Pensjonaty we Wrocławiu

absolutnie! zadnego z nich!  🤔 na glowe jeszcze nie spadlam  😜 juz znalazlam najlepsze miejsce na ziemi gdzie trzymam Febusa, a moze nie dlugo juz Aliego i na razie nigdzie sie nie przeniose no chyba, ze uda mi sie otworzyc cos swojego, albo wlasciciele calkiem zrezygnuja z koni (co jest raczej nie mozliwe) 😉

pytam, bo bylam bardzo zdziwona tym, ze ludzie uciekaja.


Mnie tam dziwi, ze ktokolwiek chcial tam stac...
Kupilam stamtad mojego Volvo (nie od Grochali) i byl chodzacym szkielecikiem... Ponad dwa lata zajelo mi odkarmienie go...
zima znalezli sie i tacy, ktorym odpowiadalo 😉
I tego wlasnie nie kumam, ale to moje osobiste prywatne zdanie 🙂
Juz bym wolala w domu na balkonie, niz u Grochali... 😵
Zima postepowanie niektórych ludzi nie da się chyba zrozumieć 😀
No właśnie, ja też tego nie jestem w stanie zrozumieć. Przecież chyba każdy chce dla swojego konia jak najlepiej. Moge zrozumieć wtedy, gdy ktoś mieszka w takim regionie gdzie pensjonatów i przy domowych stajenek jest jak na lekarstwo i nie ma  wyboru, ale tam gdzie jest wybór, wystarczy trochę zachodu i poszukać  to zawsze znajdzie się coś odpowiedniego dla swoich wymagań, to ludzie trzymają swoje konie w beznadziejnych miejscach 🤔wirek:
ovca   Per aspera donikąd
01 marca 2010 15:23
Ktoś kiedyś napisał w tym wątku zdanie, które świetnie zapamiętałam..."u Grochali ch*jem wali..." 😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 marca 2010 15:36
ovca ekhm ekhm własnie miałam to napisac po raz twice ale sie powstrzymałam 😁
🤣

Zima, mnie to bardziej rozwala fakt, że były właściciel twojego wielkoluda trzymał tam konia - jakby nie było chodzącego w sporcie i co tu dużo mówić wymagającego odpowiedniego karmienia. Nigdy nie zrozumiem postępowania niektórych...
👀 jak o Grochali, to mnie zaraz przywiewa. No co Wy chcecie od biednego pana z wysoką niebywale kulturą osobistą i niezwykłym talentem jeździeckim  😁
BTW będę 25 marca na parę godzin we WRocku i na 99% zaglądnę do Dziupliny. Kto się chce spotkać? Muszę zobaczyć Siwego na żywo, no i chyba Branka tam stoi niedaleko? U Kaśki? Bo ja niedoinformowana.
a wiecie moze czy on to dzierzawi, czy moze jest jego???? czy przede wszystkim placi za dzierzawe???
miejsce fajne.... gdyby nie wlasciciel... 😁 mozna by tam duzo zrobic...... lepiej wykorzystac.... 🙄
On to na 100% dzierżawił, może w międzyczasie kupił, ale nie sądzę. Skąd by kasę wziął.
Tak, ja u Kaśki, jak będziesz w Dziupli to ja się chętnie zobacze, moge przywędrować z Branką do picadora, albo wy możecie z amazonką i siwym przywędrować do mnie 😎
ovca   Per aspera donikąd
01 marca 2010 19:04
Stajnia w Miłocicach do wynajęcia- to przypadkiem nie Volta ?
volta wątpię
ale ta kilka zdaje się było stajenek
wiec moze i nie placi za dzierzawe, bo z czego by mial.... hmmmm 😎
Parę lat temu Grochala miał być licytowany, ale wierzyciel się wycofał, bo bał się, że konie trafią na rzeź.
Jak tam teraz to nie wiem.
Może warto się zakręcić.
🤣

Zima, mnie to bardziej rozwala fakt, że były właściciel twojego wielkoluda trzymał tam konia - jakby nie było chodzącego w sporcie i co tu dużo mówić wymagającego odpowiedniego karmienia. Nigdy nie zrozumiem postępowania niektórych...


Amen.
I mial tam w sumie 4 konie, ktore niewiele lepiej wygladaly... 😵
Zreszta - kazdy kon w tej stajni tak wygladal...

👀 jak o Grochali, to mnie zaraz przywiewa. No co Wy chcecie od biednego pana z wysoką niebywale kulturą osobistą i niezwykłym talentem jeździeckim  😁



Oj tak, ubralas w slowa moje mysli  😂 Doswiadczylam tej kultury na sobie...
ja bym te konie przygarnela 😉 i do rzezni na pewno by nie trafily!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 marca 2010 11:26
vampiria w tamtym roku sie dowiadywałam i z tego ci wiem teren jedynie pod kupno juz nie pod dzierzawe 😉
Cześć! Zairka mam pytanie czy jak w sobotę grochala przywiózł nam do stajni ta siwa kobyłkę to specjalnie mu pojechałaś? 😀iabeł: czy go nie poznałaś hehehe
moja kolezanka tez od Grochali uciekla. (i sie zreszta nie dziwie, bo na wlasnej skorze poczulam mily urok tej stajni i przyjemny stosunek pana "trenera" do "nowych"...i nie tylko oczywiscie :lol🙂
Grochala uzywal jej siodla bez pytania i je zniszczyl (a to byl Kieffer). oczywiscie sie nie przyznawal, lecz slady mowily same za siebie  😁
nie wspomne o innych przemilych sytuacjach  🙄 . . . w koncu wiadomo jak jest  🤔
Zairka kupno... hmm to jeszcze lepiej 😉 a moge wiedziec gdzie sie dowiadywalas? moze byc na pw.
Wiecie cos o jakieś stajni za Krzyżanowicami, której pare dni temu zwiało dach z hali?
Mój maż widział zdjęcia...
Ruda_H   Istanbul elinden öper
02 marca 2010 19:34
vill_18, za Krzyżanowicami jest chyba tylko WKS ale tam nie ma hali ...
dokładnie- w pobliżu stajnie z halą to tylko Platan i Victor, nie sądzę żeby któraś z nich...
plejadowa   Champion team!
02 marca 2010 19:49
vill_18, w Bachmacie w Pruszowicach, z tego co mi wiadomo
ja slyszalam, ze w bachmacie dach na hali sie zapadl, a nie, ze go zwialo
Uu, przemknęła mi ta stajnia przez głowę, ale wydawało mi się nie do końca możliwe. Mam nadzieje, że nic się nikomu nie stało i sobie szybko poradzą.
plejadowa   Champion team!
02 marca 2010 20:11
epk - na pewno nic nikomu się nie stało, nie było w tym czasie nikogo na hali, całe szczęście
Właśnie, zapadł a nie zwiało
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się