Kupno konia

A to nie było tak że p. Bysio tak preferował płytowce i lobbował za jednym reproduktorem ( Bodajże Berberysem ) że gdzieś na południu zatrzasnęli mu drzwi przed nosem .??? Tak , tylko pytam , bo coś mi się o uszy obiło  🙄 Trochę chyba brakowało rzetelności w tym premiowaniu . Może były inne wizje . ??? Trochę przykro jak się kogoś w wała robi  🙄
serio to chodziło o Berberysa? moja rodzina miała na puncie jego syna Karmela, porażka, że takie coś jest nadal używane w hodowli 🙁
[quote author=Skaner-A link=topic=1647.msg2497001#msg2497001 date=1455570578]
W cyrku tez jest tu i teraz [/quote]
i konie maści rozjaśnionej
[quote author=Karla🙂 link=topic=1647.msg2497005#msg2497005 date=1455570764]
serio to chodziło o Berberysa? moja rodzina miała na puncie jego syna Karmela, porażka, że takie coś jest nadal używane w hodowli 🙁
[/quote]

Ja tam nie wiem , specjalistą od wiedzy jest Heykowski. Mnie się tylko obiło o uszy  🙄

P.S Heykowski . Co to ZT dla rozjaśnionych  😲
P.S Heykowski . Co to ZT dla rozjaśnionych  😲

próba alternatywna, siwe Berberysy też by można przez to przegonić. albo kare
Nie , nie można . 😤 Berberysy stały tylko na płycie  , miały ślicznie  pachnieć i wyglądać . Ich próbą polową i sportową była płyta.  😁 I za to p. Bysio dawał im tytuły i promował do hodowli sportowej . Czyż bym się mylił ? 😁 Heykowski -  Ty wszystko wiesz , mów prawdę jak było  🙄
Nie , nie można . 😤 Berberysy stały tylko na płycie  , miały ślicznie  pachnieć i wyglądać . Ich próbą polową i sportową była płyta.  😁 I za to p. Bysio dawał im tytuły i promował do hodowli sportowej . Czyż bym się mylił ? 😁 Heykowski -  Ty wszystko wiesz , mów prawdę jak było  🙄


no powiem że El Campa wybrakowano oseskiem bo był brzydki i "nie patrzył na ogiera"
Dlatego chcieli go sprzedać za 5 tyś  😵 Biedny że zobaczyłem go dopiero na MP juniorów . Od  ręki dał bym 6 , a tam niech będzie moja strata , nawet 6 i pół bym dał  i po klocku dla oceniających  😁
Dava   kiss kiss bang bang
16 lutego 2016 07:30
[quote author=Smok10 link=topic=1647.msg2497045#msg2497045 date=1455573235]
Nie , nie można . 😤 Berberysy stały tylko na płycie  , miały ślicznie  pachnieć i wyglądać . Ich próbą polową i sportową była płyta.  😁 I za to p. Bysio dawał im tytuły i promował do hodowli sportowej . Czyż bym się mylił ? 😁 Heykowski -  Ty wszystko wiesz , mów prawdę jak było  🙄


no powiem że El Campa wybrakowano oseskiem bo był brzydki i "nie patrzył na ogiera"
[/quote]

To, ze jakis kon jest swietnym koniem sportowyn, to konpletnie nie znaczy,ze bylby jakimkolwiek godnym uwagi ogierem
To, ze jakis kon jest swietnym koniem sportowyn, to konpletnie nie znaczy,ze bylby jakimkolwiek godnym uwagi ogierem


Może i masz rację , zastanawia tylko fakt , skąd w zachodnich rodowodach same sławy sportowe.  🙄
[quote author=Smok10 link=topic=1647.msg2497132#msg2497132 date=1455610
Może i masz rację , zastanawia tylko fakt , skąd w zachodnich rodowodach same sławy sportowe.  🙄
[/quote]

To proste. Dobry ogier=wyniki+rodowód+pokrój
Rodowód rzeczonego ogiera jest dobry bo sportowy , więc to chyba kwadratura koła.  😁
Hejakowski pomyślał haha, tylko zamiast glupkowato się wymadrzać to trzeba to robić,  gębą nie uzyskasz sukcesu. Tylko hodowla koni najlepszych z najlepszych jest owocna. Takie pytanie do Pana heykowski, która państwowa stadnina czy stado może być przykładem kompetentnej hodowli, bardzo proszę o przykład?
Rodowód rzeczonego ogiera jest dobry bo sportowy , więc to chyba kwadratura koła.  😁

Niezupełnie, na zachodzie do uzyskania licencji nie wystarczą tylko topowe ogiery w kratkach. Jeśli żeńska strona jest słaba, nie dała wcześniej nic godnego to ogier nie dostanie licencji. U nas nie raczej nie zwraca na to uwagi.

[quote author=SkanerA]
Takie pytanie do Pana heykowski, która państwowa stadnina czy stado może być przykładem kompetentnej hodowli, bardzo proszę o przykład?[/quote]

Stado? w tej chwili żadne. Stadniny? Może z pięć. Które? To już trzeba własnym rozumem ocenić. Od tego są wyniki.

[quote author=Smok10 link=topic=1647.msg2497139#msg2497139 date=1455611659]
Rodowód rzeczonego ogiera jest dobry bo sportowy , więc to chyba kwadratura koła.  😁


Niezupełnie, na zachodzie do uzyskania licencji nie wystarczą tylko topowe ogiery w kratkach. Jeśli żeńska strona jest słaba, nie dała wcześniej nic godnego to ogier nie dostanie licencji. U nas nie raczej nie zwraca na to uwagi.

[/quote]

W przypadku "rzeczonego ogiera" powiedzieć, że strona żeńska jest słaba, jest ... słabe 😉
No właśnie o te wyniki chodzi,  żadna państwowa stadnina koni sportowych nie ma wyników, źadna nie jest w stanie utrzymać się na rynku z uzyskanego wyniku finansowego, może się mylę Panie Heykowski  co???. Proszę podać przykład dyrektora, kierownika państwowych stadnin którzy nie  są nieudacznikami żyjącymi na koszt państwa, proszę O konkretną odpowiedz Panie Hejakowski tak.z nazwiska kto ma rozum i nie naciąga nas wszystkich na stratę finansową.
[quote author=Skaner-A link=topic=1647.msg2497263#msg2497263 date=1455621573]
żadna ... nie ma wyników źadna nie jest... Proszę podać  [/quote]

Skoro już wszystko wiesz, to po ci jakieś dodatkowe wiadomości ?
[quote author=Skaner-A link=topic=1647.msg2497263#msg2497263 date=1455621573]
Proszę podać przykład dyrektora, kierownika państwowych stadnin którzy nie  są nieudacznikami żyjącymi na koszt państwa.
[/quote]
Np. Pan Marek Trela , czy też Pan Jerzy Białobok...
Sukces na miarę regionu, kiedyś tam
_Gaga, lubię to 😉
Skaner-A, to było do Gagi? To w jaki rejonie leży Scottsdale, ,żeby nie grzebać w kalendarzu dalej niż  trzy dni?
[quote author=Skaner-A link=topic=1647.msg2497308#msg2497308 date=1455624717]
Sukces na miarę regionu, kiedyś tam
[/quote]
hahaha regionu zwanego Planetą Ziemią? W epoce Przebudzenia Mocy rzeczywiście można ich sukcesy uznać z regionalne, ba "zastodołowe" nawet  😁

ps. chociaż fanką rasy nie jestem - chciałabym mieć takie stodoły jak wymienieni Panowie 😉
Hehe, w jakiej państwowej stadnina Pracują ci panowie?
Skaner-A, w 2 różnych pracują ci Panowie. Skoro nazwisk nie znasz a mianujesz się polskim hodowcą, to... cóż marny z Ciebie znawca polskiej hodowli koni. Spytaj może wujka google, bo wstyd trochę...  😂
Aaaaaa, araby haha,.nigdy nie interesowały mnie konie arabskie dlatego nikogo z tego klimatu nie znam,.Gaga pytałem o stadnina koni sportowych a nie arabskich?. Konie z Janowa to inna bajka inny temat. Nawet nie mam pewności czy to nie inny związek hodowlany
Skaner-A, pytałeś o Państwowe! Z mylnym założeniem, że co Państwowe - obciąża dzielnych podatników.
Nie.zawsze, znam państwowe firmy które sporo kasy wprowadzają do budżetu a nie funkcjonują z dotacji państwowych,  czyli z garnuszkua nas wszystkich
[quote author=Skaner-A link=topic=1647.msg2497331#msg2497331 date=1455626404]
Nie.zawsze, znam państwowe firmy które sporo kasy wprowadzają do budżetu a nie funkcjonują z dotacji państwowych,  czyli z garnuszkua nas wszystkich
[/quote]



tundralove, sądzimy, żebyś starannie przestudiowała te ogłoszenia.
11-letnia folblutka, od dłuższego czasu nie jest w treningu - z jakiej przyczyny?
Ta druga "nie sprawia kłopotów w obsłudze", co nie znaczy, że nie sprawia pod siodłem (patrząc na rodowód, może być różnie).
Wniosek taki, że zależy na ile dobrze jeździsz, i po co ci potrzebny koń.

halo 
z tą przerwą to sądze ,że przez alergie włascicielki :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się