AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

grembus, tylko nie każcie nam się rozprężać między drzewami... Będzie dostępna chociaż hala ?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 kwietnia 2012 12:17
croopie, Ty jedziesz ujeżdżenie, czy skoki?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 kwietnia 2012 13:08
przydałby się, może nie tyle czworobok na rozprężenie, co plac ogrodzony białymi płotkami - zmora pana konia, szczególnie jeśli stoją przy literkach różnie krzaczki  😁
croopie, ty profi śmigasz, prawda? 🙂
Plac rozprężeniowy na skoki został już w zeszłym roku zmodernizowany i jest tam piasek kwarcowy. Także mogą się pojawić problemy ze plac do rozpręzenia jest lepszy od tego konkursowego....
Czy jest już ustalony skład sędziowski na ujeżdżenie czy znów dowiemy się tego dopiero na odprawie technicznej?
Ja akurat spałam w tym byłym hotelu Agro, który jest chyba najbliżej, ale mnie jest wszędzie daleko akurat 😉
A z tego najdalszego hotelu komunikacją miejską da się jakoś dojechać? Czy jakoś się ludzie integrowali i razem jeździli?
Ja się zatłukę jak mnie wepchną do CSa  😤. Ciężko jest z dojazdem, tzn autobus owszem jeździ, z dworca ale nie wyobrażam sobie wożenia siodła i ogłowia 😀 Nie każdy ma pakę i auto itp...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 kwietnia 2012 17:40
też się tego właśnie obawiam. bez samochodu i na chwilę obecną bez paki  🤔
no ale może nie będzie tak źle 😉
karolciaequilano   marzenia się spełniają
26 kwietnia 2012 19:50
avero_2- szkoda, że nie jedziesz 🙁 nie wybierasz się nawet jako widz? W zeszłym roku faktycznie podróż UŁ z przebojami ...
Witam pojawił się nowy komunikat:
http://www.amp.azs.pl/jezdziectwo
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 kwietnia 2012 10:23
O jak miło  🤣
karolciaequilano, ja miałam w zeszłym roku takie "atrakcje", że mi już wystarczy, a szczególnie siwej 😉 Będę trzymała za Ciebie kciuki z Łodzi 🙂
nie moge wyswietlic tych komunikatow :/ co tam jest napisane ?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 kwietnia 2012 15:08
A masz Adobe Ridera?
mam :/ i nic :/
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 kwietnia 2012 16:11
jak próbujesz otworzyć klikając na link to jest dupa. ale jeśli zapiszesz najpierw na dysku to otwiera się bez problemu 😉 przynajmniej u mnie tak było.
Mozii, ujeżdżenie, w zeszłym roku według mapki plac rozprężeniowy dla ujeżdżeniowców to był ten, z drzewami :p Można było poćwiczyć slalomy 😀 Całe szczęście była dostępna hala, mam nadzieję, że w tym roku również będzie. 🙂

sei, si. 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 kwietnia 2012 09:21
Wiem, bo w zeszłym roku w czwartek ja(skoczek), kolega(skoczek) i koleżanka(ujeżdżeniowiec) ćwiczyliśmy ustępowania od łydki w tym "lesie"  😁
Swoją drogą jak podlali tam wodą to były warunki full extreme  😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 kwietnia 2012 09:34
nie straszcie mnie. mam zwierzaka po przejściach i muszę uważać na podłoże - m.in. dlatego odpuściłam skoki  🙄
croopie, a swojej dziewczynie jedziesz, czy na tym siwku co rok temu?

mam tylko nadzieję, że profi i amatorzy będą jakoś rozdzieleni czasowo. gdybym zdążyła ogarnąć futrzaka po starcie i wrzucić do boksu, porobiłabym zdjęcia 🙂
sei, nie martw się, to nie jest jedyna rozprężalnia 😉. Rok temu też nie trzeba było jeździć między drzewami, bo 200metrów dalej była kolejna rozprężalnia z niegłupim podłożem 🙂.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 kwietnia 2012 09:58
epk, w którym miejscu?
Czy to klepisko przed finałem skoków?
Mozii, nie, koło stajni wyścigowych, przy drugim czworoboku konkursowym. I część osób z placów przed trybuną główną przyjeżdżała tam, wiem, bo byłam tam ze znajomą.
przed startem na czworoboku tym przed trybunami rozprężałam się na łące obok niego... a przed drugim faktycznie przy stajniach wyścigowych, był nawet ustawiony pseudo-czworobok (literki i kilka szranek, dających jakiś ogląd wielkości)
A w ogóle to na tych białych czworobokach przed trybunami leciały konkursy równolegle? Bo to dość dziwne, że nie było tam rozprężalni...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 kwietnia 2012 11:37
Na tym przed trybuną leciało Profi(tam gdzie zawsze są normalne MP), a na tym obok, przy metalowych trybunach byli Amatorzy. I były momenty, że jechali równolegle 😉
Aaa, no właśnie ja się zastanawiałam co tam się działo - bo byłam przed tym drugim czworobokiem, a raczej trzecim 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 kwietnia 2012 11:39
Nom 😉 Amatorzy jechali na dwóch, tyle ludzi było  😉 Ale Profi z Amator się zazębiało- kończyli się amatorzy, zaczynało się Profi, także cały konkurs nie jechali razem 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 kwietnia 2012 11:47
niesły sajgon musiał być. to, gdzie obstawiacie, że w tym roku postawią trzeci czworobok konkursowy?  😂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 kwietnia 2012 11:53
Ale w zeszłym roku były trzy 😉 Dwa dla amatorów i jeden dla profi- dwa przy trybunie głównej i jeden przy stajniach wyścigowych 😉 I w tym roku przypuszczam będzie tak samo jak będzie takie obłożenie.
Ja bym się bardziej o rozprężalnie martwiła  😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 kwietnia 2012 11:59
brzmi to wszystko... trochę strasznie  😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się