kącik skoków

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
08 września 2014 17:38
eterowa, przykro słyszeć i samopotwierdzająca się teoria - sezon 2014 - sezon kontuzji :/

Brzask, widać poprawę w stosunku do poprzednich zdjęć 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
09 września 2014 14:42
Kochani jestem już po operacji, przebiegła pomyślnie. Powoli odzyskuję czucie w nogach 😉 Dziękuję wszystkim za wsparcie :kwiatek:
eterowa, trzymaj się dziewczyno! Wspólczuję całej sytuacji, bo dopiero co udało Ci  się zacząć realizować swoje plany, a tu kłody pod nogi (albo raczej w nogi 😉).
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
11 września 2014 09:09
No cóż, takie jest życie 😉 Jestem już w domku 😅 Za 6 tygodni wyciągają jedną śrubę, a za rok drugą. Wg opinii lekarzy za jakieś 2 miesiące będę mogła znów jeździć, więc moje małe marzenie o Halowych Mistrzostwach Śląska w połowie grudnia nie jest nierealne do spełnienia 😅 Wstawię jeszcze taką dynamiczną składankę, na pożegnanie 😁
Widział ktoś gdzieś jakieś zdjęcia z ZR-B w Bogusławicach z 23-24.08.?  :kwiatek:
Tym razem w Sopocie więcej koni zgłoszone:
http://www.hipodrom.sopot.pl/pl/imprezy/zawody/zr-b
czy tylko mi nie działa panel zgłoszeniowy na stronie hipodromu? można jedynie wybrać język...
czy tylko mi nie działa panel zgłoszeniowy na stronie hipodromu? można jedynie wybrać język...


U mnie wszystko dziala.

Klami - zadziwia mnie fakt, ze na hipodrom tyle ludzi sie zjezdza, a u Jackiewiczow taka niska frekwencja zawsze. A przeciez podloze takie samo, parkury stawiane najczesciej przez ta sama osobe, nagrody w Polchowie lepsze niz na hipo, a w Sopocie zawsze 3 razy wiecej ludzi.
Moon   #kulistyzajebisty
12 września 2014 20:25
Angeel, bierz pod uwagę, ze jednak sporo ludzi z samego hipo startuje... ;-) Tu stoi prawie 150 koni ;-)
No niby tez racja, ale startuja u siebie, a do Polchowa juz nie pojada ;p Chociaz blisko, a koszty zawodow nie sa wygorowane.
Angeel, Połchowo ma kosmiczne ceny plus do tego jest dalej. Parkur mniejszy, ciaśniej. Jak myśmy się w końcu zdecydowali pojechać to odwołali Połchowo... na wariata do BB jechaliśmy.
Angeel, no kurde 🙁 normalnie możesz wybrać zawody? próbowałam z 2 komputerów 🙄
xxagaxx, porównując ceny za boksy i starty za dwa dni w klasach LL i L: BB  wrzesniowe 495 zl, Polchowo 400. W klasach PN: najbliższe BB  540, Połchowo 450. Nie  widzę kosmicznych cen w Polchowie.  W Połchowie jest na pewno mniejszy plac, co może zniechęcać.  Ale ceny to jakaś legenda.
lovesunrise - tak, normalnie moge wybrac zawody.
xxagaxx - fakt, ze ciasniej. Czy ja wiem czy kosmiczne ceny? Za 2 dni zawodow placilam 250zl, gdzie w Sopocie potrafilam za 1 dzien zaplacic 210 (za 2 przejazdy). A przynajmniej sa nagrody, a nie tylko flo  🤣
Angeel, ja mogę odpowiedzieć za siebie. Do Połchowa zazwyczaj mi jest nie po drodze. Jeśli na przykład w tym samym terminie mam Połchowo i Biały Bór, to dla mnie oczywistym wyborem jest BB. Pomimo, że dalej, ale bardzo lubię to miejsce i zawsze zawody w BB to bardzo fajnie spędzone weekendy. Ostatnio tez nie wybrałam Połchowa, ponieważ zawody tygodniowo rozkładały się Sopot - Połchowo - Sopot. Tutaj dla mnie wybór też jest prosty i pada na 2 x Sopot.
W dodatku kiedy raz z różnych względów chciałam wybrać Połchowo właśnie, to tego pożałowałam. Zawody zostały odwołane, a że było już zbyt późno na przeorganizowanie planów, to w rezultacie nie pojechałam nigdzie. Nie ukrywam, że tym faktem też się zraziłam. Nie mam ochoty planować czegoś itd. żeby potem skończyło się na niczym.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 września 2014 23:35
Już tego problemu nie będzie, ponieważ nie będzie zawodów w Połchowie.
Nie będzie zawodów w Połchowie..? Hm..z tego co wiem to nie będzie w sezonie jesienno-zimowym.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 września 2014 13:43
Z tego co wiem to nie będzie już w ogóle u nich zawodów.
lusia722- a to czemu?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 września 2014 15:20
Nie opłaca im się dla tak małej liczby osób organizować zawodów.
Ja bym nie pisała takich niepotwierdzonych plotek bo będzie potem tak jak z kosztami za zawody ze jest mega drogo itd.
W zimę na pewno nie będzie i to mogę potwierdzić.
Na ostatnich zawodach było sporo ludzi wiec tez nie wiem skąd informacje ze jest mala frekwencja. Na niektórych tak było ale ostatnio zawodnicy dopisali 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 września 2014 16:11
Rozmawiałam z właścicielami ośrodka, więc to nie są plotki. Ich stanowisko na dzień dzisiejszy jest takie, że nie podejmą się już organizacji zawodów u siebie w ośrodku.Szkoda, bo zawody świetnie zorganizowane i wszystko pod ręką.
Było sporo ludzi 🤔? 15 koni w C, w tym 3 zawodników miało 2/3 konie.
Co do cen BB/Połchowo to koszty są zbliżone z tym, że do BB kilometrów więcej, przynajmniej od nas.
My na szczęście nie będziemy mieli problemu, żeby gdzieś dalej pojechać, ale dla niektórych to będzie kłopot.


Szczerze to tego sie obawialam, ze przestana organizowac, bo za malo uczestnikow zawsze bylo. A szkoda, bo od nas akurat to 5min drogi 🙁

No to chwalic sie dziewczyny jak wam poszly dzisiaj starty 😉 anai Klami xxagaxx Ktos ? My sie jutro wybieramy.
Angeel, ja z młodego mega zadowolona.  Na rozprężalni było masakrycznie.  Za toana parkurze świetnie.  W L dwufazowej wykręcilismy 8 czas na 52 przejazdy.  Tak więc super,  szczególnie, że w tym tygodniu jeździłam na nim raz, wczoraj.
Czy ktoś się wybiera do BB za 2 tygodnie(?)? Będę jako widz i mogę porobić jakieś zdjęcia 🙂
Angeel, my z Siwulcem się do Sopoćkowa nie wybraliśmy 😉 Może na kolejne nam się uda pojechać, ale że to już październik to nie wiem jak będzie z czasem ;/

Za to wstawiam filmik z poprzednich zawodów na Hipo, powinnam konia po kopytach całować 😀
xxagaxx, super przejazd, a w Twoim siwku jestem zakochana  💘 my jedziemy w październiku na Sopot 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 września 2014 21:23
Angeel, mi też dobrze, zrobiłam taką głupawą zrzutkę w L, w sumie trochę z nonszalancji 😡 , a w P jechałam na wesoło, ale się nie ścigałam i byłam chyba 8 na te 60 koni co startowało.
jutro chyba P i N pojedziemy.
Z dzisiejszego Sopotu  🙂
anai strasznie mi się dziś młody podobał  💘
chilloutxd, dzięki! A jak Wam poszło? (i czemu nie dałaś jakoś znać, że Ty to Ty? 😉)

To pospamuję zdjęciami:


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się