nie wiem o co kaman.  🙇
"kaman" o to, że ostatnio jak tu była to mówiła ze ma potwierdzenie przelewu z banku ale hooks sie jeszcze nie odzywał więc chciałam wiedziec czy już wszystko się wyjaśniło. Do mnie nie pisała dlatego się upewniam. Dlaczego od razu się pokładasz adrianno? 🙄
Zatem juz wszystko wyjaśnione, czekam na ogłowie 😀
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
03 czerwca 2010 13:53
Ramires, zejdz ze mnie. Bo nie wiem o co chodzi? Nic do Ciebie nie napisalam. Odpiowiedzialam na teksty poprzedniczek....  🤔wirek:
Dziewczyny, pisałam wielokrotnie iż winą za to całe zamieszanie i długi czas oczekiwania był bank i przeklety przelew.Hooks swoja drogą  przegina bo paczuszka już powinna u mnie być najdalej w środę..a jest już piątek 😵. Mam nadzieję iż mnie miła niespodzianka spotka jak wróce dzisiaj do domku. Prosiłam o adresy te osoby , którym paczki bede wysyłać, gdyż juz sobie przygotowałam wszystkie kwity, koperty itp. by poprostu jak najszybciej wam porozsyłać 😉 Nie mam chwilowo netu, a jeżeli jestem dostępna jak w chwili obecnej to tylko dlatego ze jestem w pracy i tu jak mam wolną chwilę i mozliwość to zaglądam.
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
04 czerwca 2010 11:04
Eh, Hooks, wie, że nam zależy na ich produktach bo wiele z nich jest oryginalna, lub tania...
Naska, daj znać co z tym następnym zamówieniem, jak będziesz coś wiedziała.  :kwiatek:
patataj   tyle smaku - we fraku
04 czerwca 2010 12:44
Ja się zgłaszam na następne zbiorowe zamówienie. Ogłowie chcę kupić i teraz moje pytanie... Ile tak bardzo orientacyjnie wyniesie mnie koszt przesyłki przy zbiorowym zamówieniu?
Niestety złe wieści. Całe zamówienie zostało zmienione z 5 czerwca na 25.... Mam nadzieję że to już ostateczny termin. Wtedy w Polsce rzeczy będą na początku lipca.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
04 czerwca 2010 17:54
Twoje czy nasze bo juz nie wiem?  😉
Ja już nic w Hooksie nie zamówię, nawet jak Artemisy będą po 10 zł, ten sklep to jest jakaś porażka.
Monny   bez odbioru .
04 czerwca 2010 18:38
A ja się chyba skuszę na tego Artemisa  😜 😜
Ale to przy okazji jak ktoś będzie zamawiał.
Twoje czy nasze bo juz nie wiem?  😉


adrianna błagam pomyśl zanim zadasz pytanie... Skąd ja mam wiedzieć co się dzieje z zamówieniem naski czy jeszcze kogoś innego?? Ja informuję o tym co się dzieje z rzeczami które JA zamawiam.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
04 czerwca 2010 21:30
To bylo pytanie calkiem powazne, a ze nasza przesylka miala byc na juz i termin bardzo sie opoznial, oraz to ze naska nie ma dostepu do netu pomyslalam ze mogla do Ciebie napisac? Tak na szybko z prosba abys przekazala.  👀
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
04 czerwca 2010 21:39
xxagaxx,
Np. mi się nigdzie nie śpieszy (jakby się śpieszyło zamawiałabym w Pl lub kupowała stacjonarnie).
Wystarczy poczytać wątek, by wiedzieć, że Hooks jest specyficzny, a zamawiając nastawić się na cierpliwe czekanie.

mtl   I M Equestrian
04 czerwca 2010 22:54
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300315&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

co myślicie o ogłowiu powyżej? ma ktoś? jak wygląda na koniu? co z jakością?


+ chętnie dołączę się do jakiegoś zamówienia gdzieś za 3 tygodnie!
pisałam wcześniej - dla mnie masakra.
xxagaxx,
Np. mi się nigdzie nie śpieszy (jakby się śpieszyło zamawiałabym w Pl lub kupowała stacjonarnie).
Wystarczy poczytać wątek, by wiedzieć, że Hooks jest specyficzny, a zamawiając nastawić się na cierpliwe czekanie.




Dorotheah no ja z tego zdaję sobie sprawę lepiej ni wszyscy.. Ale wciąż nie rozumiem jak można tak postępować z klientem?? Jak zamawiałam teraz rzeczy to wszystko mieli na stanie (tak się wyświetliło) po czym kilka dni później dostaje piękne maila z potwierdzonym zamówieniem lecz niestety z datą o miesiąc późniejszą... I nawet nie wiem czy wciąż dadzą nam rabat...
patataj   tyle smaku - we fraku
05 czerwca 2010 14:11
Czy jest ktoś kto chciałby dołączyć się do mojego zamówienia z Hooksa? Chciałabym go zrobić na dniach więc zapraszam osoby zdecydowane na "już". Nie pobieram jakichś swoich opłat jedynie uczciwie podzielę koszty wysyłki na zamawiających łącznie ze mną. Jeśli jest ktoś zdecydowany i odważny 😉 zapraszam serdecznie!
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
06 czerwca 2010 16:20
Odwazny? Juz bylam zdecydowana ale w jakim sensie odwazyny?  😲
mtl   I M Equestrian
06 czerwca 2010 16:21
JOCKEYS ja w niedługim czasie planuję, masz PW!
adrianna32 po wpisach wyżej wnioskuje że te zamówienia nie przychodzą szybciutko i trzeba trochę cierpliwości i tez to że jestem tu nowa...  💃
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 czerwca 2010 06:01
hej 😀

ja też chętnie dołączę się do następnego zamówienia z hooksa 😀D

asds   Life goes on...
09 czerwca 2010 07:37
Czy te naczółki za 299 koron bling bling da sie zamocowac na ogłowiu rurkowym?
deborah   koń by się uśmiał...
09 czerwca 2010 07:46
adrianna32 po wpisach wyżej wnioskuje że te zamówienia nie przychodzą szybciutko i trzeba trochę cierpliwości i tez to że jestem tu nowa...   💃


.. i zadebiutowałas nie budząc zaufania  🙄
xxagaxx,
Mi również wcale się nie spieszy. I z tego co czytam to z HOOKSEM już tak chyba jest.
A poza tym zawsze można znaleźć w tym coś pozytywnego: wysyłasz zamówienie, zapominasz o nim, a tu nagle po dwóch miesiącach...niespodzianka - paczka z HOOKSA  😂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
09 czerwca 2010 07:55
Tak zwlaszcza ze miala byc po miesiacu.  🙄 Ten zapal poprostu juz mija, w ogole juz nie czekam, niespodzianka dobre sobie.  😎
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 czerwca 2010 07:58


czy w tym ogłowiu rozmiar Cob to normalny jest czy troche jest różnica z rozmiarem ??
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
09 czerwca 2010 08:00
poczytaj kilka stron wczesniej, 10 razy bylo o tym pisane, jak wyglada, jaka jakosc i jaki rozmiar.  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się