Bryczesy

Jak wypadaja rozmiarowo mountain horse? Ktoś ma rozmiar 34 z wysokim stanem??
GosiaG Aż sprawdziłam, czy w moich ES'ach coś takiego jest i zauważyłam 4 maleńkie dziurki, w takich samych miejscach na obu nogawkach. Możliwe, że Pikeury tak oznaczają, a w Twoich się to troszkę bardziej rozeszło.
Dramka - daruj sobie bryczesy MH  😉... Buty mają świetne  👍. Niektóre ciuchy też. Ale bryczesy to porażka  😁...
GosiaG, moje każde Pikeury Lugany też tak mają, absolutnie nic się z tym nie dzieje  🙂
Dziewierz, :kwiatek: Hm, brzmi nieźle... Brak przyczepności to "pół biedy", byle byłoby "coś" na siedzeniu + wygoda i komfort jazdy. Po ostatnich kilku godzinach w Yorkach z pełnym lejem myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok.
Czas zainwestować w jakieś babcine pantalony - może lepiej będzie...

figaro2046, O, a co się dzieje z bryczesami Mountain Horse? Takie fajne na zdjęciach się wydają 👀
Moona, normalmelody dziękuję!
Będę te "znaczniki"obserwować by zobaczyć jak to się zachowa ;-)
Kupiłam dzisiaj bryczesy animo, tylko nie zauważyłam ze męskie  😂
Sankaritarina- W porównaniu do pikusiów , es , animo , niewygodne po prostu ... Przynajmniej ja na takie trafiłam .
Dramka - jak pasują , nie widzę problemu  🤣.
pasują idealnie, do damskich nie mam bioder  😉
figaro2046, Rozumiem. 🙂
Już myślałam, że po użytkowaniu dzieje się z nimi to co z bryczesami Jacsona.... Przynajmniej ja tak trafiłam: kupiłam używane, na zdjęciach wyglądały dosyć "normalnie" (czyli miały standardowe ślady użytkowania, trochę zmechacony lej, ale żadnej "patologii"....) i.... pełne leje rozeszły się w drobny mak po 20 minutach jazdy. 😂 Może to były jakieś bardzo stare bryczesy, no ale no....
Dzisiaj dotarły do mnie HV Polo i wizulanie oraz "dotykowo" wyglądają całkiem porządnie a byłam ciekawa bo tutaj bryczesy tej firmy miały opinię taką sobie. Zobaczymy jak się będą sprawowały w praktyce. Wyglądają ślicznie i są mega elastyczne- takie jak lubię  😍
Poszukuje bryczesy animo model novedi  👀
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
28 kwietnia 2015 20:02
[s]Potrzebuję porządnych białych bryczesów konkursowych z pełnym lejem do 500 zł w rozm. 36, jest parę modeli, które nawet wyglądają całkiem, całkiem, ale może Wy coś macie i polecicie?  :kwiatek:[/s]

Wiecie co, ja może się nauczę w końcu korzystac z wyszukiwarki...  🤣
malinowaa a co znalazłaś coś? bo ja właśnie też takich szukam
Nie z nami te numery, Bruner, proszę przestać wymyślać historyjki, aby tylko wcisnąć natrętną reklamę



 Spamowanie, natrętna reklama, celowe wprowadzanie forumowiczów w błąd
Lugany są dla mnie najlepsze  😍
anabell91, nie szukasz już stroju dla córki w Equishopie? Bo siodło w Equishopie już ponoć kupiłaś, chociaż rodzice zabronili Ci jeździc konno...
Gillian   four letter word
29 kwietnia 2015 11:11
_Gaga, 4 posty na forum i w każdym reklama equishopu. Szkoda klawiatury 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 kwietnia 2015 18:46
somebody z takich do 500 zł bardzo polecane są Busse i Fair Play, z resztą te pierwsze oglądałam dzisiaj w sklepie i wyglądają naprawdę porządnie, a w tych drugich miałam okazję jeździć i bryczesy nawet niezłe jakościowo, dobrze dopasowywały się, ew. będę szukać jakichś Pikeurów lub ES-ów na wyprzedażach, ale chyba nie mam co liczyć 😉
500 za busse/fairplay  🤔 nie chciałabym za darmo  😉
malinowaa, ja zamówiłam Pikeury Lugany w pasi-koniku za 509zł chyba ;-) promocja jeszcze trwa.
E, Lugany to i poniżej 400zł "latają". Tylko to taki model co to ma "stotysięcy" różnych opcji materiału, stąd głównie różnice w cenie.
Ja Fair Playa też bym nie chciała na pewno, Busse nie znam więc się nie wypowiem.
Szczerze mówiąc to wolę poczekać, pokombinować i kupić firmowe trochę taniej niż jakieś Fair Playe w sklepie.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 kwietnia 2015 20:22
Napisałam do 500 zł, one chyba 300 z kawałkiem kosztują, za 500 to i ja bym nie kupiła...  🤣

A Fair Playe były i tutaj polecane 😉 Znajome mają w stajni jakiś model za 300 zł chyba już 3 rok je męczą, a jeżdżą codziennie 😉

Olson, chyba ślepa jestem, bo ja tam nie widzę...  🤣
I jeżdżą codziennie w tych Fair Playach?
Ja miałam jedne to wytrzymały ze 3 miesiące a drugie może z 5.
Komfort noszenia żaden.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 kwietnia 2015 20:27
No to chyba zależy od tego, jak się trafi 😉

Ja w każdym bądź razie tylko je widziałam. No i pewnie, że fajniej byłoby upolować Pikeury w takiej cenie 😉
malinowaa, są po 599, jak wpiszesz kod rabatowy "bryczesy" to jest 15% rabatu 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 kwietnia 2015 20:38
Olson, dziękuję ślicznie  🙇

EDIT: Tak mi się jeszcze przypomniało- czy któraś z Was używa regularnie bryczesów z silikonowym pełnym lejem? Jak to jest z jego wytrzymałością i czy faktycznie lepiej trzyma od zwykłego pełnego leju?  👀
Ja mam z kolanowym . Moim zdaniem trzyma aż za mocno  😁 . Na początku mnie to denerwowało . A napewno mocniej niż jakikolwiek skórzany czy inny . Ja mam swoje przeszło dwa lata . Leciutko się starły , ale dalej działają 🙂. Wole silikony 🙂. Są duuużo wygodniejsze od skórzanych 🙂.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 kwietnia 2015 21:34
Tak mi właśnie wpadły w oko Pikeury z pełnym lejem silikonowym i z tym rabatem w pasi-koniku ładna cena byłaby 🙂 No i mam dylemat, czy brać czy też nie  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się