Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Nie jestem pewna, czy pytam w dobrym wątku, ale czy ktoś widział taką koszulkę http://konik.com.pl/koszulka-pikeur-paula-graphite ale w rozmiarze 38?
zdecydowanie pikeura  🤣
Z tego co słyszałam to dzis na zawodach nikt nie czepiał się koszulki anai, w sensie tej Spooksowej fantazji na temat stójki. Z tym, że jechała w marynarce.


A tak w ogóle to potrzebuję pomocy w dokonaniu wyboru.
Jeśli sprzęt jest ciemnobrązowy ze złotymi wykończeniami, ochraniacze docelowo też. Marynarka brązowa, koszule błękitne lub beżowo-błękitne, czapraki i uszy podobnie jak koszule, to .... co zrobic z kaskiem i oficerkami ? Brąz czy czerń ??
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 czerwca 2014 18:44
huzarova, ta koszula Pikeura jest obłędna! żałuję, że nie udało mi się znaleźć nigdzie mojego rozmiaru (wypadają mocno spore). wyglądasz w niej pięknie  :kwiatek:

na ten sezon uzupełniłam więc szafę o taką:
[img width=650][/img]
Klami - zdecydowanie brąz  😍
figaro2046, boje się, że będzie za brązowo. Hmmm...
monsun   a gdzie cukierek?
21 czerwca 2014 21:47
Czy ktoś gdzieś widział musztardową bluzę (nie kurtkę) Pikeura? Ew. jakiś zamiennik? Byłabym ogromnie wdzięczna  :kwiatek:
Klami - Deborah wstawiała ostatnio zdjecia w wątku DIV , właśnie w tej kolorystyce 🙂. Mi sie bardzo podobało 🙂.

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,88.0.html

Ach te dylematy ....  😁
Klami, też wybrałabym brązowy 🙂

Jakie różowe koszule konkursowe polecicie? 👀 Zależy mi raczej bardziej na odcieniach delikatnych (tak żeby do mauve pasowało), ale w ostateczności te bardziej oczodajne też rozważę. 🏇
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 czerwca 2014 18:37
Klami, buty w brązie, a kask albo brąz albo brąz/czerń 🙂

w których sklepach jeździeckich dostępne są od ręki te siatki - ktoś może akurat się orientuje:
sei, takie siateczki możesz dostać w http://yard-equites.pl 🙂
sei, piękna ta spinka.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 czerwca 2014 08:48
dzięki  :kwiatek: spinka zlokalizowana. czekam na potwierdzenie czy nada się do moich włosów i zamawiam.
epk, prosta i elegancka 🙂 zniknęły u producenta momentalnie i teraz łapać je można tylko tam, gdzie fizycznie są. jest jeszcze brązowa.
sei, no fakt, większość jest tak pstrokatych, że ja swoją przerabiałam, żeby wyglądała tak jak lubię - prosto.
przymierzam się do wymiany fraka, niestety, budżet mam dosyć ograniczony. do tej pory miałam frak Equi-Themu i niestety rozmiarowo kompletnie nie był dopasowany. mogłabym sobie pozwolić na jakiś w granicach 250 zł... i szczerze? jakoś na polskim rynku niewiele jest ciekawych propozycji.

stąd pytanie, czy któraś z Was miała do czynienia z tym frakiem?  :kwiatek:

lub może polecić jakiś inny, w podobnej cenie?
Horze Wiona jest bardzo przyzwoita jak na swoją cenę 😉
mils   ig: milen.ju
05 lipca 2014 23:36
Przychodzę z podobnym pytaniem, co Klami wcześniej. Sprzęt mam w ciemnym brązie + granatowy czaprak, ewentualnie biały z granatowymi wykończeniami. Frak mam granatowy, zdecydowanie ciemny i nie jest to raczej taki głęboki kolor - taki, choć w rzeczywistości jest chyba bardziej ciemny jeszcze. Koszulę mam błękitną, białą i będzie jeszcze zapewne granatowa. Zastanawiam się nad kaskiem i butami. Mama namawia mnie na brązowe buty i brązowy kask z założeniem, że kiedyś tam frak zmieni się na brązowy (wtedy pewnie zmieniłaby się jeszcze kolorystyka czapraków, ale to tak abstrahując). Jakkolwiek z butami jeszcze od biedy się zgodzę, to z kaskiem już nie bardzo. Myślałam nad takim kaskiem, ale... No właśnie, pasowałby od biedy do fraka? Bo nic innego granatowego, co by podchodziło mi wizualnie lub wyglądało dobrze na mojej mikrej głowie nie znalazłam. Nie wiem też jak ten kask kolorystycznie wygląda na żywo.  Jak nie to, to co innego? Granatowy Pikeura odpada, bo strasznie mi się nie podoba, GPA, Charles Owen są ogromne... Inne, typu Busse czy Caldene także mi nie podchodzą. Byłybyście w stanie coś doradzić? Co zrobić z tymi butami i kaskiem?
Przepraszam za chaotyczną wypowiedź, ale o tej porze już kiepsko myślę. 😡
mils, ja uważam, że brązowe buty i kask będą fajnie wyglądać! 🙂 A co do kasków to Casco przecież też ma granatowe i brązowe 😉 Z innych jest jeszcze Samshield, ale nie wiem czy będzie Ci pasować 🙂
mils   ig: milen.ju
06 lipca 2014 04:02
Fufu dużą rolę grają finanse, a z Casco podoba mi się jedynie Champ, ewentualnie Choice. Nie wiem właśnie czy nie będzie tak dziwnie, że wszystko w brązie, tylko frak i czaprak w granacie...
mils, ja właśnie zamierzam się trochę odbrązowić. I właśnie myślę nad zakupem fraka niebieskiego/granatowego, ale nie wiem czy do całej reszty brązowej będzie to jako tako wyglądać ;/ Oficerki mam za bardzo wiśniowe i to mi psuje całą koncepcję.
Zdjęcie nie moje, ale myślę, że właścicielka mnie nie powiesi 😉 Do tego zestawu jest brązowy frak Spooksa, moim zdaniem jest pięknie i wcale nie za brązowo
też sie zastanawiam nad brazowym kompletem. Bo zaczęłam kompletować strój oto pierwszy nabytek 🙂

Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
10 lipca 2014 20:05
anil22, ale czad, co to za bryczesy? 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 lipca 2014 21:04
equi.dream, który to kolor ochraniaczy HV Polo? Chestnut?
Tak, piękny jest na żywo
anil22, ale czad, co to za bryczesy? 🙂

to są bryczesy firmy Kyron z silikonowym lejem 🙂 są mega wygodne i fajnie,że przed zakupem w sklepie mogłam wsiąść w nich na siodło i zobaczyć jak sie trzymają siodła. I powiem wam, że kolana mi sie przykleiły do siodła  😲 tak to trzyma 🙂 to tego zamówiłam juz ten frak http://www.kraemer-pferdesport.de/Felix-Buehler-Turniersakko-Vivien.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=651390&ci=247413   i te buty http://www.kraemer-pferdesport.de/PETRIE-Lederreitstiefel-Glasgow-XHW-extra-hoch-weit.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=7061&ci=254256  😎

a czy widzieliście nowy katalog animo?? istne dzieło sztuki jeśli chodzi o zdjęcia  😲
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
11 lipca 2014 17:02
A zdradź nam jeszcze model proszę! 🙂

Frak śliczny. Ilość białej lamówki nie jest szalona jak w Spooksach. 🙂. I Petrie w przyjemniej cenie. 🙂
Czy możecie polecić mi jakiś kask do 400zł,który będzie fajnie się komponował z granatowym frakiem Fair Play Evita Pro? 😉 Nie mam pomysłu jaki kask wybrać. Myślicie,że granatowy frak i granatowy kask będzie wyglądać zbyt...granatowo? 😀
Ten sobie upatrzyłam,ale nie wiem już sama,czy to dobry wybór.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 lipca 2014 22:36
Moonica, dla mnie nigdy nie jest zbyt granatowo 😉 do kompletu mam jeszcze granatowe oficerki 😁
Ktoś, te oficerki na serio są granatowe? 👀 Z jakiej firmy? Wstawisz foto, które lepiej oddaje kolor? 😜
Moonica, ten kask, który sobie upatrzyłaś -moim zdaniem- nie wygląda zbyt ładnie na głowie. Ja polecam Casco. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się