KOTY

Ciotki, pijemy pepkowe  :allcoholic:
Julita To może zastąp jeden posiłek dziennie karma filetowaną w stylu Applaws czy Schesir ? One są bardzo chude i niskotłuszczowe, więc powinny się nadać. Z karm suchych o niskiej zawartości tłuszczu to może coś z Hill'sa, ta I/D jest lekkostrawna więc na pewno też niskotłuszczowa.

Dzięki  :kwiatek:
Wistra, ile tym razem bąbelków? 🙂
3 bąbelki  💘

Macie focie nawet:

Bischa   TAFC Polska :)
13 grudnia 2013 20:51
A stan płciowy?
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 grudnia 2013 20:55
A mój tymczas znalazł cudowny domek  <3 !
Tak się żegnał z moją Lunką 🙁 Aż się serce krajało. Teraz kotka śpi cały dzień a w nocy go szukała. Minął jeden dzień a mi już brakuje drugiego kota ... Chyba trzeba pomyśleć o stałym bywalcu 😀
2 mężczyźni i kobitka  😁
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
14 grudnia 2013 14:06
wistra-gratki 🙂

Mój kiciu rośnie jak na drożdżach, uspokoił się trochę, ale sam wet powiedział, że to szatański charakterek. Za jakieś 3tyg kolejne szczepienie, a około miesiąc po szczepieniu kastracja.
Koteczka C...


Kocurek C...


Kocurek Cud
Wistra, gratuluje dzieci  😍 btw doszla moja folia, dasz mi kilka tipsow jak ja skutecznie u,oescic w tej malenkiej obreczy? :-(
Ile czasu na to mam? To bym CI filmik nagrała, ale akurat w tamtym tygodniu włożyłam  😁
Generalnie wkładasz ją po kawałku, nie marszczysz całej i wkładasz na raz.
:kwiatek: Czasu jest tyle ile tylko potrzbujesz  :kwiatek: poczekam cierpliwie  :kwiatek:
Ktoś prosił o zdjęcie kota karła. Mam nadzieje że zdjęcie się wgrywa, Bella miała na tych zdjęciach dwa lata. Bardzo krótki ogonek i tylko nie całe 2 kilo wagi.
kupiłam dla konia czaprak z magnesami biostymulacyjnymi TORPOLU. Narazie mam go w domu. Leży w pokrowcu na podłodze i koty go uwielbiają, bez przerwy któryś na nim leży (znaczy że działa;p). Wiecie czy jest coś takiego dla kotów lub dla ludzi w wersji tańszej niż ta TORPOLOWA? bo na dniach musze go zawieźć do stajni:p koty sie zapłaczą...

EDIT

a ma ktoś coś takiego???Mata chłodząco-rozgrzewająca
http://ha3o.eu/mata-chlodzaca-dla-zwierzat-kolorowe-lapy-na-pustynnym-pustynny-p-433.html

Bischa   TAFC Polska :)
17 grudnia 2013 04:09
A Torpol nie ma już ofert dla kotów i psów? Może mogliby zrobić na zamówienie magnetyczne legowiska?
Moj kastrowany kocur od czasu do czasu wydziela dziwny zapach. Smiejemy sie z narzeczonym, ze jakimis feromonami na nas tryska, alez zarty zartami, a ja bym chciala wiedziec o co chodzi..? Spotkalyscie sie kiedys z czyms takim?
To ja pokaże aktualne zdjęcie mojej kocicy ( jest też drugi kot, ale dzik) Wybaczcie telefonową jakość
Mazia   wolność przede wszystkim
17 grudnia 2013 08:13
ChemiK śliczna
kalaarepa zdjęcie obłedne, naprawdę czapraki robią kocią furorę
A ja przymierzam się do gwiazdkowych prezentów dla czterołapnych  😉, ponieważ w rodzinie są dzieci przyzwyczaiły się, że pod choinką są również prezenty dla zwierzaków. Kupuję jakieś drobiazgi: zabawki myszki, albo przysmaki, dla koni cukier w kostkach. Wy też tak robicie, czy tylko ja jestem walnięta???
Zen, a nie zapychaja mu sie gruczoly okoloodbytowe?
A moze sie tarza w kuwecie?
Nie, nie tarza sie, a ten zapach faktycznie od strony tylnej dochodzi, i nie zawsze. Od czasu do czasu tak ma. Co sie z tym robi..?
zen, ale śmierdzi?? Jak mocno śmierdzi to gruczoły. Powinny się oczyszczać jak się załatwia, ale czasem tak się nie dzieje. Jak się powtarza często poszłabym do weta. Mojej kocicy się czasem zatykały i oczyszczała ja trąc po rogu kanapy (bllleeehhh) - po wizycie u weta i porządnym oczyszczeniu problem zniknął.
Tak, jest taki intensywny zapaszek, więc to raczej na 99% to jest ten problem. Uh, mam nadzieję, że moi osiedlowi weci sobie z tym poradzą. Jak z tym sprawa wygląda? Dadzą radę, czy lepiej znaleźć porządnego lekarza? Mam zaufanie tylko do jednej kliniki, ale nie mam tam jak dojechać, wolałabym na osiedle podreptać..
Raczej kazdy wet sobie poradzi. Mnie mój uczył żebym z psem nie musiała przychodzić, bo często miewał problemy
ChemiK - fajny kot, jak sobie radzi wychodząc z domu? Pilnuje swoje podwórko jak przychodzą inne koty?
Połowa ludzi zaraz mnie "zje" za wychodzącego kota, ale sa rzeczy na któe wpływu niemam. Tequila ciepłe dni spędza leżac w ogródku. Wychodzi dalej ze mną lub koleżanka.... Tak, dokładnie chodzi za mną jak pies. Potrafimy razem obejść całe osiedle. Jest jeden kot którego Tequi wpuszcza do ogródka, inne goni.
Bez przesady, moje wychodziły jak jedna banda. Cała trójka pilnowała swojego ogródka, nie raz nawet z psem robiły porządek. Tylko że to dachowce, a słyszałam czy raz widziałam nawet jak rasowego inny kot podrapał tak mocno że blizny zostały na nosie. Stąd moje pytanie.
Co to za różnica, czy dachowiec czy rasowy wychodzący? Dachowca mniej będzie szkoda, jak go auto trzepnie, albo pies rozszarpie?  🤔wirek:
.

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 grudnia 2013 17:40
Mi się już marzy drugi futrzak, tym razem długowłosy  😍 Żeby Krystianowi smutno nie było  😁


Tymczasem sieje terror w domu rodziców (przepraszam za jakość).
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się