Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Dlaczego Ty sie obijalas?
xxagaxx, bo nie będą trzymać pustych boksów przez cały miesiąc, żebyś Ty miała boksy przy hali na zawody 😀


serio? To widać wszystko jasne....


Klami, ciężko było. Dawno nie miałam lekkiego zawału jak jechałam. W sumie nigdzie mi nie pasowało :P Ale Siwy na czysto poszedł.
A duza Nka byla?
crazy, raczej nie. Tylko te odległości. wejscie od oksera z rowem, 17,5 metra, okser, jakoś niewiele ponad 7m i stacjonata. Po łuku raz 23m? raz 27m? 
są już listy na jutro??  🤔
crazy, jak wspominałam wcześniej w tym wątku, koń mi wziął L4 po, na szczeście, niedokońca udanej amputacji własnej piętki. Od może 2-3 dni nie chodzi z noga poobwijaną bandażami, a wczoraj pierwszy raz go skakałam po przerwie, także odpuściłam ten weekend. W nastepny juz się meldujemy na parkurze. 😉

xxagaxx, słyszałam własnie, że parkury dziwne. Acz można sie było tego spodziewac patrząc na propozycje. Brawo za kolejne oczko !
Klami, ciesz się że nie jechałaś. Ja trochę załuje, chyba że jutro się ogarnę bo z siebie nie jestem zadowolona. Konia trochę zostawiłam samego sobie, dobrze że łydką podpierałam. Bo miałam taką zagwozdkę na twarzy że nie pytaj. Niby szpiatala nie było, ale brakło równej jazdy. Szkoda, bo przed ZO wolałabym mieć spokojniejszą głowę 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2015 21:04
Co do boksów,to pamietam jak na HPP w lutym w namiotach staliśmy,to była jazda...

Ja dzis generalnie pechowo-w N szybko,podbno ładnie i płynnie,szybko...i musnął ostatnia przeszkodę i spadło...szkoda 😉
A C to spadło mi dwa-gratis,potem jak cip** wjechalam w linie z rowem i stanął bo mu wyrosła przeszkoda z zakrętu z jednej tuli...drugi raz wjechalam z batem i poczesał...ale mimo paskudnego wyniku i tak jestem zadowolona...moge sie juz bawić w N,a do C sie uspokoję i dojrzeje 😉
Jutro tez jest dzień...a parkury nie wysokie jakos bardzo ale dziwne...inaczej tego nie umiem nazwać 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 lutego 2015 00:24
Wolałabym stać w nowych, zwłaszcza z tak małymi odstępami między moimi końmi w konkursach.
Może za tydzień będzie lepiej, bo się więcej koni nazjeżdża na wyższe klasy.
Na Torwarze też się w namiotach stoi, ale chociaż blisko do hali.
Czy są w końcu te obiecane zniżki dla członków SKJ na zawody na hipo?
anai, idę dzisiaj zapłacić i się dowiem 😉
Robił może ktoś fotki z dzisiejszego LL?? 🙂 z końcówki 😉 ??  :kwiatek: :kwiatek:
I jak z tymi znizkami?

Lusia722 - twoja zawodniczka poszalala 🙂 Gratulacje
No własnie. Ma SKJ zniżki, czy to takie obiecanki były ?

Kto wybiera sie na hipo za tydzień ?
Klami, ja będę z aparatem najprawdopodobniej :kwiatek: ale tylko w niedzielę 😉
Ja mam całą sobotę i niedzielę do dyspozycji, w piątek będę popołudniu. Także mam zamiar focić i zabrać netbooka z fotami z poprzednich zawodów jeśli ktoś zainteresowany. 
magda - a z jakich konkursow masz z poprzednich zawodow?
Za ZR dla III klasy 10% dla II 15
Na ZO odpowiednio 5 i 8%.
Ale klasy czy licencji?
Moon   #kulistyzajebisty
08 lutego 2015 19:18
Na dzień dzisiejszy chcę focić cały weekend na ZO, (po jazdach ofc, czyli od ~14) ale wyjdzie w praniu, jak z mą weną  😉
anai, a to się czymś różni? Jesli tak to nie wiem. Ja mam III więc nie zaglebialam sie. Policzyli mi 10%.
Różni się. Z grubsza licencja upoważnia do startów w danych konkursach, a klasę się wyrabia startując w tych konkursach.
Angeel, sprawdzę, bo nie pamiętam. Ciebie nie kojarzę w swoich zdjęciach, a jeśli jeszcze kogoś potrzebujesz to najprościej będzie jak napiszesz na pw kogo.
Różni się bardzo 🙂 Jak zrobisz w tym roku II klasę, będziesz ją mieć do końca roku 2016. Natomiast uprawnienia II stopnia (licencję II) będziesz mieć dożywotnio. Mam cały czas lic.II mimo, że klasy na ten moment nie mam 😉
No to ci nie powiem, wydaje mi się że od klasy. Ale na szybko czytałam więc nie pamiętam.
A za I cos wiecej?
tak, ZR 20% i chyba na ZO 10% ale nie wiem na pewno. I oczywiście od wpisowego to się liczy 😉
zawsze to troche taniej...
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 lutego 2015 22:37
crazy trochę tak. Dziękujemy.
Ciężki weekend, ale kolejny nie zapowiada się lepiej  😵.
Ja tym razem mam nadzieję, że się nie rozchoruje i wpadnę oglądać skoczki podskoczki i... zjem sobie pyszne burrito 😀
Klami - a Ty ludzi nie poznajesz jak Ci czesc mowia? :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się