Końska rewia mody cz. 3

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 grudnia 2009 15:15
Nirv cudne kolorki 😜

a ktoś wie gdzie można jeszcze upolować takie treningowe dralony eskadrona?
wątek zamknięty
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
31 grudnia 2009 15:30
Strucelka, na niemieckim ebay'lu za ok 200zł plus 50-100zł przesyłka 🙁 chyba ze uda sie wylicytować coś taniej, ale z własnego doświadczenia wiem ze do końca aukcji moze byc npgodzina i kosztować 10 euro a 5min przed końcem cena skoczy do 50 ;/
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
31 grudnia 2009 15:31
Ebay  🤣
wątek zamknięty
allegro lub ogłoszenia  🤣
wątek zamknięty
Solina ale trzeba polować. Ja jakis czastemu kupiłam 2 dralony za 200 zł oba, Ripstopa za 130, owijki i brlianta za 200 zł. Wysyłke miałam wtedy gratis ale to do kumpla doniemiec szło i potem samochodem do mnie przyjechało do domu 😀😀


Właśnie Precelek wystawiła coś w ogłoszeniach 😀😀
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
31 grudnia 2009 15:38
Na ebayu można dużo upolować, ale przesyłka odstrasza :/
wątek zamknięty
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
31 grudnia 2009 15:41
xxagaxx, to udało ci sie, ja probowałam zimówke wylicytować i ucieszona ze do końca godzina a tu cena 25euro a jak zostalo 15 min do końca to tylko liczba sie zwiekszała wiec zrezygnowałam.
a jak jeszcze ma ci kto to w niemczech odebrać lub na niemiecki adres wysyłaja to nie ma problemu wychodzą sprawy groszowe, a jak nie ma kto ci tego odebrać to wychodz 24 euro czyli ok 100zł za przesylke do polski. wiec jeśli sie kupuje duzo rzeczy to sie oplaca ale jak licytujesz cos za 10euro to nie ma sensu
wątek zamknięty
Mozemy za jakiś czas zorganizować jakieś trochę większe grupowe polowanko. Poproszę znajomego moze się zachce pobawić w kuriera i do polski przywiezie.

Najlepiej będzie jak się pojawi nowa kolakcja. Wtedy dużo taniej można dostć coś z obecnej 🙂

Tak samo ja robię z hooksem. Gdybym miała płacić za wysyłkę tyle ile oni sobie do polski życzą to nic bym nie kupiła. Również zamawiam do szwecji i potem promem sobie do mnie przyjeżdża.

wątek zamknięty
a my się pochwalimy naszymi błękitami  😍
kocyk Mayatex i owijki akrylowe Harry's Horse

wątek zamknięty
Forta, tylko dlatego, że wyglądała już na Piorku jak wisienka na torcie, leżała skromnie na czubku 😉

madzia, widziałam u was tą pełną, super sprawa. A masz zdjęcia petrolowej? Chyba nie ta połatana z ogłoszeń co?😉

Pinesska, westowy szał 🙂
wątek zamknięty
a ja zakochałam się w dralonach eskadrona  😍
wątek zamknięty
Likier, a w czym ty się nie zakochałaś.. 😉
wątek zamknięty
Burza zdjęć niestety nie mam, obiecuję nadrobić za rok 😁 petrol nie z volty, łatek żadnych nie ma, wygląda super i uwielbiam go przeokrutnie 😍  koleżance koń spuchł do tego stopnia, że treningówka nie sięgała już nawet do linii brzucha, a że dziwnym trafem byłam w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze... to przyszłam z pomocą 😅
I w tym miejscu zaznaczę, że nie mogę się doczekać zdjęć Piorka w ance sand. o.
Likier współczuję 😉
wątek zamknięty
madzia, noo. Właśnie tak straciłam swój, mało trupem nie padłam jak go w tym roku założyłam... i łzy w oczach 😉

Sand czeka na haft, więc to jeszcze potrwa 🙂
wątek zamknięty
Burza ! :P Właśnie się powoli odkochuje z wielu rzeczy i to nawet z kolorów "oczojebnych" ;] I wybieram te bardziej stonowane ^^

Ale te dralony są takie "słodziutkie" 😀 Ale i tak nie kupie, bo mnie nie stać 😀
wątek zamknięty
Likier, hehe to z czasem przychodzi 🙂 nie kupuj dralonu dla 'miecia' bo to ciężkie pieniądze 😉
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 grudnia 2009 16:29
Właśnie przetrząsnęłam ebay i jest kilka tych treningówek, ale wszystkie w cenie 50euro 🙄

Mnie dużo rzeczy się podoba, nawet bardzo 😉 Ale nie kupuję za dużo pod pretekstem, że zbieram na wymarzony frak lub oficerki 😉 😜
wątek zamknięty
Strucelka, to i tak dużo taniej niż ze sklepu, nawet z wysyłką 😉
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 grudnia 2009 16:38
Burza w takim razie dla mnie ponad 200zł za zwykłą polarową treningówkę to trochę za dużo. Tylko dlatego, że to Eskadron 😉 No chyba, że faktycznie komuś nie żal kasy i jej potrzebuje, to proszę bardzo 🙂 Co nie zmienia faktu, że są cudne 😜
wątek zamknięty
Nirv  💘  💘 bossko kocham pomarańcze i tym podobne kolorki🙂
wątek zamknięty
No dralon łądny, ale właśnie nie kupie, dlatego żeby mieć i że jest ładny, nie nie... Popatrze sobie na nie na Waszych zdjęciach.  😍
wątek zamknięty
Strucelka, dralon to nie polar, ma trochę inne zastosowanie.
wątek zamknięty
Ja z wielkim żalem pozbyłam się mojego dralonu, właściewie to większość czasu leżał (za trochę za mały na Korsykę, Młodej cały zad wystawał) i go nie używałam, ale był tak piękny że przecież nie mogłam go sprzedać  🤔wirek:
wątek zamknięty
Bo dralon najlepiej położyć na łóżko jako kapę, wtedy wszyscy są szczęśliwi 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 grudnia 2009 18:12
moge wstawic mja niepelną kolekcje???
że tak powiem czesc magazynowa.. ktora lezy u kolezanki bo u mnie nie ma miejsca 🙄
wątek zamknięty
wstawiaj  🤣
wątek zamknięty
Bo dralon to jedynie słuzy do lansu  😎

Dziewczyny jak za rok bede sie wybierac na targi do Berlina moge zebrać zamówienia  💃
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 grudnia 2009 18:40
no to wstawiam😀
część z ,,magazynu"
Cobalt

coriander i lavender

czy to jest Pebble bo nie wiem jaki to?

nugat impuls

Marine? tez nie jestem pewna 😡

Grau

Lemon

Copper

i uwaga
seagreen

i mniej ,,metkowy"
Global

wątek zamknięty
ta srebrna anka to khaki
nie chcesz odsprzedać marine?
wątek zamknięty
Zairka, ten seagreen morski? Chyba strasznie styrany.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.