Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Rolia, w grene sa ktakty.
są ekstra, rzepy az za mocne, jakosc super. tylko duże. M jak L wypada...
Ja akurat S potrzebuję dla huculaka  🤔
Czy posiada ktoś zniżkę do pasi-konika, animalii lub gnl? 🙂 Lub może komuś się rzucił w oczy kask Casco Champ czarny w cenie niższej niż 775 zł?
W bergo za 740 są, wysyłka gratis
W bergo jest tylko jeden model z czerwoną biza który mnie nie interesuje
Ale te bizy chyba mozna wymienic nie?

Czy ktos moze włada kodem rabatowym do pro linen 🙂 ?
szukam jakiejś ekstra promocji na derkę ok 300g w rozm. 145cm. Padokowa lub stajenna, ale z dobrego materiału
Zorilla, niby można, ale biza też kosztuje, i to całkiem sporo. 😉 No i nie wiem, czy alnamie nie chodziło o Flocka.

alnama, ja mam w tej chwili 5% do Pasi-konika. A wydaje mi się, że powinnam już nawet wskoczyć na 7%, tylko muszę poszukać paragonów (bo już na pewno przekroczyłam kwotę, jaką trzeba wydać, żeby się załapać na ten II próg) - wtedy wychodzi 744 zł. W Animalii na Casco mam 3% (755 zł). W GNL-u - 9% (ale chyba dopiero po 1.01, o ile pamiętam - choć jeśli miałaś na myśli Schwarz-Flock, to tam wychodziłoby najtaniej).
asds   Life goes on...
26 grudnia 2014 19:59
Ja mam w animalia.pl na Casco 7% rabatu jeżeli sprawa nadal aktualna.
Szukam czegoś po prostu jak najtaniej 😉
Ja mam w animalia.pl na Casco 7% rabatu jeżeli sprawa nadal aktualna.

No dobra, wygrałaś. 😉
sumire, asds dziękuję ;*  :kwiatek: dostałam na priv chęć pomocy także od innych, więc gdyby nie wypaliło to będę się odzywać 🙂 fajnie że na volte można zawsze liczyć.
alnama, w bergo mozesz zapytac o inne kolory, bez problemu sciagają (mi sciagali jakie sobie wypatrzylam na stroie producenta i w promocyjnej cenie tez dostalam - trzeba pytac, czy coś szykują 🙂 )
ma ktoś jakiś kod promocyjny na Bergo.pl??
ja jakos tak formalnie, oficjalnie nigdy nie dostalam, bo zakupy nie przez koszyk... takie pojedyncze też nie docierają, wiec dzielić sie nie mam czym...
ma ktoś jakiś kod promocyjny na Bergo.pl??


Ja mam 10% na cały asortyment, ale przypisany do mojego konta, więc z mojego musiałoby być zamówienie zrobione 😉
Poszukuję promocji cottonów vs i sr, komuś się rzuciło coś w oczy? Obojętne jakie kolekcje! :kwiatek:
srokate konik :P
Widział może ktoś w promocji Pikeur Lugana? 🙂
zaspa89, ja mam do bergo na Horze chyba 20 %
Czy w koniku nadaj jest darmowa wysyłka przy zakupach pow. 150 zł? 🙂
Czy w koniku nadaj jest darmowa wysyłka przy zakupach pow. 150 zł? 🙂


http://konik.com.pl/przesylki
tak 🙂
Kurcze, bo zawsze automatycznie mi się darmowa wysyłka ładowała, a dziś nie 🙁
No nic, pokombinuje jeszcze, może zadziała, dzięki za pomoc  :kwiatek:

edit: już działa, może coś się skrzaczyło albo ja przegięłam z wagą zamówienia 😉
kujka   new better life mode: on
27 grudnia 2014 20:11
Czy gdzies sa/beda jakies poswiateczne/przedinwentaryzacyjne wyprze na szmaty eskadrona/eurostara?
srokate konik :P
 

z konika nic nie wpada w moje gusta, a jak wpada no to pony 😵


Czy gdzies sa/beda jakies poswiateczne/przedinwentaryzacyjne wyprze na szmaty eskadrona/eurostara?


ehhh ... ja rownież czekam, i czekam .... i dalej czekam 😵
Potrzebuje kod rabatowy do prolinen shop  :kwiatek:
Ja teeeż 🙁 Ale sie nikt nie odezwal  😕
Do dziś promocja w gnl na derki z działu 24. - 15%
Rzuciły się może komuś w oczy przeceny na popręgi ujeżdżeniowe?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się