Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

kujka   new better life mode: on
01 lutego 2011 10:10
Bee., haha no widzisz czyli cos jest na rzeczy z tym podobnym gustem 😁
edit: obejrzalam starsze tatuaze znow - zdecydowanie wszystkie masz sliczne!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 lutego 2011 10:54


JARA! kto jak kto, ale ty z taka wielka fota? a feee, wstydz sie!!!  🤬
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
01 lutego 2011 11:16
Jara, piękny.
Kujka, zawstydzasz mnie!  😡

jeszcze raz moje parówkowe nogi i tat. niestety jakość nie najlepsza.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 lutego 2011 12:06
mandi ktos ci kijowo zrobił czy zniszczyła sie z innych powodów?
aaa, w poniedzialek jestem umowiona, w koncu bede miec wymarzony tatuaz 😀 bedzie to ten cytat na karku ktory kiedys tu pokazywalam. ale jestem szczesliwa, mam nadzieje, ze wszystko wyjdzie zacnie  💃
kasska ten pionowy napis ? dobrze kojarzę ?  😎
mogłabyś mi napisać (na pw może być) ile Cię to będzie kosztować ? Totalnie nie mam pojęcia ile mogą zawołać za mój tatuaż 😉
tak, ten pionowy napis, z tym ze tak jak pare osob tu sugerowalo zrobie go tak, ze napis bedzie z gory do dolu 🙂
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
03 lutego 2011 11:24
kasska, pochwal się potem. : )
ha, no i maaam 😀
jednak pisane bokiem 😉 zdjecie takie kijowe, jak zniknie zaczerwienienie troche to sprobuje jakies lepsze zrobic, takie z wiekszej odleglosci
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
07 lutego 2011 16:23
kasska
Wygląda super 😀 , świetna czcionka.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
07 lutego 2011 19:57
aaaa, przepiękny. ale ja bym pisała z góry na dół. co nie zmienia faktu, że na prawdę cudowny. no i przesłanie.  😜
kasska, dla mnie mega  😉
Bee.
kombinowalismy z tym pisaniem w kolumnie, ale jednak tak zdecydowanie bardziej mi sie podobalo, wiec przy tym zostalam 😀
dzieki Pauli, Bee, olek, jestem baaaardzo zadowolona🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
07 lutego 2011 21:23
kasska
Bolało przy karku? 🙂
ja ogolnie bylam 'pozytywnie'  zaskoczona, tym bardziej, ze przed rozpoczeciem dostalam ostrzezenie, ze miejsce kiepskie wybralam jesli chodzi wlasnie o bolesnosc  😁 a tu bez problemu wytrzymalam🙂 najbardziej nieprzyjemny byl fragment nie na tym wystajacym kregu na karku tylko kawaleczek ponizej, ale to tez tylko na samym poczatku, pozniej przy poprawkach juz bylo naprawde znosnie🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
07 lutego 2011 21:52
Dobrze wiedzieć, bo ja od jakiegoś czasu po cichu marzę o czymś fajnym właśnie na karku 😉

Swoją drogą, to ja też byłam przygotowana psychicznie na ból i niezbyt radosne przeżycia, a teraz tęsknię za tym uczuciem i nie mogę się doczekać kiedy znów położę się pod igłę 😀
ja w ogole nie wiedzialam jakiego bolu sie spodziewac:P

ta-daaaaaaaaaaaaaaa!😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
07 lutego 2011 22:31
Też nie wiedziałam, ale metodycznie przygotowałam się na najgorsze 😉

Rewelacja! Z dalszej perspektywy wygląda jeszcze lepiej! 😀
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
07 lutego 2011 22:49
wygląda jak jakiś ładny wzór! piękny.  😜
jest prze-pię-kny  😍
ciesze sie, ze poza tym, ze ja jestem w tym tatuazu juz zakochana, to jeszcze podoba sie innym osobom 😀
kasska, przepiękny!!! eh i przez Ciebie znowu zaczęłam myśleć nad kręgoslupem... i dalej się nie umówiłam bo znowu mam zamęt!🙂 masakra😉

a ja się dzisiaj skapnęłam że 8.02 stuknął roczek mojemu językowi😀 ale zlecialo...
pewnie ,dawaj na kregoslupie  😍
jaaaaa... zajebiście!!!! no to znowu muszę przerobić mój wzór, żeby siadł na kręgosłupie... masakra😉
Kaska rewelacja!  😀

Dziewczyny może orientujecie się, pod jaki adres warto się zgłosić w Warszawie (i okolicy) po sensowny, dobrze wykonany tatuaż? Przyznam, że wypadłam z obiegu, a obiecałam sobie drugi tatuaż w ramach prezentu. Co prawda, jeszcze na prezent nie zasłużyłam ale nie wykluczone, że już za tydzień (trzymajcie kciuki, proszę! 😉 ) będę mogła sobie go sprawić.

Jakbyście mi podrzuciły jakieś linki, to byłabym wdzięczna. Chętnie w ramach odstresowania pooglądałabym sobie różne prace 🙂
kasska, chop mi powiedział, że jak mam robić tatuaż, to tylko taki, cudo!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 lutego 2011 12:05
Sierra
Nie jestem wprawdzie z Warszawy, ani nie znam tego studia -> http://www.gulestus.pl/ ale ich prace mnie oczarowały. Opinia asthray o jednym z tatuażystów jest na 70 stronie tego wątku 😉
Może warto się zainteresować...
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 lutego 2011 12:17
Sierra a w jakim stylu chcesz kolejny tatuaż? jak będę wiedziała co Cię interesuje konkretnie, to będę mogła Cie pokierować do konkretnej osoby 😉
Edytka Poszło PW, nie chce zapeszać!

Pauli dzięki!  :kwiatek:
Spotkał się ktoś może z kolczykiem do chrząstki (helix) o długości sztangi 7 lub 8mm?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się