Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

busch, spróbuj rajstopy z dodatkiem kaszmiru, najlepiej takie z wystającymi włoskami. Pobudzają krążenie więc rozgrzewają. Tylko jak masz słabą tolerancję wełny itp. to możesz się zadrapać 😉
Jakie badania zrobić na chroniczne zmęczenie? Pełną morfologię? Coś jeszcze?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
19 listopada 2014 13:04
600DEN o rany ja miałam maks. 50 na nogach  😀
ja najwięcej miałam 80 DEN... przy 600 da się w ogóle nogę zgiąć w kolanie? 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 listopada 2014 13:11
tajnaa a w jeansach dasz radę zgiąć nogę w kolanie?  😉
flygirl, tarczycę zbadaj.
Mam pytanie, które mnie nurtuje od dłuższego czasu.  😀 Jak się wjeżdża do Wrocławia, to są ogromne tablice z napisem "WAŻENIE POJAZDÓW". W jaki sposób się to ważenie odbywa?
Sonkowa, [url=[[a]]https://www.google.pl/search?q=wa%C5%BCenie[[a]]+pojazd%C3%B3w&client=firefox-a&hs=PB&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=LMhsVKGHG-XlywP6uoIY&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1280&bih=671]tak[/url]
abre nie ja co prawda, ale przekażę, dzięki. :kwiatek: Za badania tarczycy się płaci tak? Jaki to mniej więcej koszt? Ja też muszę zbadać, ale z innego powodu i chciałabym już mieć to za sobą.
Dziękuję ci bardzo. :kwiatek:
Sonkowa, [url=[[a]]https://www.google.pl/search?q=wa%C5%BCenie[[a]]+pojazd%C3%B3w&client=firefox-a&hs=PB&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=LMhsVKGHG-XlywP6uoIY&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1280&bih=671]tak[/url]


Zdjęcia mi dużo nie powiedzą. To samo widziałam na drodze. Chodzi mi konkretnie o czy jest jakaś waga wmontowana w drogę czy na jakiej zasadzie?
Sonkowa, nie jestem pewna, jak to wyglada w Polsce, ale u mnie spotkalam sie z kilkoma rodzajami urzadzen do pomiarow wagi pojazdow ciezarowych. Najczesciej waga jest wbudowana na stale (montowana na fundamencie). Istnieje tez wersja przenosna, uzywana na mniej stabilnym podlozu.
Tak zazwyczaj wyglada konstrukcja wagi wbudowanej w podloze:
Sonkowa, a to sorry, bo mi powiedziały dość dużo. A mianowicie, że są różne wagi - niektóre wmontowane w podłoże, dwa pasy - na każdą stronę kół, mogą być to tylko przenośne podkładki pod koła (wagi elektroniczne), są też jeszcze spotykane wagi nie elektroniczne, czyli wjeżdża się na taką ruchomą kładkę (obudowaną od dołu i z boków) z mechanizmem wagi wewnątrz, z boku jest zazwyczaj budka z normalną miarą i odważnikami do przesuwania po niej (tak jak na starej wadze  lekarskiej). U nas w gospodarstwie poPGRowskim obok stajni jest taka waga.
edit: nie ten wątek
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2014 15:10
Sonkowa, Waga jest wmontowana w drodze i auto wjeżdżając na nią jest ważone 😉

edit:

Tu masz filmik
Dlaczego jak biorę ibuprom max (400mg ibuprofenu) to działa on jako tako (przynosi jakikolwiek efekt) a jak ibum forte (400mg ibuprofenu + płynna forma więc teoretycznie powinien szybciej działać) to czuję się tak jakbym zjadła pierwszego lepszego mentosa? Jakiś inny ibuprofen stosują w tych tańszych lekach czy to kwestia przyswajania (ale, żeby aż taka różnica...)?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
20 listopada 2014 19:33
Chess, ja nie wiem, jak jest, ale mnie ibuprom juz nie pomaga, za to ibum i owszem 🙂
Mi tak na zmianę, jeden pomaga, inny nie chociaż niby dawka ta sama o.O
Trochę mnie to męczy, jutro wyjeżdżam na weekend, mam całe pudło ibumu i jedną tabletkę ifeninu, który na mnie działa.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 listopada 2014 13:50
Znowu problem z Operą  😵 Nagle przeglądarka zamyka się i za chwilę otwiera z pustą kartą - co to może być?
Korzystam teraz z firefoxa bo nie da się normalnie przeglądać internetu ale lubię Operę i nie chciałabym zmieniać.
strzemionko, odinstaluj i zainstaluj ponownie.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 listopada 2014 15:31
a da się jakoś zapisać wszystko żeby nie utracić zakładek? Mam mnóstwo zakładek, podzielonych na foldery... 🙁
W każdej przeglądarce się dało więc pewnie w Operze też.
http://help.opera.com/Linux/12.10/pl/importexport.html
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 listopada 2014 15:59
dzięki, będę kombinować  :kwiatek:
Czym się rózni masło od margaryny  👀
Masło robi się ze śmietany, a margarynę z oleju.
efeemeryda   no fate but what we make.
21 listopada 2014 19:18
Szukam jakiś for, lub innych miejsc zrzeszających miłośników antycznych alkoholi... odnalazłam w domowych czeluściach, naprawdę zabytkową butelkę alkohol z 1904 roku i nie mam pojęcia ile naprawdę jest warta  i gdzie ewentualnie mogłabym ją sprzedać ? Może ktoś z Was jest mi w stanie coś podpowiedzieć ?
Szukaj jakiegoś miejsca na biwak z grupą małych zuchów 🙂 Oczywiście nie planujemy jechać już, tym bardziej że pogoda jest taka a nie inna, ale powoli rozglądamy się nad jakimś miejscem. Ma ktoś może jakieś pomysły?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 listopada 2014 12:01
Matuzaalem jakaś konkretna część Polski Cię interesuje?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
22 listopada 2014 12:02
efeemeryda, a jakiś, bo ja wiem, rzeczoznawca?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się