O jedzeniu nieogurkowych ogórków zwanych Grzegorz i o kiblowaniu w jednej celi.

A mnie denerwują (a może tylko dziwią?) moderatorki, co się wspólnie i publicznie nabijają z jednej z użytkowniczek.


niestety takich moderatorów sie dorobiła revolta.  😵
Graba.   je ne sais pas
02 marca 2010 13:13
wiola178, były ostatnio wybory, wiec mogłaś kandydować, aby godnie reprezentować re-voltę 😁
Hucpa- to mnie wkurza. Zupełnie serio. To słowo kojarzy mi się z tym co wyczynia tu Pani F.
Najpierw sama zapełniła wątek krakowski autoreklamą -bez umiaru ,taktu i żenady - mając świadomość,że nawet za link sklepu w podpisie dostawało się tu kary i dyskusja o granicy reklamy toczy się od dawna.
I tu był błąd moderatorów ,że to zlekceważyli. Ja zgłaszałam i dostałam odpowiedź,że wpisy F.nie noszą znamiom reklamy. 😎
Potem,kiedy autoreklama nie przynosiła skutku ,F.poszła o krok dalej -czyli dyskredytowanie innych ośrodków.
Niby tak delikatnie ,niby w formie niewinnych pytań -ale nieustannie i systematycznie.
Nie bardzo wypadało reagować - i to nasza zbiorowa wina,że przymykaliśmy na to oko.
Koleja faza- seria postów łubudubu w stylu Jarząbka i niekończąca się waśń - odnosiła skutek - bo znów blokowała możliwość napisania o krakowskich ośrodkach.
Teraz wojna o obronę praw człowieka na dziś zakończona jakimś bełkotem o elitach i plebsie.
Hucpa.
Nie będzie miała końca.
Ja jestem za zbanowaniem a przynajmniej uciszeniem -nawet dla dobra tego ośrodka.
Teraz mnie zamordujcie
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2010 16:28
Taniu, wyprzedziłaś mnie.
Siedzę sobie cichutko, czytam sobie różne wątki, piszę o swoich problemach i  staram się nikomu nie dosrywać. Ale przepraszam bardzo, w wątku moderatorskim, który sledzę ze względu na poczynania  właścicielki Słynnej Stajni, czytam, że USERZY RE-VOLTY TO MIZERIA. No myslałam, że mnie szlag jasny trafi. To, że F. pozwala sobie za dużo na forum, w d..pie  ma za przeproszeniem moderację, rząda sobie teraz wypowiedzi Quanty ( a ja chce gwiazdke z nieba i 6 w Lotto), to jeszcze smie mnie nazywać MIZERIĄ!!!!!!

Jestem uzytkownikiem tego forum od długiego czasu, trzymam się regulaminu, bo po to on jest, w zyciu nie zarobiłam ostrzega ani nawet ignora, a tu taka F. będzie mnie do sałatek wrzucać. I żebym chociaz słówko pisnęła o ej stajni?!

F. NIE ŻYCZĘ SOBIE NAZYWANIA MNIE MIZERIĄ, ROZUMIESZ!!!!! FORUM MA WIELE USERÓW I NIE WYZYWAJ TU NIKOGO BEZ PODSTAWNIE!!!!!!
Bo widzisz,większość społeczności składa się z tych o pochodzeniu plebejskim-i tych jest zawsze większość i elity,która pozostaje w mniejszości gdyż o jej składzie decyduje OSTRA selekcja.
Mnie to bardziej ruszyło niż mizeria.

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 marca 2010 16:55
Czy tej osobie nie należy się przypadkiem uciszenie? Bo przegina pałę zdecydowanie.
trzynastka   In love with the ordinary
02 marca 2010 17:00
wg taryfikatora i regulaminu (którego nie umiem interpretować ) uciszenie jest za edycje postów jedynie.

Ooo mnie też dziś F. wkurzyła. Nie obchodził mnie konflikt słynnego juz Bodzanowa, ale niechcący przeczytałam ten post  😉

Wkurzona, a raczej zdziwiona jestem, bo zobaczyłam, że mam ignora. Mało piszę, nikomu za skórę nie zalazłam, więcej zadaję pytań niż wyrażam swoje zdanie i kogoś widać zdenerwowałam swoją osobą 😉 A to jeszcze bardziej dziwne, bo na żywo znam stąd może ze cztery osoby  🤔
I teraz to się dopiero wkurzyłam, że nie mogę zobaczyć kto mnie ignoruje  👿
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2010 17:01
Bo widzisz,większość społeczności składa się z tych o pochodzeniu plebejskim-i tych jest zawsze większość i elity,która pozostaje w mniejszości gdyż o jej składzie decyduje OSTRA selekcja.
Mnie to bardziej ruszyło niż mizeria.


A to fakt, ale wali takim potokiem słów, że zwyczajnie to przeoczyłam.
Dziewczyny a może by tak pousuwać trole?
In.   tęczowy kucyk <3
02 marca 2010 17:55
Wypadałoby. Jestem zdania, że na początek wypadałoby F. wywalić z forum. Albo chociaż uciszyć. Zdecydowana większość użytkowników ma jej dość. To chyba coś znaczy?
Gillian   four letter word
02 marca 2010 17:57
zróbcie ankietę hahaha  🏇
za wolność naszą i waszą!  🏇
Hucpa-powtórzę raz jeszcze.
Poza F. o własnym ośrodku w wątku krakowskim napisała tylko właścicielka BB Ranch -o ofercie na ferie, zdaje się. Jeden post. I ciupasem ją odstawiono do ogłoszeń.
Tymczasem F. sobie pisała reklamę jedną za drugą i nic.
I jeszcze narzeka na nierówne traktowanie.Tak -jest nierówno traktowana -wyróżniana.
Ja wiem, że jest regulami, ale pewnych osób warto byłoby się z forum pozbyć. Faktycznie można by było przeprowadzić demokratyczne wybory, czy ich wywalić. Proponuję właśnie F, bo dla mnie jest to panna z takim przerostem ego, że aż przykro patrzeć. I proponuję guli, chociaż jej nie widuję ostatnio, może się uspokoiła. Bo to są osoby, które nic nie wnoszą poza pierdoletami i kłótniami.
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 18:29
Faktycznie można by było przeprowadzić demokratyczne wybory, czy ich wywalić.


Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że większość nie oznacza jeszcze wygranej? Bo liczy się jakość a nie ilość? 😁

Przepraszam, ale jeszcze jestem pod silnym wrażeniem.
Ja myślę,że gdyby F.zechciała jakoś pojednawczo napisać dwa zdania , oponenci zadeklarować "grubą kreskę" a moderatorzy cały wydzielony wątek o Bodzanowie zamknąć a w krakowskim pilnować,żeby wpisy F. nie były reklamą -to można by całą sprawę zamknąć jakoś.
Przepraszam, zapomniałam, że jestem z plebsu, tudzież z mizerii.
Tania łabędź Cię dziobnął?  🙂
Przepraszam, zapomniałam, że jestem z plebsu, tudzież z mizerii.
Tania łabędź Cię dziobnął?  🙂

Nie łabędź tylko gołąbek pokoju.  😉
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 18:48
Weszłam na Demotywatory i powiem Wam szczerze, że zaraz mi się ta dyskusja przypomniała. Ale ja nie wstawię. Z wiadomych względów.
Ja widzę dwa trolle do usunięcia - nie muszę chyba wymieniać nicków  😎
F-akieta tfu F-ankieta 🏇 🏇  zrobcie ankiete- serio bo to jest jakies przegiecie...
po prostu mnie zatkalo jak przeczytalam watek Krakusow...nie bede jadla juz tych ciasteczek, bo one sa F-e😉
A mnie wkurza ze nei wiem o co chodzi!  👿
ale że niby czego nie wiesz o co chodzi? 🤣
O czym mowi ta cala reszta nade mna  🙄 👿

edit: i wkurza mnie to ze w watku o oddawaniu konia (ktory dopiero co powstal na koniach i jest ewidentnie wart uwagi - moderatorzy blagam nie zamykajcie!  😜 ) majeczka nie chce oddac konia mi tylko komustam!  🙄 jak ona tak moze 🙄

a oddaje 11latka zdrowego chodzacego CC w uj  🙄
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 19:12
Chodzi o użytkowniczkę F. Zajrzyj sobie do Sł. Skrz. Mod. i do wydzielonego wątku o stajni Bodzanów.
ja go biore, mam urdoziny za pare dni! Pilne ! Pisać! PW 🙂

jak mozesz nie wiedziec O CO CHODZI? 😁 😁
normalnie - do tych 2 watkow nie zagladam 😉 i znow mnie cos omija  🙄

Nika77 - nie mozesz go wziac. Po pierwsze bylam pierwsza a po drugie mialam urodziny 2 dni temu. Jest moj !  👀
Straciłaś czujność revolucyjną , a byłe urodziny się nie liczą 🙂 idź poczytaj , a ja lece uporzadkować stodołe na cześc i powitanie mojego koffanego konika . Aha dam za niego 250 krakowskim targiem  👀
bo jak sie rewolucje w krakowie dzieja to mi daleeeeeeko  🙄 ale zorientowalam sie, ze dzieje sie "cos". to przynajmniej powinnam dostac marfeffke za dobre checi.
Z analizy haseł rzucanych przez F. wyszło mi, że ona siebie uważa za ostrygę.  😂  Dobrze rozumiem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się