Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
26 lutego 2012 17:40
Ostrzegam przed wet. J. Ratajczyk, kobyłka (moja była podopieczna) miała ochwat strasznie kulała to stwierdził, że kopyt nie ma zrobionych pomijając że 3 dni wcześniej były robione i dalej nie można było ich ściąć na szczęście wezwałam panią Dorotę ( nazwiska nie pamiętam dopiszę później) i stwierdziła ochwat, od tej pory leczy wszystkie konie którymi się opiekuję i moją Arabkę leczyła
Pewnie chodzi o dr Dorotę Zalewską. Również polecam 🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
26 lutego 2012 20:22
shtray Tak, po prostu innego weta od niej nie wezwę u niej mam 100% pewności 🙂
A ja polecam Agnieszkę Bestry. Dziewczyna ma olbrzymią wiedzę i cały sprzęt: rtg, usg i inne. Komórki macierzyste i prp to też dla niej nie problem. Wszystko robi na miejscu. Miłe i fachowe podejście do sprawy. No i konkurencyjne ceny. Jest lekarzem z pasją. Mieszka w Warszawie ale dojeżdża w inne regiony.
Straciłam zaufanie do dr Turka, dr Marii Adamowicz i dr Samsela. Nigdy nie powierzę im żadnego zwierzęcia.

Za to Dorotę Zalewską polecam również!!! Tak samo jak dr Jelnickiego!

AtlantykowaPanna, zdziwiłaś mnie, doktor Ratajczyk to jeden z lepszych wetów, z jakimi miałam przyjemność się spotkać. Bardzo efektywny w działaniu. Nasze konie stawiał na nogi szybko. Owszem, specyficzny, mało mówi, ale działa i pomaga koniom.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
29 lutego 2012 11:19
Straciłam zaufanie do dr Turka, dr Marii Adamowicz i dr Samsela. Nigdy nie powierzę im żadnego zwierzęcia.

Zdradziłabyś dlaczego? Dr Turek nigdy u nas nie był, dr Samsel raz mnie dość nieuprzejmie potraktował i pod koniec współpracy już wszystko robił na odczepnego, ale dr Adamowicz leczyła mojego konia zanim był moim koniem, a potem jeszcze jakiś czas później- nie miałam nic do zarzucenia
Również ogromny plus dla  Pani Agnieszki Bestry  😉
Ja osobiście mogę polecić p. Sebastiana Kozła. 😉
Może AtlantykowejPannie chodziło o lokalnego weta z Leszna, a nie tego speca od koni???
Czy moglibyście mi pomóc w wyborze kliniki?? Mam konia z przewlekłą kulawizną i po ostatnich zdjęciach Pani Doktor zaleciła operacje w klinice. Pierwsze padło na klinikę w Gliwicach ale niestety parę osób odradza mi ją. Jestem z Krakowa i do niej miałabym najbliżej, lecz ważniejsi są dla mnie dobrzy specjaliści niż położenie kliniki. Którą klinikę możecie polecić?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
21 marca 2012 10:23
Nasielsk u dr Kalisiak
A dokładnie Cegielnia Psucka - Centrum Zdrowia Konia
Zorza ja sie zastanawiam nad 3 miejscami: Warszawa, Wroclaw i Brno.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
21 marca 2012 10:32
Martolina, dokładnie :kwiatek:
dla mnie dr Kalisiak jest bezkonkurencyjna-ona i jej ekipa wyciągała już mojego konia ze wszytkiego 😉 Są sympatyczni, pożartują, wytłumaczą. Dla mnie rewelacja
Zu dziękuję i mail już poszedł do kliniki. adriena dokładnie te 3 kliniki brałam pod uwagę ale niestety muszę wybrać jedną:/
Mój koń po okropnym złamaniu nogi również jest pod opieką dr Kalisiak 🙂
Dziewczyny, orientujecie się jaki wet w Lublinie robi badanie krwi? Z góry dzięki za odpowiedź :kwiatek:
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
22 marca 2012 07:06
Martolina, dokładnie :kwiatek:
dla mnie dr Kalisiak jest bezkonkurencyjna-ona i jej ekipa wyciągała już mojego konia ze wszytkiego 😉 Są sympatyczni, pożartują, wytłumaczą. Dla mnie rewelacja


I, co bardzo ważne, nie naciągają na zbędne koszta. Wolą dać jeszcze tydzień czasu, jeśli jest polepszenie niż od razu  pakować konia w super drogie leczenie.
Ja ze swojej strony z całęgo serca polecam Izabelę Kondorę. Nikt z weterynarzy z bądź co bądź dużego miasta nie pofatygował się,żeby odebrać w nocy telefon ( nagły przypadek-kolka i poważny uraz rogówki ), a tutaj zadzwoniliśmy po kobitę z innego miasta i przyjechała w niecałą godzinę . Później codzienna, dokładna konsultacja telefoniczna i po 4 dniach znowu wizyta. Kobitka, miła, zna się narzeczy, spokojna, z ręką do koni, ma spec. z chorób koni, w razie potrzeby jeździ ze sprzętem, dużo nie wzięła. Nic dodać nic ująć.
Lauren i taki powinien być weterynarz a niestety rzeczywistość taka że w nocy i w weekend mało który sie pofatyguje

Moim guru jest Bereznowski i nic dodać nic ująć
w klinice z końmi byliśmy z 5 razy i zawsze byłam tak zadowolona z usług że nawet do dnia dzisiejszego jestem w szoku że tak można ....
może gdzieś odkopię fotki to Wam pokarzę o co biega
Teraz nawet USG pojadę te 200 km do kliniki zrobić bo mi się to lepiej kalkuluje niż jakiegoś głąba ciągnąc ze sprzętem do stajni
Martolina  Olga Kalisiak ma Centrum Zdrowia Konia w Psucinie, nie w Cegielni Psuckiej. Od strony Nasielska I droga w lewo w Psucinie. Od strony Pomiechówka w prawo za II przystankiem autobusowym.
Czy wie ktoś może co się dzieje z dr Waldkiem Kalinowskim? bo nie możemy się od 3 tygodni dodzwonić, na smsy nie odpowiada a potrzebny nam , może nie na gwałt, ale potrzebny  😉
Small Bridge masz rację  :kwiatek: ja jeżdżę tam w ciemno, stąd błąd ;p sama sie wyprowadziłam pod nasielsk
Jestem po wstępnych konsultacjach z dr Golonką, Bereznowskim i Olgą Kalisiak. Niestety Pani Olga nie jest chirurgiem a my potrzebujemy przeprowadzić operację zesztywnienia stawu:/ Nie napisałam jeszcze do Brna, gdyż nie wiem czy mój język angielski będzie wystarczający. Teraz pytanie do Was, Golonka czy Bereznowski?? A może jednak Brno?? Może jest ktoś na forum kto także ma konia po takiej operacji? Jest to dla mnie ciężki wybór, gdyż wiem że mamy tylko jedną szansę i wolałabym jej nie zmarnować, a w środowisku weterynarzy w ogóle się nie orientuje:/
Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi🙂
Dziewczyny, orientujecie się jaki wet w Lublinie robi badanie krwi? Z góry dzięki za odpowiedź :kwiatek:


Każdy chyba robi 😉 Dr.Agnieszka Pomorska na pewno 🙂
Lauren a może jakiś namiar ? Może być na PW. :kwiatek:
Zorza w Brnie mowia po polsku, bo z tego co sie dowiadywalam jest polski lekarz.
a ja polecę bardzo serdecznie dr AGNIESZKĘ BESTRY

po pierwsze mega sympatyczna, chetnie odpowiada nawet na durne pytania, robi super dokładny wywiad, z dziką i emanującą szalejem emerytką dała sobie radę niesamowicie, a kon był wyjątkowo kręcąco-nieprzyjemny.

nie naciąga na zbędne badania, tylko realnie mówi, co trzeba zrobić, ceny ma dla portfela baaaardzo przyjemne 🙂

obadała kucynkę i zdiagnozowała bardzo wstępnie zapalenie ślinianki, a nie jak różni weci "eeetam, widocznie to tłuszcz, albo ona tak ma po prostu".

bardzo skrupulatna, nie spieszy się, wszystko wyjaśni, z podejsciem do konia.

ja się osobiscie stałam fanką😅
Bestry kochana:P
również polecam ponownie🙂 do ortopedii,kupno sprzedaż także😉
Karla🙂,  już zmieniłam byka 🙂

szkoda, że się rozrodem nie zajmuje. polecicie kogos z łódzkiego od rozrodu? Maciak?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się