Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Zależy mi na dobrym, sprawdzonym wecie. Do tej pory trzymałam się tylko Szpotana i naprawdę nie narzekam, ale teraz mam drobne wątpliwości i chciałabym ostatecznego rozwiązania sprawy. Buczyńskiego znam tylko z nazwiska. Konkretny jest? Sprawa nożna u nas.
Buczyński to przede wszystkim rozród, bez porównania do Szpotańskiego. Jeśli chcesz kogoś do konsultacji to pozostaje Ci jakiś przyjezdny wet z dużym doświadczeniem, który przyjeżdża do Łodzi...
kermit   Horses horses everywhere ..
14 maja 2015 08:24
Może dr. Przewoźny ?
Zdarza mu się być w Łodzi.
U nas w stajni dobre opinie ma Kaczorowski i Hecold. Sama nie korzystalam, bo nie mialam potrzeby.
Zdecydowanie Kaczorowski, żaden inny  😉
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za odzew i podane nazwiska. :kwiatek: jeszcze myślałam ewentualnie o Bestry i Strypikowskiej, ale nie wiem czy to dobre strzały.

Karla, tak jak wiedziałam-nie ma mocnych na Szpotana w kwestiach orto. 😀 u nas zakończyło się na opinii "pozostanie defekt kosmetyczny", ale kłuje mnie w oczy i chcę mieć pewność, że zrobiłam wszystko co mogłam, bo różnych rzeczy się naczytałam.  🤦
Bestry polecam wiem, że do Łodzi jeździ. 🙂
Kahlan, ja też polecam p. A. Bestry. Robiła mi TUVa dla niedoszłego konia, bardzo rzeczowe i mądre podejście 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 maja 2015 09:46
my możemy polecić Hecolda. rzeczowy, sumienny i skrupulatny 🙂
dzięki jeszcze raz. 🙂 będę się kontaktować z którymś z nich telefonicznie. 🙂
Bestry będzie chyba koło 12 w Łodzi, nie wiem jak wcześniej, ale śmiało dzwoń, może po drodze się wciśniesz🙂
ale 12 już był.... czy mówisz o 12.06? 🙂
czerwca- jakieś zawody rajdowe koło tej daty są i stąd wiem, że będzie🙂
Super, dzięki. 🙂 to w poniedziałek się wszystkiego dowiem, na szczęście nie jest to pilna sprawa. 🙂
Hej Łodzianie, czy ma ktoś z was może siodło ujeżdżeniowe Euroriding Luxor i pożyczyłby na jeden dzień żeby posadzić tyłek? oczywiście nie za darmo  :kwiatek:
jedzie ktoś może do Gajewnik, pocykać zdjęcia?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
21 maja 2015 10:19
jedzie ktoś może do Gajewnik, pocykać zdjęcia?



Dołączam się do pytania  :kwiatek:
czy ktoś zna i mógłby polecić jakąś stajnie w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego, dokładnie w okolicach Sulejowa?
znalazłam tylko taką - http://re-volta.pl/stajnie/info/dwa_stawy
Potrzebuje zaufana stajnię żeby przenocować konia na 1 noc w trasie 😉
Kto cykał w Gajewnikach? Bo widziałam, że było kilka osób. Jestem zainteresowana KUPNEM (nie wyżuleniem) zdjęć  😀
właśnie ja bym z chęcią obejrzała takie foty 🙂 kiedys wstawiali na ŚK a teraz nic.
kermit   Horses horses everywhere ..
25 maja 2015 09:00
Ja tak ładnie pocałowałam ziemię, że pewnie świetna fota by wyszła  🤣
Czy możecie polecić mi adres lub osobę, która wykonuje badanie włosa? (łódzkie/mazowieckie)
Rudosław  u nas  włosie badała (oddała do lab.) i "pobierała" M. Przesmycka.
ktoś coś fotki z Gajewnik?  :kwiatek:
Proszę, polećcie mi kogo mogę wezwać do konia, który kaszle przewlekle już prawie od roku. Paru wetów było, kilka różnych diagnoz, różnych metod leczenia. Poprawa tylko chwilowa, ale ciężko stwierdzić czy to po lekach czy tak po prostu....
Pani Blanka Wysocka  🙂
Ja stawiam na copd..
Hey Kochani forumowicze.
Chciałabym za źrebić moją małopolską klaczkę. W związku z tym szukam jakiegoś fajnego ogra 🙂 Najlepiej jakby był kolorowy  😍 spokojny, najlepiej skoczek i żeby była możliwość pobrania nasienia świeżego do inseminacji. Czy ktoś coś wie?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc w szukaniu odpowiedniego partnera 🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
01 czerwca 2015 16:31
W Koluszkach jest fajny My little Pony ale podobno dość drogi w kryciu.
hm... Chciałam bardziej jakieś małopolaka albo SP
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się