produkty ANKY

Tyle tylko, że sparling silver w słońcu to po prostu jasny szary  🙁
I co z tego, to jaki powinien być? 😉 Jasnoszary to piękny kolor 🙂
Ja miałam wizję, że w słońcu brokat się mieni, a nie ginie  🤔
Poproszę o pomoc. Co to za kolor i z której kolekcji jest?
P.S czy znacie jakieś odcienie padów podobne do koloru petrol??
Livia   ...z innego świata
13 czerwca 2017 07:41
Ratina, wygląda na Jaspera z jesieni 2011. Co do Petrola, niebieskich było sporo, ale on ma jeszcze lekką nutę zieleni - więc może Emerald byłby podobny, ewentualnie Seagreen 🙂
quanta super sreberko, gdyby nie to, że mam już szarą ankę to bym się skusiła dla karego  🙂
Ratina, wygląda na Jaspera z jesieni 2011. Co do Petrola, niebieskich było sporo, ale on ma jeszcze lekką nutę zieleni - więc może Emerald byłby podobny, ewentualnie Seagreen 🙂


Dzięki,ten Jasper najbardziej mi pasuje(tylko czy ja go gdzieś jeszcze dostanę sensownym stanie) Emerald i Seagreen są jasniejsze.
[quote author=Livia link=topic=202.msg2688348#msg2688348 date=1497336069]
Ratina, wygląda na Jaspera z jesieni 2011. Co do Petrola, niebieskich było sporo, ale on ma jeszcze lekką nutę zieleni - więc może Emerald byłby podobny, ewentualnie Seagreen 🙂


Nie bardzo. Sama od roku wpisuję go regularnie w wyszukiwarkę.

Dzięki,ten Jasper najbardziej mi pasuje(tylko czy ja go gdzieś jeszcze dostanę sensownym stanie) Emerald i Seagreen są jasniejsze.
[/quote]
No to mnie pocieszyłaś  🏇
Niebieskie Aneczki są ładne ale mają co sezon bardzo podobne odcienie.  A w tym sezonie większosć kolorów ładnie wyglada na ciemnych koniach.Dla Siwków brak kolorystyki 🙂
No to mnie pocieszyłaś  🏇
Niebieskie Aneczki są ładne ale mają co sezon bardzo podobne odcienie.  A w tym sezonie większosć kolorów ładnie wyglada na ciemnych koniach.Dla Siwków brak kolorystyki 🙂


Ale Jasper to raczej zielony. 😀 Livii fota:

Wrzucam zdjęcie na karym Anky Blue Marlin (troszke poleciało po jakość 🙁 )
Livia   ...z innego świata
13 czerwca 2017 11:13
Ratina, dokładnie jak pisze Sivrite, Jasper jest zielony - to taki szmaragdowy kolor. Ty szukasz niebieskiego, czy zieleni? Bo jeśli celujesz w coś podobnego do Petrola, to to totalnie nie ten kierunek 😉

wg mnie petrol wpada w zielony właśnie jak ten Jasper.. i szukam coś w tym stylu...ogólenie to wszelkie niebieskie i właśnie takie morskie kolory najbardziej mi pasuja do mojego konia..poza tym mam ochraniacze w kolorze petrol 🙂
Livia   ...z innego świata
13 czerwca 2017 12:03
Ratina, Petrol na zdjęciach kompletnie nie wpada w zieleń - wrzucam swoje foto do porównania:



Tu masz jeszcze Petrola (pierwszy z lewej) z kilkoma innymi niebieskimi - też widać, że on aż tak bardzo nie odstaje:

Livia, Ratina mówi chyba o Eskadronowym  Petrolu. 😀
Livia, Ratina mówi chyba o Eskadronowym  Petrolu. 😀

🤣 akurat ochraniacze mam z HKM kolor nazywa się petrol i jest właśnie wpadający w zielony. 🙂 a myślę o takim petrolu jak wstawiłam na zdjęciu.( zdjęcie koloru z jakiego magazynu wnętrzarskiego)..czyli co firma to inny petrol  🏇
Moona, to masz wersję jasnoszarego z oczodajnym brokatem przecież - Therapeutic Airflow jest w wersji bardzo błyszczącej, z takimi dużymi kropami brokatu. Mi takie coś średnio z kolei leży, bo nie dobiorę owijek.







No i wersja Airflow jest niegłupia, wcale bym nie narzekała w standardach na przewiewną wstawkę na kręgosłupie:

Livia   ...z innego świata
13 czerwca 2017 20:05
Sivrite, Ratina, to zwracam honor, faktycznie Eskadronowy idzie w mocniejszą zieleń 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 czerwca 2017 10:08
Zależy, który petrol Eskadrona wpada w zielony, bo na pewno nie ten  😉
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/103/2066#i
quantanamera, ten przewiewny kanał to niezły bajer 🙂 Mam takie w kilku nowych eskadronach i rzeczywiście jest airflow 😉
Czy ktoś mógłby mi podać wymiary anky vs? Wcisnę na nią niezbyt wielką ujeżdżeniówkę? Jestem zakochana w black brokat, ale profilu DL szukam od paru miesięcy i się powoli poddaje, za późno się obudziłam z polowaniem 🙁
Czy ktoś mógłby mi podać wymiary anky vs? Wcisnę na nią niezbyt wielką ujeżdżeniówkę? Jestem zakochana w black brokat, ale profilu DL szukam od paru miesięcy i się powoli poddaje, za późno się obudziłam z polowaniem 🙁


47 po tyle, 46 wzdłuż przedłużenia nóżki od T. 🙂
Sivrite, - oooo, to chyba da radę 😀 Dzięki wielkie :kwiatek:
Sivrite, - oooo, to chyba da radę 😀 Dzięki wielkie :kwiatek:


Ja używam z powodzeniam pod Kieffera. 🙂 Wystaje tylko odrobina, ale dla mnie wystarczy. 😀
Sivrite, - mnie natchnął mój ponoć ujeżdżeniowy york, który idealnie wygląda pod skokówkami, ale pod Albionem 17" też daje radę 🤣  Masz może zdjęcie jak to u Ciebie wygląda?
Sivrite, - mnie natchnął mój ponoć ujeżdżeniowy york, który idealnie wygląda pod skokówkami, ale pod Albionem 17" też daje radę 🤣  Masz może zdjęcie jak to u Ciebie wygląda?


Wiesz co, chyba niestety nie... Od jakiegoś czasu tych skokowych padów używam pod Poduma, pod Kieffera został mi czaprak z Decathlonu, bo bardzo rzadko w niego wsiadam. Ale mogłabym zrobić fotę w niedzielę, jeśli Cię taki czas urządza - wtedy najprędzej uda mi się odkontuzjować po spotkaniu trzeciego stopnia z Bąbelkowym kolegą z wybiegu. :P
Sivrite, - byłoby super 🙂 I tak przed lipcem nie zakupię, chyba, że wygram w jakiegoś totka 😉
Sivrite, - byłoby super 🙂 I tak przed lipcem nie zakupię, chyba, że wygram w jakiegoś totka 😉


Ok, to w niedzielę wsiadam w Kieffera i machnę fotę. 🙂

EDIT: Nope, jednak się chowa. 🙁 To Jarpol odrobinę wystaje. Ale Kieffery mają dość długie tybinki też, swoją drogą. W moim Lechu - 40 cm. Więc chyba zależy, pod jak bardzo niewielką ujeżdżeniówkę. 😀
keirashara ja mam anke vs baltic sea, a siodło miałam 16,5 z tybinką 39cm i o ile z grubą podkładką wyglądało znośnie o tyle bez podkładki tybinki już poprostu wystawały poza pad, nawet fotkę wrzucałam myślę że widać że wygląda to nienajgorzej ale też nie zbyt ładnie
Teraz mam jeszcze mniejsze siodło 16' i 36cm tybinka i cieszę się jak głupia że będzie mi pasować pod aniacza  🤣
Pod ujeżdżeniówką na długość jest ok eskadron vs a on ma 53cm i wtedy ładnie wygląda bo tybinki nie wystają.
Sophia, - dzięki! Na szczęście znajomej niedługo przyjdzie anka vs dla niej pod skokówkę, to sobie zarzucę poglądowo pod swoje siodło i się upewnię jak to będzie wyglądać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się