Bryczesy

milenka, ja nigdy bym w sklepie nie zwróciła uwagi na te bryczesy, właśnie ze względu na ten błyszczący materiał, ale zachęciły mnie opinie w tym wątku. I jestem z nich niezmiennie zadowolona, chociaż w tym roku jeszcze pogoda nie przymusiła mnie do wyskoczenia z letnich.  Ale może rozsądnie będzie przynajmniej przymierzyć  „ze względu na zmianę rozmiaru’, jak to ładnie określiłaś.  Niestety, moje zmiany rozmiaru idą w górę    😤    👿    :emot4:
Milena, Trusia, ja też bym nie zwróciła uwagi na te Decathlonowe po zdjęciach w internecie. Wyglądają, jak z chamskiego lateksu. Ale na żywo są jednak bardziej... matowo-skórzane? niż gumowe. A jak włożyłam w nie łapę i okazało się, że są na takim fajnym polarze, to już byłam kupiona. 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 grudnia 2017 15:38
Też je mam i jestem zadowolona 🙂 Fajne, cieple, elastyczne i wygodne, a do tego ja z racji mikrej postury wchodzę w dziecięce, które są 100 zł tańsze jeszcze 🙂 Za takie zalety mogę przeżyć wygląd jak z sex shopu  😁
Jak wypadają rozmiarowo Equiline ? Np. Pikeur 36, to tak realnie (a nie tabelkowo) będzie 42 z Equiline ?
36 Pikeura to będzie 40 Equiline
somebody, ale realnie czy teoretycznie ? Wedle tabelki tak wypada. Tylko gdzieś mi mignęło, że wypadają małe tak ogólnie. Dlatego pytałam jak wypadają realnie.
Realnie ja mam Pikeur 38 a Equiline 42, więc 36 będzie równe 40.
Tak btw najwygodniejsze bryczesy jakie miałam.
somebody, czyli jakieś bzdury wyczytałam. Dzięki wielkie za wyprowadzenie z błędu.
Właśnie tak słyszałam, że są "naj" i chcę się skusić na jakieś.
Klami, a ja bym powiedziała, że są tak pomiędzy + 4 a + 6 (numerów), jakby 42 to było 37, przynajmniej klasyczne kroje - bo mierzyłam też takie, w których pływałam
ale one miały taki krój, hm, "na obfitości".
Czy są takie naj? Eleganckie, wygodne. Grip zużywa się szybko.
Świetne portki gdy ktoś co sezon kupuje nowe.
Klami ja Pikeury z gripem mam 38. Equiline mam 44 włoskie i są raczej dopasowane. No i na pewno są dłuższe. Grip jest bardziej klejący niż w Pikeurach. Dobrze sie dopierają.
Może poszczególne modele lekko różnią się od siebie rozmiarowo.
No to teraz to już wiem, że nic nie wiem.... heh
Klami, ja mierzyłam od naszego cygana Equiline. Nosząc normalnie jeszcze wtedy 40, weszłam w 38 bez problemu (czyli 42IT). One są mega elastyczne. Więc brałabym nosząc 36 to własnie 40, co by sobie jakies tyłkowrzerów nie kupić. Ale na pewno nie wypadały mniejsze.
Klami, ja mam i Equiline i Pikeur. Equiline ma włoską rozmiarówkę, więc do swojego rozmiaru dodajesz 4 (jeśli masz Pikeur 36 to Equiline 40). Natomiast chciałam uprzedzić, że w full grip Equiline trochę się zdzierają te silikonowe mini paseczki. W bryczesach żadnej innej firmy mi się tak nie robi. Nie jest to wada jednych bryczesów - bo mam dwie pary takie same i dzieje się to samo. Biorąc pod uwagę cenę - trochę słabo.  🙄 Z mojego punktu widzenia Pikeur trochę tańszy - a lepszej jakości.

Edit - i realnie ja mam Pikeur 38 a Equiline 42.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 stycznia 2018 06:23
Poszukuję męskich zimowych bryczesów z lejem kolanowym, ewentualnie silikonowym. Poratuje ktoś jakimś sprawdzonym modelem? Decathlonowe niestety odpadają, zupełnie nie leżą :/ małż ma umięsnione nogi i małą pupę, jak są dobre w biodrach to w nogawki nóg nie wciśnie, a jak nogawki ok, to góra wisi 🙄

Podejmuję ostatnią desperacką próbę 😵 Ktoś może coś podpowiedzieć?
zembria, - bryczesy młodzieżowe może by przeszły, w jakimś większym rozmiarze? Ja tak się ratuje z racji wąskich bioder. Albo coś z mega elastycznego materiału.
emptyline   Big Milk Straciatella
15 stycznia 2018 11:04
zembria, B Vertigo? A jak nie to jodphury...wiem, że to nie bryczki, ale lepsze coś niż nic.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 stycznia 2018 18:04
keirashara Młodzieżowe odpadają, chyba że robią takie na młodzież 188cm wzrostu 🤣 ale to i tak raczej w udach małż nie wejdzie.
emptyline Przeglądam te B Vertigo, ale nie widzę żadnych zimówek... masz jakiś konkretny model na myśli??
Jeżeli Pikeury mam 38/40 to Spooksy jaki powinnam zamówić rozmiar? M czy L? 🙂
Ja pikeury 38 i spooks M, raczej spooksy mocno rozciągliwe są no i nie wypadają jakieś małe  😉
oli330 Dzięki 🙂 To chyba celuje w M skoro takie mocno rozciągliwe 🙂
Jak rozmiarówka bryczesow Shockemohle? W porównaniu do Pikeur, Spooks, Kingsland, Equiline?
jaskierkowa, ja się w Spooksach M dosłownie utopiłam.
Dziewczyny, ktoś zna tą firmę? ceny milusie  🙂
[[a]]https://www.zlotewyprzedaze.pl/hagg290118-fr.html?fq=%5Bobject[[a]]+Object%5D
Moon   #kulistyzajebisty
03 lutego 2018 16:27
kitty, zgaduję że to jakaś szwedzka firma, ale też ciekawe jak z jakością bo cenowo przyjemnie i wygląd też spoko, klasyczny bez cekinów i brokatu w nadmiarze.
Belgijska chyba  🙂 tam się mega łatwo oddaje, więc zaryzykuję gripa  i bluzę  😉
Moon   #kulistyzajebisty
04 lutego 2018 12:17
kitty, a jednak 😉 nazwa mi jakoś zasugerowała Szwedów 😉 koniecznie daj znać jak wrażenia!
A co to za firma, bo w linku nic nie widzę (otwiera mi się tylko strona główna)?
Firma Hagg, też pierwszy raz słyszałam. Nie wiem jak nazwać tą stronę, platforma sprzedażowa? Oni mają kilkudniowe kampanie, zbierają zamówienia i zamawiają u producenta, w sumie fajna sprawa. Pierwszy raz widziałam coś końskiego, ale zakupy u nich robię dość często  🙂 nazywa się to złote wyprzedaże, codziennie mają nowe kampanie, polecam przeglądać, bo zdarzają się niekońskie ale jednak perełki  😉
No to ciekawa jestem jak wypadną te bryczesy 🙂
A czy ktoś orientuje się w rozmiarówce B Vertigo? Zastanawiam się czy wziąć 34 czy 36.. Zwykle wchodzę w 34, ale np. jak wzięłam z PE rozmiar 8, to ledwo w nie weszłam :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się