Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Anderia   Całe życie gniade
18 stycznia 2015 19:49
Znalezione w wątku "Kupno konia". 😉 Ostrzegam: PADŁAM.

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/20537?masc=12

Nie wątpię, że koń jako koń jest bardzo grzeczny i miły, ale chyba aż tak inteligentny, żeby się samodzielnie wystawić na re-volcie, to już nie. 😁
Bardzo pozytywne 😀 Ale coś mi się wydaje, że kieedyś to wdziałam
było to tu już  🏇
wpis na fb (uwaga cytuję CAŁOŚĆ) "ktooo ma wypożyczyć konia"
krótko, zwięźle i na temat, jestem zszokowana że nie ma żadnych ofert 😉
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
19 stycznia 2015 09:20
Konik ładny, ale cena  😁 I rośnie w trakcie czytania  🏇
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2015 10:30
10 tys. to dużo za konia dobrej hodowli? 🙂
smarcik, tam jest 100 000 zł (sto tysięcy zł) 😉
10 tys. jest jak najbardziej w porządku. Tylko cena "kup teraz" to 100 000 zł, a w opisie aukcji skacze do 10 000 tys., czyli 10 000 000 (słownie: dziesięć milionów) 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2015 10:59
Ktoś się widocznie pomylił w tekście  😉 Na allegro często są takie ceny w kup teraz, żeby przypadkiem nikt nie "kupił teraz" żywego zwierzęcia.
Bardzo mi się podoba: ja wydzierżawię konia i będę sobie jeździć, a właściciel w zamien będzie za to płacił
Najlepiej pewnie żeby koń stał na Hipodromie z najwyższą opcją 😉 a właściciel powinien moim zdaniem dodatkowo zapewnić luzaka


http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/40502
To już chyba nie pierwsze takie  🤔
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/21247
ie ma łaskotek itd, padam  😂
Jak dla mnie to normalne ogłoszenie.
O łaskotkach pisać w ogłoszeniu? Serio?
Sesja się zbliża i dla odpoczynku od nauki chodzę po "wspaniałych" stronach na FB.
Trafiłam na taki kwiatek:
https://www.facebook.com/pages/Balanga-Szport-Horse/341087116064879?fref=photo

"Zmieniamy wedzidelko na skorzane, bo kobyla lubi skore, lapie mi wodze i je gryzie. A ja kupuje ostrogi i zaczynam na niej jezdzic w ostrogach. Mamy ambitne plany co do niej Emotikon smile Dzisiaj lonza na gumach."
"Jutro lonza stepo klus na gumach, a w piatek 40 min stepa na gumach."
"Dziecko jest bardzo z tego faktu szczesliwe i klusuje robiac swinke Emotikon grin robi to nawet 10 razy"  😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2015 16:40
Ten koń wygląda jakby mu ktoś złamał szyję  😵 Rozwaliło mnie zdjęcie z 17 stycznia "widzicie jak jej się ładnie szyja rozrasta?" no nie, nie widzimy.

Tylko koni żal..
Piaffallo ja ostatnio natknęłam się na nastkę ze stronką swojego roczniaka, którego...puszczała w korytarzu 110-120  😵
Na wzmiankę o tym (na pw) dowiedziałam się, że zazdroszczę i że jej koń jest już jak dorosły, więc nic mu nie będzie.
olga96 a czemu by nie ? Jest to normalna informacja. Część koni ma łaskotki i to w różnych miejscach. Reakcje też na to są różne.
z fb

Na sprzedaż
Polak płacze gdy sprzedaje!
Jeżdżony w niedziele do kościoła Emotikon wink
Więcej informacji pw
anasokolska@gmail.com
794314450

Model : SP
Klasa biznes sport
Czarny mat
Nowe alufelgi
Cabrio
4 letni nie bity
Skórzana tapicerka
Moc jeden koń
Napęd na 4x4
Przegląd do kwietnia
Nie palone
Rodzaj paliwa: Owies

For Sale
Model: SP
Business class sport
black mat
new alloy wheels
cabriolet
4 year old does not bits
leather interior
One horse power
4x4 drive
Overview of April
Not smoked in the middle
Fuel type: Oats
lossuperktos, pomyłka - powinno być: moc 1,5 konia 🤣
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 stycznia 2015 23:29
Wyjaśnijcie mi pozycję właścicielki względem konia bo moja wyobraźnia tego nievogarnia: "Balanga dzisiaj byla wyjatkowo zlosliwa. A tak przy okazji nadepla mnie na maly palec u stopy, zasadzila z nadgartka w skron i nadepla na reke. " I to słowo: nadepla 😵
Biczowa, "Niższa inteligencja podporządkowuje się wyższej inteligencji" 🤣
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 stycznia 2015 23:48
Swoją droga to dość fascynujące.
desire   Druhu nieoceniony...
20 stycznia 2015 08:52
Biczowa, 'nadepła' - bardzo często używa się tego określenia na śląsku.  😁  Swoją drogą - znam tą trenerke.. wydawało mi się, że pracuje z normalnymi ludźmi, a widze że przyklaskuje jeszcze temu profilowi na fb.  🤔
Biczowa, wydawało mi się, że pracuje z normalnymi ludźmi, a widze że przyklaskuje jeszcze temu profilowi na fb.  🤔


Jakby mi płacili grube pieniądze za treningi, to czy to normalny czy nie normalny człowiek nie robi różnicy ważne, że płaci  😜
To jeszcze zależy kto kogo uważa za człowieka normalnego
Jakby mi płacili grube pieniądze za treningi, to czy to normalny czy nie normalny człowiek nie robi różnicy ważne, że płaci

Poważnie? Straszne.

A ja się dziwię, że fajnie jeżdżący trenerzy przyklaskują marnie jeżdżącym jeźdźcom  🤔


Jakby mi płacili grube pieniądze za treningi, to czy to normalny czy nie normalny człowiek nie robi różnicy ważne, że płaci

Poważnie? Straszne.

A ja się dziwię, że fajnie jeżdżący trenerzy przyklaskują marnie jeżdżącym jeźdźcom  🤔



[quote author=Liściu link=topic=190.msg2271634#msg2271634 date=1421744413]
To jeszcze zależy kto kogo uważa za człowieka normalnego
[/quote]

Każdy kiedyś marnie jeździł, może dziewczyna dopiero szczypior...  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się