Bryczesy

Ma ktoś może pomysł jak 'skurczyć' bryczesy ? Bo zamówiłam za duże trochę i są luźne... :/
Ja mam ! McDonald przez miesiąc ;D
equi.dream, lubię to! 😁
opcjonalnie burger king, zawsze to wiecej tluszczu zostaje na grillu a mniej w tetnicach  😁
W moim wypadku niestety idealnie wypełniły bryczesy w ciągu miesiąca cebulkowe prażynki  😁
Ja dopycham tostami z serem i majonezem. 😀 Ewentualnie kanapeczkami w środku nocy. 😁
Dziewczyny, ale jeśli wtedy te za duże będą dobre, to inne staną się za małe... 😁 Ale co tam, trzeba się poświęcić, najwyżej stare się nie dopną  😁

Klami, no właśnie też mnie kusi, żeby kupić je bez promocji i chyba tak zrobię, ale zawsze na promocji część kasy zostaje w portfelu i starczy na inne wydatki 😉
kasiak masz tyle dań do wyboru podrzuconych przez dziewczyny, że nie wiadomo na co się decydować ;P 
nubira05   Ko­nie kochają piękniej. Bo wiernie.
29 sierpnia 2013 21:16
Livia - Chyba znalazłam te fioletowe pikeury http://www.doversaddlery.com/PIKEUR-GRACIELLA-BREECH/p/X1-35898/
Trochę inny kolor, niż na zdjęciach na fb, ale i ten i ten mi się podoba (jednak mam nadzieję, że będą bardziej takie, jak na fotach z fejsa)... Ale cóż, tak czy owak te bryczesy będą moje.
Musze sie pozalic, bo strasznie mi wyblakly czarne euro stary, Uzywane odswietnie, na zawody , i duzo duzo jasniejsze , jak przykurzone.
majeczka   Galopem przez życie!
29 sierpnia 2013 22:09
Blakną na potęgę, ostatnio granatowe Laura prałam dwa razy bo myślałam że się nie doprały ale one po prostu tak straciły kolor że są bleeee ;(
Livia   ...z innego świata
30 sierpnia 2013 08:13
nubira, dzięki za link 🙂

Gwiazda, kolor to ten sam fiolet, jak na zdjęciach z Facebooka, ale możesz też obejrzeć wersję szarą 🙂
Hymm kurde, dałyście za dużo do wyboru ale patrząc z drugiej strony to jak przytyję to mój koń nie będzie chciał mnie wozić i bryczesy nie potrzebne 😀
Moje euro stary laury tez wyblakly okropnie... A mam je Hmm... Lekko ponad miesiąc :/ piękne sa, ale wstyd chodzic bez długich skarpetek bo wtedy widać różnice i wyglądają jak brudne :/
Hmm... słyszałam teorie jakoby bryczesy najlepiej kupować za zachodnią granicą, bo tamtejsze niby nie blakną 😉
Ja mam z niemiec i też nie wyglądają najcudowniej.
Niestety wszystkie blakną
Mam dwie pary czarnych ES, jedne obecnie udaja grafitowe 😉 drugie mniej wyblakly, ale mimo wszystko czarne to one nie sa. 🙁 nastepne kupie takie, ktore po ew wyblaknieciu beda tez dobrze w miare wygladac 😉
Pikeury pod tym względem sa na plus, bo mam wrażenie ze aż tak nie wyblakly, a przynajmniej nie w tak szybkim czasie..
A mi wyblakły aż jedne es-y, ale mają przeszło 10 lat i pełne prawo po milionie prań 😉 A ES-ków mam w szafie 6 sztuk, kolejne 2 ma moja mama, widać trafiłyśmy na szczęśliwe pary jakieś, lub po prostu te starsze modele lepiej się trzymają.
Ja też mam chyba udaną parę, bo nie blakną. Model już nowszy-widać jakaś szczęśliwsza partia materiału.
kasiak ja dziś prałam swoje i zapomniałam wyłączyć suszarkę(mam pralko-suszarkę) wyciągam a tu o rozmiar mniejsze 😂 na szczęście też były mi za duże
Niestety tez sie mogę podpisac pod niezadowolonymi z trwałości ES. Moje brązowe sa juz mocno wyblakłe, a mają zaledwie rok i sa używane na zmianę z innymi. :/
Za to mam 3 pary juz na prawdę kilkuletnich bryczesów Pikeur premium. Między innymi czarne, które nadal są czarne jak trzeba. W dodatku ozdóbki z kryształków itp. wciąż trzymaja sie na miejscu pomimo juz wielokrotnego prania.
Ja na swoje ESy nie mogę narzekać ale czy przypadkiem takie odbarwienia nie podlegają reklamacji? Jestem ostatnio z racji zawodu zmuszona do rozpatrywania reklamacji ubrań i wszystkie, które dotyczą odbarwien, farbowania tkanin są zasadne. Moze warto spróbować reklamować i wtedy okaże sie jak firma rozwiązuje te kwestie?

nie sadze
ChingisChan   Always a step ahead! :)
31 sierpnia 2013 10:36
Moje granatowe Euro Stary Medina też wyblakły, ale jestem w stanie przymknąć na to oko ze względu na nieziemski lej 😀.
Tylko wyblakniete czarne / granatowe wygladaja po prostu jak brudne, zakurzone, troche nie fajnie, ze spodnie dbane, prane na lewej stronie, dobrymi proszkami/ plynami  po 10 praniach wygladaja na szare.
wbrew pozorom praktyczniejsze są beżowe 😉
Livia, wiem, po prostu na zdjęciu wyszły jak nie tamten kolor  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się