Obozy jeździeckie

carmelka   Extremly photogenic... potato
28 kwietnia 2014 18:33
pirat30 nie za dużo kombinacji?
Czy jest jakas sprawdzona stajnia do ktorej mozna pojechac w ramach wolontariatu w wakacje na miesiac lub dwa? Z noclegiem i wyzywieniem. Nie oczekuje wielu jazd, ale milo by bylo czasami wsiasc ;-)
Ja oferuje moją pomoc w zakresie pracy przy koniach, w stajni i drobną pomoc przy jazdach (ustawianie przeszkod, kawaletek, przypilnowanie dzieci w razie koniecznosci na placu itd.) Mialabym skonczone 17 lat, w gre wchodza nastepne wakacje (2015) 🙂
carmelka -Może i tak, ale szukam stajni która spełni chociaż parę punktów z listy  obozu "idealnego"  😉
pirat30, Folwark Karżcino 🙂
pirat30, Czarne Błoto spełni większość twoich wymagań: jest domowo i przyjemnie, bardzo dobre warunki, nie ma tłumu klientów, pensjonat i padoki trawiaste, oraz trener znający się na rzeczy i non stop doszkalający swoją wiedzę: www.janesavoie.com/training. Treningi z p.Anią ujezdżeniowe ale wiem że skokowy trening można bez problemu załatwić z facetem który ma 1wszą klasę sportową i 2 złote medale w WKKW. Dziewczyny które były z własnymi końmi go wołały i były zadowolone.
oddis jedziesz może do Czarnego Blota? 🙂
wybiera się ktoś do Lewady ? jak tak to na który turnus ? 🙂
carmelka   Extremly photogenic... potato
03 maja 2014 16:33
Znacie może jakieś fajne obozy, gdzie nie będzie masy osób i gdzie można głównie jeździć w teren? Niestety też z dużą rozpiętością wiekową, by dziewięciolatka także coś dla siebie znalazła. Zależy mi też na dobrych warunkach, nie organizowaniu czasu co do minuty (więcej czasu wolnego) i oczywiście dobrych koniach.
carmelka, spróbuj się porozumieć ze Stajnią Piruet. Konie są naprawdę dobrze ujeżdżone, ja tam wpadam w ramach wakacji ponieważ ośrodek znajduje się ode mnie ok. 150 km na Mazurach. Mają bezpieczne, dobrze ujeżdżone konie.
https://www.facebook.com/StajniaPiruetGrodki?fref=ts
A był ktoś może na obozie w Brachlewie? Lub ktoś się w tym roku wybiera? 🙂
carmelka   Extremly photogenic... potato
03 maja 2014 17:31
dar dzięki
Agema, ja byłam i będę, piszę pw
carmelka,polecam http://www.koniczynka.chodel.com/
frajda i dla młodszych i dla starszych,dużo zabawy i obcowania z końmi,ciekawe zajęcia,miła atmosfera i przede wszystkim świetni ludzie
POLEEEECAM z calego serca oboz w stadninie koni Moszna. Fakt faktem, ostatni mój turnus był z 3 lata temu ale nigdy nich nie zapomne,jeździłam co rok na dwa turnusy (i pamiętam, ze pierwszy raz spotkalam się z czymś takim, że np jedziesz 10 raz to masz 10%znizki, niewiem jak przy większych zniżkach to wychodziło, ale wiem że rekordowa moja koleżanka miała 20%zniżki 🙂😉 Cudowne tereny, przepiękne miejsce, spokojne konie, zawsze trafiałam ma świetnych ludzi, czas był zorganizowany, ale mieliśmy całkiem sporo czasu wolnego, żeby odpocząć, wyjść czy pójść sami do sklepu)  Raz w tygodnii były organizowane wycieczki na pół dnia, jakiś basen, jeziorko czy po prostu zakupy wwiększym mieście. Pod koniec każdego turnusu (każda z grup(poczatkujący, zaawansowani i ABC skoków czy jakoś tak, nie pamiętam już)miała małe zawody z drobnymi nagrodami ) oprocz tego jechaliśmy w teren pławić konie, bryczką po pięknych alejkowych drogach, w pierwszy dzień super integracja na świeżym powietrzu i 2 jazdy konne dziennie 🙂 POLECAM BAARDZO, CHĘTNIE POJECHAŁABYM JESZCZE RAZ  💘 💘 💘
[s]orjentica, tam jest tak jak piszą? Wiesz może czy są jeszcze miejsca  🙂?[/s]

Kurcze, daleko trochę  🙁. Polecacie jakiś obóz ze skokami, około 10 osób na turnusie, fajne konie (lub można przyjechać ze swoim) i gdzie są jeszcze miejsca 😀? Okolice kujawsko-pomorskiego.
Dramuta12, w Brachlewie ok.7 osób na turnus, fajne, skaczące konie i można ze swoim przyjechać, są miejsca, pomorskie. Treningi skokowe z p.Bogdanem Wróblewskim


e: stronka stajni na fb i www
zoriczkowa, dziękuję  😉
Dramuta12,jest tam dokładnie tak,jak na stronie,instruktorka jest super dziewczyną,obozowicze zawsze uśmiechnięci,masę zajęć,ogniska,jazdy ale czy są miejsca to nie wiem, bo nie miałam czasu wpaść na kawę ostatnio.O szczegóły można pytać u forumowej TROL
julka177, na obozy to ja już trochę za duża jestem 😉 Ale na jazdy wpadać będę na pewno  😅
cześć wszystkim 🙂
szukam obozu jeździeckiego na wakacje 2014 :>
najlepiej żeby były co najmniej 2 h jazdy w tygodniu, przygotowanie oraz możliwość zdania odznaki pod koniec turnusu
najchętniej jakiś w woj. lubelskim i okolicach (może być ewentualnie w podkarpackim, albo w górach)
polecacie jakieś? 🙂

w ostateczności proszę też o opinie innych obozów (tj. gdzieś na mazurach czy też nad morzem)
pozdrawiam  🙂
Aha 😀. Bo pamiętam że ty mi czarne błoto polecilas i myślałam że też jeszcze jezdzisz na obozy 😉 😀 😀 😀
Ogłoszenie
Dworcika   Fantasmagoria
10 maja 2014 07:39
A my zapraszamy do ogłoszeń.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 maja 2014 12:55
Konio_wata, może jeszcze w kilku wątkach napiszesz to samo? Może jest jeszcze ktoś, kto nie zauważył twojej oferty 🙄
Hej! ja z całego serca mogę polecić obóz w Stadninie Koni Rzepkowo nad morzem koło Koszalina.
Właściciel organizuje wyjazdy nad jezioro, nad morze i wypady do lasu! A wszystko w fantastycznej atmosferze 🙂 Wieczorami organizują ogniska z gitarą i konnymi opowieściami.
Trener ma do każdego indywidualne podejście i każdemu poświęca dużo uwagi.

http://konie-rzepkowo.pl/?page_id=31
Milkuu 2h w tygodniu? to ty na jakis ogolno sportowy sie zapisz , gdzie jazda konna jest jedną z wielu atrakcji....
widzexxcie  Oczywiście jak wrócę to mogę wszystko opisać. Wybrałam się na to zgrupowanie nr.4 z zawodami więc sądzę że może być ciekawie 🙂 Już się nie mogę doczekać ^^  🏇
Witam, bardzo polecam nietypowe obozy, odbywające się w miejscowości Warblewo (woj. Zachodniopomorskie). Polecam je osobą szukającym świetnego miejsca do wypoczynku, całodziennego kontaktu z końmi (dosłownie konie widać z okien), świetnej rodzinnej atmosfery. Nie ma ograniczenia wiekowego, nie ma ustalonego harmonogramu zajęć do co minuty (kiedy chcemy to wsiadamy a kiedy ktoś ma lenia nie trzeba 😉, nie ma ustalonych turnusów (kiedy chcesz to przejeżdżasz i na ile chcesz!). Jest możliwość przyjazdu z własnym koniem (na którego czekają wielkie kilkunastohektarowe łąki). Nie ma żadnego przymusu, każdy chętnie służy pomocą. Dodatkowymi atrakcjami oprócz jazdy konnej są wieczorki filmowe lub przy ognisku, wyjazdy nad jezioro bryczką lub traktorem a także bogata bibloteczka książek jeździeckich (dla tych którym mało będzie wiedzy). Na prawdę, jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia (no i zasady bezpieczeństwa 😉. Jest to obóz zdecydowanie dla osób które szukają obozu rekreacyjnego (nie ma tu 3 h treningów i wyciskania potów) co nie znaczy,że nie można się wiele nauczyć, wręcz przeciwnie konie są bardzo dobrze wyszkolone a Pani instruktor posiada wiedzę do prowadzenia jazd na każdym poziomie zaawansowania. Byłam w tamtym roku i na prawdę polecam! 🙂 Z resztą nie tylko na obozy ale także dla całej rodziny, grupki przyjaciół, lub gdyby ktoś szukał miejsca na spokojną emeryturę lub sezonowy wypoczynek dla swojego konia. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania. Stajnia nazywa się "Dwór Warblewo", można znaleźć ją na fb lub tu http://www.dwor.warblewo.pl/kontakt.php
Mogłabym prosić o opinię o obozach w skrecie i w stajni dąb? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się