Młode Konie

anai, mam nadzieję, że jej nie zepsuję 😁. Ale ma właściciela, któremu zależy i to bardzo wiele zmienia. No i koń dopasowany poziomem trudności też 🙂 A twój koń? WOW! W życiu nie powiedziałabym, że tak krótko chodzi pod siodłem. 😲 Fajniusi! Ale wielki chyba jest? 🙂

edit. jeszcze Dziobak treningowo 🙂 chyba kondycji brak, bo po kółku galopu siły brak i telepie 😁

galopada_   małoPolskie ;)
11 czerwca 2017 22:31
anai, bo dopiero chwilę przed karym mój chłopak podrzucił mnie na bandę, żebym mogła nagrać 😁

Całe przedszkole:

og. DiCaprio (Justus - Bajt)
og. Jesienny Wiatr (Sentender - Hegemon)
og.Folklor (Justus - Grey)

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19059266_1470465806366602_8772123228467985847_n.jpg?oh=8e3a18889edac4b14ee7120ca0c726bf&oe=59D2FF2B[/img]
anai, robi chłopak wrażenie  😜

galopada, normalnie ciasteczka do schrupania.. 🙂


A ja zaczęłam wsiadać na swojego rudzielca  🤣




moja mina mówi wszystko:


nie będę więcej spamować 🙂
Mimo wszystko ta dziewczynka szuka nowej kochającej Pani, ze mną zostanie Rebelka 🙂
asds   Life goes on...
12 czerwca 2017 18:24
_galopada

Jesienny Wiatr!!!!  😍


A co tam u Pudzianka Jr słychać?
galopada_   małoPolskie ;)
12 czerwca 2017 19:38
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 czerwca 2017 20:05
Galopada: piękne młodziaki. Czyli trochę roboty się dla ciebie z nimi szykuje?
galopada_   małoPolskie ;)
12 czerwca 2017 20:09
ElaPe, Kary nie jest nasz 🙂
Młodziaki do pracy mam praktycznie co roku, a praca z młodymi Justusami to czysta przyjemność 😍 Teraz czeka na mnie 3 letni półbrat mojego Dużego no i malowany Bryś 🙂
galopada a ja cały czas się ślinię do "małego" Dż.. piękny jest absolutnie  💘
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 czerwca 2017 00:39
Galopada: piękne wszystkie, ten kary nie wasz też. Super że te Justuski takie jezdne.

anai: no proszę. co młodziak to strzał w 10 (tfu tfu tfu odpukać). I już skacze 🙂
U mnie jeszcze trochę i będzie 3 letnie dziecko pod siodło, jak na razie się byczy.
Dziubas skakał dzisiaj szereg na skok-wyskok pierwszy raz. Żadne zaskoczenie dla niej. 😀 Humorek dopisywał 🤣




galopada_, świetna  młodzież.
ElaPe, a dzięki, na razie powiedzmy przegalopowuje 😉  ale nie ma oporów, nie boi się dragów. Poniewaz on był naskakany na pojedynczej przeszkodzie luzem,  jestem ciekawa co będzie kiedy pojawi się więcej przeszkód.
monia, kiedy planujesz zajazdzke?
Dramuta12, i super!  Ale bryki-gimnastyczka 😉

My wczoraj spróbowaliśmy "skoczyć" przez niebieską koniożerną deskę, wygląda na to, że nie robi to na nim jakiegoś większego wrażenia. U mam filmik z kłusa, bo robi się w nim coraz lepszy:
            
anai, ale jak to był naskakny?
Przecież chyba był niezajeżdżony ?
Korytarz?
http://re-volta.pl/galeria/foto/167149

U nas już  rok i 4 miesiące... wykapana matka
Perlica, napisałam "naskakany luzem"  😉  chociaż  w jego przypadku to trochę za dużo powiedziane,  skakał ze 2 razy luzem pojedynczą przeszkodę na hali,  nawet bez korytarza  😉
anai Młody w lipcu kończy 3 lata, więc trochę mi się nie spieszy z nim i tak teraz nie mam czasu na treningi.  Za to twój robi postępy i jaki galop  😍

Zawsze marzyłam o dużym koniu, teraz mam  😀
monia, faktycznie spory  🙂 jak dopiero będzie miał w lipcu 3 lata, to masz jeszcze czas. Galop Collario jest obłędny, tylko mocno nieogarnięty 😉
galopada_   małoPolskie ;)
23 czerwca 2017 17:59
Galopada, czy to jest ogłowie Start Gaia? 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
24 czerwca 2017 02:29
azzawa, nie mam pojęcia bo to nie nasz kon 😀
Aa no tak 🙂
Na fotkach z katalogu wygladalo bardzo ładnie i do tego tanie jal barszcz, ale na żywo nie znalazlam żadnego zdjęcia ani opinii więc machnełam ręka.
To tak abstrahując od tematu 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
24 czerwca 2017 10:50
azzawa, a tego co wiem to jakieś kompletowane z kilku różnych 😉
galopada_   małoPolskie ;)
25 czerwca 2017 18:59
Dostałam naszą czempionkę do jazdy! 💃 Miałam strasznego stresa, gdy wczoraj pierwszy raz na nią wsiadałam (bardzo płochliwa), ale dzisiaj już super. Uwielbiam ją 😀. Narazie śmiga pod siodłem 20-30min, bardzo ładnie pracuje jak na trzylatka.



Za to Dolce ostatnio się nie popisuje, jakieś złe dni chyba ma. 😉
Dramuta12, a od kiedy ta 3latka chodzi pod siodłem?
Była na zakładzie treningowym na wiosnę (mimo, że z osobą, która zajeżdża u nas konie i ogólnie wszystko tu ogarnia, chciałyśmy, żeby szła na jesień, a najlepiej w przyszłym roku - nie miałyśmy zbyt dużo do gadania), później była na łąkach, potem lonża i teraz sobie tupta 😉. Z tego co mi wiadomo była zajeżdżona krótko przed ZT. Najchętniej bym ją wywaliła na łąki do przyszłego roku, ale ma chodzić, więc ją biorę na przetuptanie.
Dramuta12, to skoro tylko jeździsz ją na razie po to, żeby sobie tylko pochodziła, galopuj na razie w półsiadzie. I woooolniej w kłusie 😉 tak poza tym fajny zwierzak!
Dramuta12,  bo ona jakoś 3 lata dopiero co skończyła chyba??  Może więcej do lasu?  Kurcze bo jak na codzienną jazdę to ona za młoda  🙁 , ale wiem , że p. Ryszard ma swoje zdanie , a szkoda konia .
anai, zwykle galopuję w półsiadzie, ale jak przechodzi w stan "chcę galopooować, szybko!" muszę ją przysiąść, żeby się na najbliższym zakręcie nie wyłożyć z nią. 😉 W kłusie rzeczywiście mi leci, jeszcze nie do końca ogarniam jak takie konie "działają". Poza tym jestem spięta na niej, ludzie mnie nastraszyli, że 'czarny diabeł'. 😀 Ale nie jest taka zła, nowa ulubienica się szykuje.
gacek, codziennie nie chodzi, bez przesady, wszyscy mamy rozum 😉. A do lasu nie bardzo jest gdzie, do tego bym się z koniem rozstała przy najbliższym straszydle.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się