"Kuchenne rewolucje", "Master Chef" i inne.

Ja regularnie oglądam Jr. Master Chef w wersji australijskiej i jestem pod wrazeniem.
budyń jest tego PL wersja?
Notarialna, omg, najlepszy news ever.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 lutego 2013 07:06
no i stało sie  😉, oficjalnei Gesslerowa zawitała do mojego miasta rodzinnego 🙂 Własnie trwają kuchenne rewolucje  w jednej z knajp.
Zawiedziona jestem , że prezentowana będzie kuchnia grecka zamiast  np. regionalnej. No ale pożyjemy zobaczymy 🙂                       
Jest druga edycja MasterChefa, ale także mamy nowy kulinarny program - Top Chef. Kto ogląda? Opinie?

Moim zdaniem - porażka. Uczestnicy gotują jak amatorzy, poziom wg mnie niższy niż w TVN-owskim programie, porcje mikre...Dziwne to.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 października 2013 20:50
Jak to zwykle na Polsacie - jak coś kopiują to z takim skutkiem.
Wyłączyłam Top Chefa po 15min. Nie da się tego oglądać. Uczestnicy z problemami z wysławianiem się, prowadzący ma usypiający głos. Jury jakieś martwe. Nie, nie, nie
Z nowej edycji MasterChefa jestem bardzo zadowolona, wysoki poziom. Mam juz kilku swoich faworytow 🙂
Jestem wielką fanką Top Chefa ale Polska wersja to masakra. Jedynym powodem dla którego oglądałam odcinek w zeszłym tygodniu był Amaro... Myślałam że będzie to coś co można pooglądać a porównując wersję Polską z Amerykańską to nic tylko płakać. Co to za "profesjonaliści" którzy nie pracowali nigdy z podrobami (zadanie z zeszłotygodniowego odcinka)? Żal.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 października 2013 21:11
Grzesiek, jak dla mnie to ci z master chefa gotują lepiej od "zawodowców". Ostatnio jeden szef kuchni robił soso holenderski 3 razy bo mu jajecznica wychodziła 😂
Opolanka, Top Chef też jest na jakiejś zagranicznej licencji, nie jest to czysta kopia master chefa bo w top chefie są m. in. szefowie kuchni czyli zawodowcy
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 października 2013 00:04
Misskiedis, tak wiem, ze to na licencji, ale mnie ogólnie wkurza, ze nic nowego nie wymysla tylko tu program o tancu i tam program o tancu, tu muzyczny i tam muzyczny. To teraz kulinarny 😉
TopChef jak dla mnie żenada, mega słaby poziom. W polskiej edycji MC też nie ma jakiegoś super poziomu. Kilka osób jest naprawdę ogarniętych i wiedzą co robią. Chociażby Ania, Beata i Diana. Moje 3 faworytki 😉
Ostatnio jako ciekawostkę obejrzałam MasterChef dla dzieci (USA). Niektóre dzieci przeogromnie mnie zszokowały  👍
Gdzie oglądacie zagraniczne wersje Master Chefa?
Na TLC często leci.
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 listopada 2013 12:04
whitemoon71, uwielbiam Dianę i Charliego  😍
Na TLC często leci.


nie sprecyzowałam pytania, sorki - nie mam telewizji, mogę tylko oglądać w necie
Ja też oglądam Master Chefa ale wg mnie powinien odpaść Leszek radzi sobie coraz gorzej 😉
Ja też oglądam Masterchefa 🙂 I również uważam, że to Leszek powinien odpaść, zwłaszcza po tej akcji jak gotowali dla ambasadorów, zawalił sprawę.
na youtubie, ale w wersji angielskiej 😉
kinomaniak.tv
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 listopada 2013 22:31
Też nie lubię Leszka, wiecznie ma o coś pretensje, coś mu nie pasuje, wszystkim smakuje a Leszkowi nie... Najlepiej jak ugotował dla nich znany kucharz, kazał zrobić danie INNE niz jego a Leszek podał podobne do jego dania ale "ulepszone" 😵
Oglądałam w niedzielę. Cieszę się że Leszek odpadł- uważam że powinien być wyrzucony już w odcinku z ambasadorami a komentarz "wolałbym gotować z odpadków" dotyczący składników które wybrała ta dziewczyna z zagranicy (bijcie, imienia i kraju z którego pochodzi za Chiny nie jestem w stanie zapamiętać), swoją drogą bardzo fajnych. A jak był M.P White ( :kocham🙂 to tak pięknie próbował mu się podlizać i kopiując jego potrawę i próbując naśladować jego sposób solenia potraw... co mu średnio wyszło 😁

No to już nie będzie nas denerwował ;p
Ta dziewczyna to Diana, z Ukrainy bodaj. Jak dla mnie to powinna wygrać ona albo Charles. Beata też jest całkiem dobra.
Mnie się podobał ten grubszy pan od pierogów, ale jakby mu się powoli wiedza i wena kończy.
Ciężko go zdefiniować. Niby coś umie, niby lepi te pierogi, ale jednak słabo mu idą jakieś większe zadania. No na masterchefa się nie nadaje.
Moim zdaniem najlepsi są Beata i Charles 🙂 To chyba najbardziej kreatywna para. Diana - strasznie sympatyczna, ale wydaje mi się, że jej stres wpływa niestety negatywnie na jakość i wykonanie potraw 🙁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 listopada 2013 15:18
Dla mnie hitem był Masterchef Junior- aż żałuję, że nie mogę tego nigdzie w necie po polsku znaleźć! Te dzieciaki są po prostu genialne, niekiedy poziom trzymają lepszy niż niejeden dorosły! 😲
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
13 listopada 2013 16:21
CzarownicaSa popieram. Byłam w szoku w trakcie oglądania wielu odcinków, w których dzieci prezentowały tak ogromnie wysoki poziom, że nie mogłam w to uwierzyć. Polscy uczestnicy obydwóch programów prezentują w porównaniu do nich bardzo niski poziom.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 listopada 2013 19:19
Mną trzęsie jak oglądam połowę młodsze ode mnie dzieciaki, które wymiatają w kuchni - a ja przesoliłam dzisiaj głupi ryż  😵 Nie wiem kiedy oni zaczynają, że w takim wieku potrafią przyrządzić homara... Uświadamia mi to, jak bardzo jestem kuchennym antytalentem.
Przesoliłaś ryż? Uwierz mi, u mnie to norma, ja bez palenia garnka budyniu (z torebki!) nie zrobię. 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 listopada 2013 12:31
To jedno z mniejszych moich przewinień, tymi większymi nie ma się chwalić  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się