kącik skoków

Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
07 września 2014 19:03
Eterowa, po pierwsze gratuluję udanych przejazdów.

po drugie. Bardzo współczuję, miałam niemal identyczną kontuzję! Z tym, że ja grając w siatkówkę, też straszyli mnie operacją, skończyło się na 3 tygodniach gipsu, później zdjęłam na życzenie, miało być 8.

my dzisiaj trzeci w L a w P parking na własne życzenie  😵




Ktoś, to C chociaż! 🙂
Ostatnio przyjechałam i okazało się, że do C i CC zgłosiłam się tylko ja, ale zapomnieli mnie o tym poinformować :/
Tyle chociaż, że p. Arek się zlitował i postawił mi moje parkury- przejechałam je treningowo. Ale to nie to samo jednak 😉
Ode mnie tez ekipa sie wybiera do Sopotu, ale na niedziele tylko 😉 Jakby ktos robil zdjecia (anai?  👀 ) to ja chetnie 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 września 2014 19:27
Karmelita, ja na razie L - P się zgłosiłam 🤣 od marcowej Białogóry nie startowałam 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
07 września 2014 19:49
Dziękuję kochani :kwiatek:
Brzask latacie super! 🙂 Co do operacji to klamka zapadła, bo już leżę w szpitalu i czekam na zabieg.
deborah   koń by się uśmiał...
07 września 2014 20:20
eterowa, trzymam kciuki za powodzenie operacji i szybki powrót do zdrowia. Nie martw się. Eter poczeka a zdrowie najwazniejsze!
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
07 września 2014 20:30
Deb, jak ci się teraz podoba moja ręka? lepsiejsza? 😉
deborah   koń by się uśmiał...
07 września 2014 20:33
Brzask, przepraszam przeraziłam się kontuzją Eterowej i nawet na ostatnią stronę nie zajrzałam. ręka dużo lepsza! Koń przestał skakać jak skunks Pepe 😉


[img]http://3.bp.blogspot.com/-6pDwAE3S1Sw/T-ZpvcZoflI/AAAAAAAAAQw/PTJszcufYVU/s1600/COME+WITH+ME+pepe+lepew.jpg[/img]

czemu Ci zaparkował?
eterowa - o kurcze, brzmi niefajnie 🙁 Wspolczuje i zycze szybkiego powrotu do zdrowia! Kto pod Twoja "nieobecnosc" bedzie sie koniem zajmowal? Czy go gdzies na wakacje wysylasz? Pytam, bo sama mam podobny problem..
Angeel, a Tobie co się stało? 🙁
wichrowelove, mnie np. spotkasz. 😉

Karmelita, może za parę lat. 😉

lovesunrise, proszę.

eterowa, bardzo szkoda kurczę, akurat teraz jak to wszystko zaczęło na prawdę fajnie wyglądać. 🙁 Zdrowia życzę i szybkiego powrotu w siodło.

Angeel, a co Tobie się stało ??


Kto mnie przebije w mistrzowskim byciu blondynką ?? Się ostatnio wyeliminowałam z konkursu w jakże intrygujący sposób. Przejechałam sobie N z jednym błędem (bardzo niepotrzebnym i głupim, ale nie o tym tutaj) po czym poklepałam konia i zjechałam z parkuru. Jak się okazało bez przejechania celowników końcowych. Dwa dzwonki... eliminacja. Cóż, jak sie jest blondynką.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
07 września 2014 20:56
Naprawdę doceniam Wasze słowa otuchy, wiele to dla mnie znaczy :kwiatek:
Angeel mam bardzo ułożoną dziewczynę od współdzierżawy, oprócz tego właściciele Ritki, moja bliska znajoma stajenna, która ZAWSZE mi pomaga i moja młodsza siostra, także na brak zainteresowania nie będzie narzekać, a przerwa od intensywnych treningów też mu nie zaszkodzi 😉
Klami - czytalam wczesnie na fb, jak pech to pech ;p Ja kiedys podobnie zrobilam, ale  zanim zjechalam z parkuru (w LL) to mi zaczeli ludzie krzyczec o celownikach - pojechalam, przejechalam, prawie trafilam w norme czasu i bylam 2  😁

W tej chwili nic mi sie nie stalo, ale caly czas odwlekam operacje kolana, po ktorej czeka mnie 8 miesiecy rehabilitacji, przy czym min. 6 bez jazdy i nie wiem co z koniem poczac...
Angeel, ach te konkursy trafienia w normę czasu. hahaha Mojej "przygody" nie nazwałabym pechem tylko..... głupotą. Ogólny facepalm naszej ekipy będę pamiętać długo. Niestety mi nikt nie krzyknął, bo wściekła na siebie za głupią wymuszona na koniu zrzutkę zwinęłam sie szybciutko z placu. Zanim ktokolwiek sie zorientował, że czas dalej leci. Jak zaczęli krzyczeć, to już koń był poza placem. ech...
Angeel, moim zdaniem najlepiej jest znaleźć kogoś odpowiedzialnego i dobrze jeżdżącego, żeby wsiadał, a czy na zasadzie współdzierżawy czy za darmo no to już kwestia dogadania 😉
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
07 września 2014 21:11
Deb, cieszę się. Zaparkował bo znajomy jechał przede mną i miał wyłamanie i upadek na tej przeszkodzie, jechałam do niej z myślą "ja też na pewno tam zaparkuję" ścięłam zakręt i dokładnie jak pomyślałam tak zrobiłam  😉

Klami, to chyba cię przebiję, tez dostałam eliminację za ten przejazd :

jest on zmontowany(wycieta odmowa), konkurs szybkości, przekroczyłam czas maksymalny bo nie usłyszałam dzwonka  😁

eterowa, u nas w stajni mamy już dwie osoby zagipsowane w ciągu ostatnich 2!! dni. Jedna spadła, po drugiej się koń przebiegł. I obie mają uszkodzony staw skokowy. Chyba jakieś fatum.
Brzask, film prywatny
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
07 września 2014 21:36
Brzask, film prywatny


Przepraszam, niedopatrzenie, już zmienione,
Brzask, jestem blondynką i nie rozumiem co zrobiłaś 🙂
Jaki to czas przekroczyłaś? Co to jest czas maksymalny?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 września 2014 22:14
Perlica, 2xnorma czasu 😉
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
07 września 2014 22:25
[quote author=Ktoś link=topic=18.msg2176525#msg2176525 date=1410124471]
Perlica, 2xnorma czasu 😉

[/quote]

nie przeczę ale przecież w konkursach na czas nie ma normy czasu(?) taka informacja była przed rozpoczęciem konkursu.

Perlica
, rozbudowałam przeszkodę i czekałam na sygnał do kontynuacji przejazdu, był to konkurs "rock and roll" (coś ala speed and music)i bardzo głośno grała muzyka. Sygnału nie słyszałam. Dopiero kiedy zapytałam technicznych bo trwało to już trochę czy był sygnał odp że, mogę jechać.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 września 2014 06:31
Wpadam na szybko się pochwalić(?), że z MWiM przywieźliśmy V miejsce. Sobota była na czysto, w pierwszym nawrocie Warek oczywiście walnął mi serię baranów po 8, ale dzielnie złapałam wodze, usiadłam i tym razem nie spadłam 😁 , drugi nawrót również na czysto i byłam najpierw 4 po II byłam 5. W niedzielę również pierwszy nawrót na czysto, Waruś się super prowadził, reagował na wszystko co od niego chciałam i skręcał, co u niego nie lada wyzwanie na parkurze! Ale niestety w drugim nawrocie, najazd na 7 z zakrętu, na zakręcie mega plaża, koń przede mną prawie zaliczył wywrotkę. Waruś się zakopał, odkopał akurat sędzia włączył mikrofon a Warek sruuuu i poszedł. Seria baranów, odpalenie wrotek, a na 7 nie dałam rady wcelować, więc 4 pkt karne i 1 pkt za przekroczenie normy czasu 🤔 Aczkolwiek jestem bardzo zadowolona, powoli się rozkręcamy. Na treningach coraz lepiej, ja zaczęłam ogarniać powoli co z czym, więc prosimy o kciuki na 27-28.09. bo lecimy ostatnie eliminacje z cyklu zawodów co prawda towarzyskich do Trzcian no i 28.09 są finały 🙂

Jeszcze dorzucę dwa zdjęcia 🙂

Brzask, w konkursach na czas (zwykły czy szybkości?) jest norma czasu...
Po rozbudowie przeszkody czas włącza się w momencie ponownego skoku, nie w momencie zasygnalizowania gotowości parkuru do kontunuowania konkursu...
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 września 2014 12:42
Gaga, też tak myślałam, w takim razie nie wiem dlaczego dostałam eliminację  🙄
A dlaczego nie poszłaś z tym pytaniem do sędziów? 🤔
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 września 2014 12:48
gaga, bo nic by to nie zmieniło, żadnego sensownego miejsca bym nie zajęła. A miałam się kłócić o 10te? Nie chciało mi się, przyjechałam z moja zawodniczką która jechała mini LL i LL więc koczowałam tam od rana, z konia byłam mimo wszystko zadowolona i chciałam już być w domu.
Brzask, a jak podłoże w Laszczkach? Poprawili coś? Czy dalej masakra?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 września 2014 16:15
Zuzu, masakrą bym tego nie nazwała jest jedno grząskie miejsce koleżanka na filmie komentuje tam "tylko go nie zakop", oprócz tego wg mnie przyzwoite. Rudemu pasuje a on się zrobił jakiś czas temu wybredny na podłoże.
to czyli nie jestem taką aż blondi, bo nie rozumiem czemu miałaś eliminkę nadal 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się