Bryczesy

Klami, dżinsowa Badira jest dość spora. Na tle Lugany wypada wręcz... wielka (różnica w pasie ok. 2-3 cm!).
Dramka faktycznie, chyba tak zrobię 😉 Na razie wyprałam je w ręku, w płynie wybielającym do jasnych tkanin i odrobinę puściło, choć zabrudzenie z praktycznie czarnego zrobiło się jakby zielonkawe 🤣. Następnym razem już się chyba nie będę patyczkować i wyleję na brycze coś silnie wybielającego.
Dziewczyny, ratunku!
Podpowiedzdie coś: bryczesy na grubą d..., pełny lej, w miarę oddychający materiał, mocno elastyczny (mam wielkie d...ko i szczupłe łydki). Obecnie jeżdżę głównie w Easy Rider Zohra -kupione na Alledrogo za śmieszne pieniądze, super wygodne, przylegające i ładne, i wyglądam w nich na parę kilo mniej, a jest to rozmiar 46- i coś w tym stylu się mnie marzy.. Ale w takim rozmiarze -nie uświadczysz... 36-to co innego 😤
Dodam, że  jeżdżę jednego konia codziennie.
I nie chcę pójść z torbami...
Help!
Dworcika, o.... dzięki za info. Znaczy się nawet nie próbowac 38, bo sie utopię. 😉
Dziewierz jakieś wymagania kolorystyczne ? No i do jakiej kwoty. O dziwo wcale nie masz małego wyboru 🙂
Livia   ...z innego świata
12 sierpnia 2014 08:56
equi.dream, miałabyś możliwość porównania rozmiarów bryczesów Euro Stara do Yorka i HKM? Czy te rozmiary mniej więcej sobie odpowiadają?  :kwiatek:
Dziewierz jakieś wymagania kolorystyczne ? No i do jakiej kwoty. O dziwo wcale nie masz małego wyboru 🙂

Kolorystycznie-raczej granat, grafit, czarny, chętnie z kontrastowymi przeszyciami (patrz ER Zohra), pełny lej, mocno elastyczny materiał (elastyczny pas!), cena-tak do 350 PLN
Jakie bryczesy byście polecili dla księżniczkowego tyłka, który jest delikatny i łatwo się obciera? 😉
Miał ktoś Bryczesy damskie HKM Basic Belmtex? Jakieś opinie? Znalazłam je za 150 złotych i się zastanawiam nad kupnem. A może ktoś poleca jakieś inne w podobnej cenie?
Posiada ktoś bryczesy busse liverpool rozmiar 40? Bardzo chciałabym się upewnić czy będą okej skoro mam na nie czekać 2 tygodnie. Mam wymiary roz 42 i nie jestem pewna czy do 40 zejda po 6 cm w dlugości i szerokości w pasie..

znalezienie tabeli rozmiarów na stronie busse niestety mnie przerosło..
Jakie bryczesy byście polecili dla księżniczkowego tyłka, który jest delikatny i łatwo się obciera? 😉


Podłączam się pod pytanie. Straciłam już nadzieję, że można mieć nieobtarty tyłek :/
Jak się jeździ w bryczesach kingslanda z lejem materialowym?
unawen ikarina ale co was obciera, lej? pikeury z mikro2000 testowalyscie?
Unawen,Ikarina - na delikatny tyłek najlepsze są Animo  😅. Nie wiem czy wszystkie modele, ale w tych co ja mam, wszyta jest od środka , warstwa laycry, coś jak w spodenkach rowerowych  😉. Najbardziej przyjazne dla skóry tyłka bryczesy , z jakimi miałam do czynienia  😀. Szczerze polecam  😀. W wątku gdzieś są moje zdjęcia ,jak to wygląda.
edit
Wrzucam zdjęcie Animo od środka  wink. Lej jet podszyty laicrą.
Livia   ...z innego świata
19 sierpnia 2014 09:11
Mnie odparzał tylko lej z takiej ekoskóry. Wszelkie Pikeury, ESy czy inne z "zamszem" przy tym są megamiękkie 🙂
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

Pikeury mam ale nawet nie pamiętam jaki to model, więc nie wiem czy z mikro2000.

Generalnie tak, problem jest pod lejem  😁

Zastanawiałam się nawet nad zakupieniem pieluchomajtek do jazdy na rower i zakładanie ich pod bryczesy  🤔wirek:

We Wro jakiś sklep ma na stanie Animo albo Pikeury z mikro2000? Wiecie coś 👀 ? Bo chętnie bym pomacała najpierw zanim kupię 😉
Jak z jakością bryczesów USG? Tylko w ich ofercie znalazłam mój osobisty idealny odcień oliwkowego, tylko kosztują aż cztery stówy 😵 a nie chcę za taką kwotę kupić dziadostwa, które się zaraz rozpruje, zmechaci czy zblaknie po dwóch praniach.
Chodzi mi o ten model:
http://www.gnl.pl/dla-jezdzca/odziea-jea-dziecka/bryczesy/bryczesy-z-pea-nym-lejem/bryczesy-damskie/bryczesy-damskie-usg-sara.html
I kolor:

Chyba, że z jakiejś innej firmy ktoś by mógł polecić spodnie w dokładnie takim kolorze? Może za mniejszą kwotę?
Odradzam..400zł za USG  🙄
USG nie są warte 400 zł, absolutnie. 200 max 😉
Dobra, jeden problem z głowy. Dzięki :kwiatek: Za to dalej nie znalazłam modelu w odpowiadającym mi kolorze... Ktoś, coś?
euro-star? szary przypomina oliwkę

[img]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTuUMI7FPhFIdeEe7R8hDKXx0lS9T5GDStv3ZkAN9unueoQGfDd[/img]
Kojarzy ktoś bryczesy dżinsowe (kolor taki zwykły niebieski)z pełnym lejem, jasnobrązowym? Widziałam na koleżance, nie zdążyłam spytać, a w sklepach nie mogę znaleźc...
dodzilla, jeśli możesz trochę dołożyć to tu jest pikeur http://www.sprzetjezdziecki.com/pikeur-bryczesy-lugana-79-kolor-oliwkowy-p-5007.html 🙂
Kojarzy ktoś bryczesy dżinsowe (kolor taki zwykły niebieski)z pełnym lejem, jasnobrązowym? Widziałam na koleżance, nie zdążyłam spytać, a w sklepach nie mogę znaleźc...


kojarzę z lejem ciemnobrązowym
Dramka, jakie?  :kwiatek:
lenalena, Cavallo Clio?
candela
Nie to niestety 🙁 Kurcze, piękne były, muszę znaleźć.
fairplay mial taki model kiedys, nazwy niestety nie pamietam.
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
20 sierpnia 2014 11:07
Niedawno przyszły do mnie bryczesy Pikeur Lucinda Grip. Są wygodniejsze od jakichkolwiek innych moich spodni (nie tylko bryczesów), a lej jest odpowiednio przyczepny. Co do szwów i innego tego typu wykonania nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń.

ALE

Po 4ech-5ciu jazdach materiał zaczął tracić kolor na zgięciach. Na początku myślałam, że to kurz, więc wyprałam bryczesy, lecz odbarwienia niestety zostały. Jak dla mnie coś takiego nie powinno się zdarzyć w nowych bryczesach. Chyba nawet wygrały z Euro-Starami...





I dwa zdjęcia więcej dla zainteresowanych:
http://re-volta.pl/galeria/foto/122181
http://re-volta.pl/galeria/foto/122183

Może teraz te odbarwienia nie są aż tak wyraziste, ale aż strach pomyśleć co będzie za pół roku!  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się