Służbowa Skrzynka Moderatorów

a tak poza to mi się wydaje - że kawałek forum został jednak zmieniony na czarno-biały, albo to ja źle widzę.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
11 kwietnia 2010 20:15
ano 🙂
Quanta  :kwiatek:
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 kwietnia 2010 20:21
Agu
Zacytowałam dokładnie to co chciałam i zapewniam Cię, że nie jest to wyrwane z kontekstu.
Napisałaś, że rozmowy, które toczą się w niektórych wątkach nie przystoją powadze chwili (cytat), a ja pytam, czy dyskusje które toczą się np. w Twoim domu, otoczeniu itd. przystoją? To nie moja sprawa, ale nie powiesz mi chyba, że rozmawiasz ze swoimi bliskimi tylko o katastrofie, albo tylko na tematy poważne odpowiadające panującemu nastrojowi i powadze tych dni...

A skoro każdy ma prawo do wolnego wyboru, to chyba nie powinniśmy jednak "ubierać" forum w żałobne kolory.
Jeśli masz takie życzenie i chcesz oddać hołd możesz przecież wstawić jakiś symbol w avatar, prawda?
wątek zamknięty
Ninevet, Quanta dziękuję, wcześniej zaglądałam do tamtego działu i nie znalazłam odpowiedniego wątku.
wątek zamknięty
a tak poza to mi się wydaje - że kawałek forum został jednak zmieniony na czarno-biały, albo to ja źle widzę.


Owszem, na re-volcie mamy czarno-biały obrazek tak samo jak i na voltopirach.
wątek zamknięty
Dworcika,  tak tak, już wiem, że z moim wzrokiem nie najgorzej 😀
pozostaje podziękować Quancie  :kwiatek:
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
11 kwietnia 2010 21:59
wątek zamknięty
Chodzi o gest, symbol pochylenie się nad tragedią ludzką. Chodzi o to, żeby nauczyć również innych, że bywają rzeczy ważniejsze. Nie chodzi o zwykłe naśladowanie, bo tak wypada. Wybacz, forum to nie dyskoteka, ale szereg rozmów, wątków, które się nadal toczą nie przystoją powadze chwili. Owszem każdy ma prawo do swoich przekonań, stąd nie wnioskuję nagle o zawieszenie wypowiadania się. Natomiast w moim przekonaniu, jako pewna społeczność również możemy uszanować tragedię i choć symbolicznie to wyrazić.
godniej to zamanifestujesz dokonując absencji na forach innych niż funeralne...jak możesz to pogodzić- z jednej strony tragedia narodowa a z drugiej rozmowy o końskich ogonach? 😲...nie wydaje ci się to niegodną profanacją? 👀
wątek zamknięty
Prosze Moderatorów o usunięcie lub zamk[nięcie mojego tematu Konie proszą o ratunek http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,20741.0.html
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
12 kwietnia 2010 14:45
Jeszcze kilka dni obowiązujący regulamin mówi, że...
13. Administratorzy i moderatorzy nie usuwają na prośbę użytkowników tematów oraz postów.
wątek zamknięty
To co mam zrobić??? 🤔
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
12 kwietnia 2010 19:08
Liczyc na to, z espadnie w czeluscie forum?
Zastanowic sie pięc razy przed założeniem nastepnego wątku? 😉
wątek zamknięty
A dlaczego chcesz go zamknąć?
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 kwietnia 2010 09:47
no właśnie - czemu?
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
13 kwietnia 2010 13:33
patrząc na wiek i nick "właścicielki" wątku to pewnie Prezes PGR Bródno właśnie się dowiedział, że sprzedaje konie i, że wysyła je na rzeź.  😉
wątek zamknięty
Dlaczego została uciszona titina? bo w pociętych wątkach trudno się zorientować.
Zauważyłam, ze nie została nawet upomniana żadna z osób niewybrednie obrażających titinę (to da się przeczytać). Pisze to niezależnie od osobistych sympatii, które... no, naprawdę! niezależnie od sympatii.
wątek zamknięty
halo
wydaje mi się, że za całkowitą edycję posta. Nie potrafię teraz przytoczyć tego fragmentu, bo nie mogę znaleźć
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
14 kwietnia 2010 06:43
halo, za całkowitą edycję posta.
wątek zamknięty
A! dziękuję za odpowiedź.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 kwietnia 2010 09:01

Dlaczego została uciszona titina? bo w pociętych wątkach trudno się zorientować

Nie trzeba latać po wątkach: się wchodzi w profil danej osoby, potem w liste jej wpisów i juz widać jak na dłoni - ostatni post zawsze opatrzony wpisem moderatora informującym  o karze.

wątek zamknięty
Faktycznie! Dziękuję. Przydatny sposób orientacji.
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
14 kwietnia 2010 11:20
Wstawiłam zdjęcia do ogłoszenia, zmieniłam ich rozmiar do 800x600 przez stronę, na którą je wrzucałam.
Forum i tak je "zmniejszyło".
To jak to wkońcu jest z tym rozmiarem zdjęć ?
Nie znam się na tym za bardzo i zastanawiam się co poszło nie tak. Czy może zmieniłam jakiś inny rozmiar.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
14 kwietnia 2010 11:23
rozmiar jest ok 🙂
skoro dozwolone jest 800 x800 a Ty masz 800x600 to sie nie ma czym martwić  :kwiatek:
wątek zamknięty
Przy czym skrypt moim zdaniem można by wyłączyć. Po co on, skoro zdjęcia są dobrej wielkości? Zmniejsza je o kilka px jednocześnie zaburzając ich odbiór (stają się nieostre).
wątek zamknięty
W tej sprawie to jż do Quanty trzeba pisać 😉 Najlepiej bezpośrednio.
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
14 kwietnia 2010 14:54
Dzięki za odp.  :kwiatek:
Myślałam że skoro forum pokazuje tę ramkę koło zdjęcia to znaczy że jest ono za duże.

wątek zamknięty
Dworcika, ależ ja o tym wiem. I napiszę na pw. Ale chciałam też przedstawić ten pomysł ogółowi forum.
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
14 kwietnia 2010 18:07
pianissima2003 po razy kolejny nie edytuje postów (tym razem w wątku o ochraniaczach)
Nie wiem czy ja mam takie szczęście ale gdzie nie zaglądam to widzę po dwa jej posty pod rząd.
wątek zamknięty
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
14 kwietnia 2010 18:11
Czy jest dozwolone przekopiowanie własnego postu napisanego w jednym temacie do drugiego, który jest o podobnym charakterze i odpowiada temu wątkowi?
Nie chcę zostać ukarana bo początkująca na forum jestem i wolę zapytać... 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
14 kwietnia 2010 18:17
zakazane raczej nie, ale irytujące - bywa 😉
może wystarczyłoby ci jakbyś w tym drugim wątku zalinkowała swój post z pierwszego wątku? 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.