Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Może to odbiega odrobinę od większości ogłoszeń tu wrzucanych, ale trochę rozbawiła mnie ta literówka.
http://www.horseline.pl/product.php?id_product=166
  😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 lutego 2014 07:18
sumire, i jakoś przeszła mi ochota na jajecznice  😵
emptyline   Big Milk Straciatella
21 lutego 2014 08:26
sumire, wole bakterie kałowe (które iu tak są wszędzie) niż umęczone kury w klatkach. 🙂
Zora90, wędzidło zachęcające do życia świetne. 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
21 lutego 2014 08:33
sumire nie wiem może i masz rację, ale u mnie kury mają swój ogromy wybieg i jeśli chodzi o kał,to mają tylko dostęp do swojego tak jak i w klatkach, do tego są odrobaczane co pół roku  😉
Sio   nowe wcielenie marchewki
21 lutego 2014 11:44
Jezu, jaka piękna dyskusja. 🙂
Ale jaja!!!  🚫

HAHAH!!wędzidło Happy (nie Heppy 😉 )- zachęca konia do życia!! To jak hasło reklamowe środka na depresję dla koni 🙂 😅
moją uwagę przykuły ostatnio dwa ogłoszenia;

http://tablica.pl/oferta/kucyk-klacz-CID757-ID4GoAP.html - kowala to dawno nie widziała...  🤔
http://tablica.pl/oferta/dwa-ogierki-zimnokrwiste-CID757-ID4Sk6b.html - prawe oczko ciemniejszego kasztana nie wygląda za dobrze 🙁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 lutego 2014 13:58
z kucyka z pierwszego ogłoszenia to chyba chcą zrobić amerykańskiego perszerona (na str. 494 Ela Pe wstawiła zdjęcie  😉)

a drugie... no cóż, znowu po oczach mnie razi przede wszystkim "wielka chęć sprzedania konia"  😂 czyli koń brudny, wytarzany w gów*ie (nie wiem czy to trzeba cenzurować, właściwie wulgarne chyba nie jest) i błocie i nie wiem w czym jeszcze. No a zdjęcia świetnej jakości, robione bardzo przemyślanie i na dobrym podłożu.
Już pomijając, że koń na tym gnoju wygląda na wyższego... albo i nie, przecież ja przesadzam  🙂
Mnie trochę przeraziło to ogłoszenie, bo wpisując w wyszukiwarce "kuc" miałam nadzieję znaleźć jednak żywe zwierzę  😲
http://tablica.pl/oferta/kuc-norweski-CID628-ID2E9eb.html#3d196b0c45
No co, fajny kuc - nie poniesie, oaza spokoju, człowiek może dac dziecku spokojnie posiedziec i o nic się nie martwic 😀
Pewnie! Nie trzeba szczotkować-wystarczy przecież poodkurzać, nie trzeba karmić, bezpieczny w "obsłudze"  🤬  🤣
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-konia-CID757-ID4QCr3.html  -  20 miesięcy i "chodzi samodzielnie w wozie i saniach a takze w sprzetach". Właściciel oczywiście wie, że koń jeszcze rośnie, ale do pracy już go bierze 😵

Wiem, iż nic dziwnego w tym nie ma... Ale cudowny kamień.
http://www.sprzetjezdziecki.com/awa-cudowny-kamien-p-441.html
strzemionko na prawde ci sie wydaje ze rolnik ktory wystawil to ogloszenie dla handlarzy miesem bedzie sie przejmowal tym co do pieca pojdzie, czyli sierscią?  🙄
piaffeczka no to jak nie ma w tym nic dziwnego to po co wstawiasz? pierwszy raz slyszysz o pumeksie?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 lutego 2014 18:56
strzemionko na prawde ci sie wydaje ze rolnik ktory wystawil to ogloszenie dla handlarzy miesem bedzie sie przejmowal tym co do pieca pojdzie, czyli sierscią?  🙄


nie ważne kto ma te konie kupić - czy "normalny" człowiek, czy handlarz - ja nadal uważam, że jak się wystawia ogłoszenie, czegokolwiek - to musi być czyste i w miarę wyglądać.
Tylko tyle 😉
OBIBOK, wydaje mi się, że piaffeczce chodziło o to jak ten pumeks został nazwany "cudowny kamień", niczym kamień filozoficzny:P
Nic nietypowego w samym produkcie,  nietypowa reklama 🙂😉
zoriczkowa,  właśnie chodziło mi o określenie. Spotkałam się też z określeniem cegła.  Chciałam wtedy kupić prezent koleżance...
Sio   nowe wcielenie marchewki
21 lutego 2014 21:00
hmmm ale tak sadystycznie myśląc to co by powiedział koń, gdyby zrobić z kuca norweskiego podkładkę pod siodło??  🤔wirek:
strzemionko, ale po co hodowca mięsny ma sie tym przejmowac? takie ogloszenia są skierowane do konkretnego odbiorcy
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 lutego 2014 21:22
OBIBOK może i są. Mimo to ja nadal jestem zdania, że koń do zdjęcia ma być co najmniej czysty i zdjęcie w miarę dobrym oświetleniu. A nie na odczepnego.
To zajmie chwilę (no może nie taką małą - bo jak koń jest cały w niewiadomoczym i nieczyszczony niewiadomokiedy, o ile kiedykolwiek) i nic nie kosztuje (no dobra, wodę, szampon i szczotki 😉)
strzemionko, ja na każdą jazdę czyszczę konie jak do zdjęcia. A jak bym miała sprzedawać konia, to hmm...
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 lutego 2014 21:41
to hmm...?

wykąpałabyś go, obsypała piaskiem, postawiła w brudnym boksie aby miał możliwość się położyć, i powtórzyłabyś tę czynność 3 razy? 😉

czy wykąpała go, wysuszyła, wyczesała grzywę i ogon, ustawiła na dobrym podłożu, zrobiła zdjęcie z każdej strony, najlepiej jeszcze dodała zdjęcia z jazdy i filmik?
Tak przede wszystkim najpierw nauczyłabym się zasad bezpieczeństwa , jeśli chodzi o trzymanie konia na padoku...
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 lutego 2014 21:48
masz na myśli ten uroczy, drewniany płotek?  🙂
Gdybym była handlarzem, zwracałabym raczej uwagę na wagę konia a nie filmiki z jazdy. To po prostu jest aluzja, jakiego kupca szukają. ..
Sio O masakra! Na samą myślą mną wstrząsa... Nie wiem czy dałabym rade wziąć to do rąk, co dopiero wsadzić pod siodło  😵
Edit: Brak literki
Jak ktoś sprzedaje konia do handlarza, to do niego dzwoni, a nie wystawia ogłoszenie na tablica.pl. Myślę, że to jest "weź go kto chcesz" i tyle
emptyline   Big Milk Straciatella
21 lutego 2014 23:05
Lusiowata, a ja dalej nie rozumiem tego stopniowania. Skóra z baranka jest ok, ale z kucyka juz fe.
a baranki pod siodło nie są robione czasem z samego futra ??
Aczkolwiek prawda, siodła też raczej preferujemy skórzane, czyż nie ?
Ja akurat mam syntetyka, który jest moim najlepszym siodłem 😎 Ale ze względu na zmianę stajni i dzierżawę konia to jeżdżę w skórzanym 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
21 lutego 2014 23:14
zoriczkowa, nie nie są (znaczy są, ale wszelkie Mattesy i takie porządniejsze sztuki, to już nie jest tkana wełna). Są na skórze, więc ten baranek też został z niej obdarty. No i tak jak mówisz, siodła, buty, torebki... Ale jak jest skóra  kucyka to nagle wielki raban. Taka sama z cielaka już nie razi, nie rozumiem troszkę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się