Kącik Rekreanta

deb, tak. Masz pw.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 czerwca 2009 12:27
caro te Twoje konisko naprawde chwyta za oko 😉

ja bym raczej powiedziała, ze on to raczej chwyta za kieszeń jak się blisko stanie i rokuje na cukierka 😉 (według niego każdy rokuje na cukierka 😉)
ale bardzo mi miło, ze tak go oceniasz 🙂 

szafirowa, myślę, ze tak 😉 szkoda tylko, ze ja sie z nim w sobote pokłóciłam, w niedziele był nadal na mnie obrazony, ale topór wojenny zakopaliśmy, pojezdzilismy po przyjacielsku i poszlismy na trawke na relaks, w poniedziałek miał wolne, a dzisiaj wsiada trenerka - na zrelaksowanego i wypoczetego konia 😎 więc w sumie to ja najmniej na tym jego relaksowaniu zyskałam 😉 ale może bedzie pamiętał do czasu, az przyjade, ze ja tez jestem "ta miła" 😉
na razie to on darzy całkowitym uwielbieniem trenerke - w niedziele za kazdym razem jak dostawał ode mnie długą wodze to natychmiast zakręcał i maszerował w jej strone z najprzyjazniejsza z jego minek, ktora wygląga mniej więcej tak: 💘


przy okazji - amnestria - czekam na więcej fotek! kujka dobrze mówi - na takiego duzego konia jedna fotka to stanowczo za mało! 🙂
wątek zamknięty
Matko, ile wy tych postów produkujecie - w czasie sesji nie ma człowiek szans nadrobić!

Kaszy bez siodła i jeźdźca nie poznałam. Ale fajnie mu na trawce!

Amnestria- więcej Bu, jest superowa!!

Klami cały czas poluję na wieści i trzymam kciuki za gniadego Pączka.

Szafirowa fajnie że siwy trafił z salonów i pojedynczych padoczków na swojską szczęśliwą wiochę  😀

Ja się ostro biorę do roboty, ale na krótko- w czwartek wyjeżdżam na 4 dni i Dzionek zostaje z ciotką, która też mu nie da wolności  😎 Dzisiaj trening skokowy, nie mogę się doczekać! A za 18 dni Rakowiec  💃

Piszcie dalej w zawrotnym tempie a ja sobie to w nocy przeczytam  😁
wątek zamknięty
Beacik   Tenorek z Beacikiem
09 czerwca 2009 15:17
kujka przepiękne zdjęcia masz!!!!!!! wszyscy tak zachwalają, że się aż cofnęłam o te kilka stron i było warto  😍 przecudne te fotki i w ogóle masz piękne tereny u siebie 😀
wątek zamknięty
a ja mam narazie jedno zdjecie z Dworku (mam nadzieję, że będzie więcej)
fot by Aneta Mikulska  :kwiatek:
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
09 czerwca 2009 17:03
Pauli Bez obaw 😎 Wsio ładnie się goi i plaster już nie zdobi mej facjaty 😉 Teraz mam tylko uroczą szramę nad brwią - ona dodaje mi mroczości 😎
Jezu Ciotka, jak Ty dbasz o mój mrok 💘 :kwiatek:
No i mam problem, bo ja dziś nie poszłam do tej pracy, choć miałam iść.
Eh, chyba najpierw muszę iść do psychologa, bo... ja się boję ludzi!

halo dobrze prawi - praca, częste przebywanie z ludźmi, rozmawianie z nieznajomymi są najlepszymi sposobami na pokonanie aspołeczności 😉 Wiem to z autopsji 😎 Także, głowa do góry, bądź pewna siebie i serdeczna w stosunku do innych a będzie dobrze 🙂
kujka, amnestria re-we-la-cja 😜 Ale z Was modeliny! Jezuchryste ja też chcę takie focisze 🙇 👿 Nie ma bata! Trzeba będzie w koncu odkurzyć mojego nadwornego fotografa... 😀iabeł:
caroline a kiedy będzie następna fotoseszyn z jazdy??
pokemon hehe, jak widzę mamy podobny skład loży trenerskiej 😉 Z tym, że u mnie przeważnie trenerem jest ten oto jegomość:
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/koniee138.jpg?t=1244562666[/img]
tu mina w stylu: "kiedy ona skończy te wypociny...? Już nie mam do niej siły..." 😉
deborah pięknie wyglądacie!
itsdd piękności. A poczęstuj nas jeszcze jakimiś Waszymi zdjęciami 🙂
szafirowa fajnie się prezentujecie 🙂
wątek zamknięty
caroline, Pauli, kujka, Dzionka, itsdd, szafirowa, Raven dziękuję w imieniu Buniaczka :kwiatek:

szafirowa z właścicielką jeszcze nie rozmawiałam, ale nastąpi to na dniach. Czekam, aż wróci do Wawy (chyba, że już jest, a ja nic nie wiem 👀 ale wątpię 😉 )

caroline ależ się Gniademu trafiło! huhu tyle trawy! 😀 powiedz chłopakowi, żeby podkręcił tempo koszenia, co by zdążył przed zawodami 😉


i especially for caro, "zwichrowane uszy vol. 2"






i takie jedno z kujką (obczajcie miny kujki i Gila :hihi🙂


by Dominika Frej


więcej będzie w ZNK 😉
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 czerwca 2009 19:43
a ja chyba bede musiala sprzedac nathan bo za duze koszta utrzymywania dwoch koni w stajni pensjonatowej a nic za normalna cene i warunki odpowiednie dla mlodego nie moge znalezc... 🙁
wątek zamknięty
margaritka 🙁 a jaka jest dla ciebie odpowiednia cena jezeli moge zapytac?
na mazurach powinnas cos zlazc w w miare normlaniej cenie...
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 czerwca 2009 20:10
ok 300zl marna szansa ze cos znajde 🙁
wątek zamknięty
amnestria

zdjęcia jak do kalendarza! ale to na pewno zasługa modeli  😉
wątek zamknięty
margaritka - 50 km ode mnie jest stajnia gdzie moja kumpela ma konia i placi 220zl. ale tam niestety kobyly same. ale mysle ze dasz rade cos znalezc 🙂 ja sama bylam w stajni za 350zl wiec sie da 🙂


ja dzisiaj pojechalam do stajni z wielka nadzieja pojezdzenia. (ostatnie 2 dni lonza, a wczesniej mnie nie bylo) i co ?
jak nie urok to sraczka. a jak nie sraczka to kon bez podkowy  😵
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 czerwca 2009 20:20
no wlasnie a to ogierek... w necie nie moge nic znalezc... moze ktos by chcial konia do towarzystwa ale ogierka...
wątek zamknięty
margaritka wysłalam pw 😉
wątek zamknięty
margaritka, justyna-- też szuka do 300 zł na odchów, może jej zapytaj, czy coś znalazła.

Mogłabym się założyć, że niedawno było w Ogłoszeniach o przyjęciu na odchów i do 300 złotych, ale teraz nie mogę znaleźć.
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 czerwca 2009 20:28
juz dawno do niej pisalam 😉 dzieki ja tez gdzies widzialam 🙄
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 czerwca 2009 20:38
Beacik, dziekuje bardzo  :kwiatek:

i takie jedno z kujką (obczajcie miny kujki i Gila :hihi🙂


mina kujki:
Te Gil, patrz jakie jaja!  😂
mina Gila:
ehhh... baby...  🙄

poza tym - Amnestriafajne fotki, ale widze ze S tez jest mistrzem kadrowania!
wątek zamknięty
margaritka, trzy stówy na źrebaka miesięcznie? A gdzie jakieś fajne pasze, suplementy wspomagające rozwój, kowal i sprawy nagłe?
wątek zamknięty
Arka   Gniady buntownik :)
09 czerwca 2009 20:45
Forta - widzialam Cie w Dworku i podziwialam Twojego konia, straaasznie mi sie podoba!
wątek zamknięty
kujka dobrze mówi - na takiego duzego konia jedna fotka to stanowczo za mało! 🙂


Ojj, to w sumie Kucykowi przysługuje jedno zdjątko na kwartał 😁
Niech ma i pokaże wszystkim, jak przed jazdą knuje "już ja wam wszystkim pokażę trening!"



kujka, macie w Aleksandrowie naprawdę super tereny! Dawno, dawno temu zgubiłam się tam w zimie na swojej klaczy. Pojechałam sobie na spacerek z założeniem, że wrócę po śladach. Tymczasem zerwała się okrutna śnieżyca i ślady... diabli wzięli :P Zaczęło się robić ciemno, a ja trzecią godzinę szukam drogi do stajni i pojęcia nie mam, gdzie jestem. Jak już się całkiem poddałam i zaczęłam rozważać praktyczne strony nocowania w lesie 😉 to puściłam siwej wodze i pozwoliłam na czas owych rozważań się wozić, gdzie miała ochotę. I jakoś po dłuższym kluczeniu... dojechaliśmy do stajni 🙂 Naprawdę nie wiem, jak się to dziewczynie udało, bo na pensjonacie stała tam dopiero z tydzień. Sprytna bestia. Swoją drogą teraz to jednak las strasznie zabudowany, dookoła drogi, światła - chyba już nie dałoby się tak ładnie zgubić, jak piętnaście lat temu...

margaritka, faktycznie nie ma w Twojej okolicy żadnej sensownej stajni na odchów młodziaka? Ja bym mogła polecić Lambadę w Częstochowie, biorą źrebaki do biegalni za 300 pln miesięcznie, ale od Ciebie to będzie chyba drugi koniec świata 🙁 Swoją drogą odchowanie młodego konia, jeśli się nie ma swojej stajni, to droga sprawa...
wątek zamknięty
Margaritka W temacie o niespotykanych i zadziwiających ogłoszeniach ktoś pokazywał właśnie taką ofertę.... zajrzyj 🙂 Tylko nie myśl od razu, że coś z tym ogłoszeniem jest nie tak 😉 Było ono pokazane tam jako pozytywne  😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 czerwca 2009 20:59
quantanamera, wiesz, nie chce nic mowic ale w zeszlym roku ja sie z Gilkiem w pierwszym naszym (samotnym do tego wszystkiego) terenie zgubilam...  😵
wątek zamknięty
kujka, nooo, czyli nie jest tak źle 🙂 Chociaż jak rok temu byłam przejazdem, to niesamowicie, uliczki, latarenki, wszędzie domki, cywilizacja. Na szczęście jednak samego Parku Krajobrazowego mam nadzieję nikt nie ruszy, a to wyjątkowo urokliwe miejsce - i jeziorka i oczka wodne półbagienne 😉 i piaszczyste górki - zdecydowanie jest gdzie pospacerować i pojeździć.
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
09 czerwca 2009 21:05
A my po wizycie weta. Ponad 2 godziny nam zajęło  🙄 Najpierw mnóstwo zdjeć rentgenowskich, na których wyszły małe zmiany artretyczne <dobrze piszę?> w przednich stawach koronowych, ale to wynika z kąta nachylenia kopyta, względnie można się bawić w cortaflexy i wstrzykiwanie tych kwasów, ale nie jest aż tak źle. Z tyłem gorzej- również wyszły zmiany artretyczne, zaszła jakaś reakcja w stawie i jest malutki odprysk kości. Ale po blokadach się okazało, że nie od tego kuleje. Po drugiej blokadzie wyszło, że coś jest z przyczepem mięśnia międzykostnego. Może to być kwestia niezagojenia się poprzedniej kontuzji lub jej odnowienia. Dostał zastrzyk, tydzień wolnego i potem mam wsiadać. Plus jakieś specjalne podkowy na tyły. Perspektywa jest taka: jak nie będzie kulał, zostają nam lekkie jazdy. Jak kulawy, to będziemy myśleć dalej, albo wcześniejsza emerytura. Dodatkowo jeszcze biedak dostał dwa głupie jasie, bo puzdro mu wczoraj spuchło masakrycznie, jakiś brud się dostał, i wygląda jak spóźniony ogier nieco  😉
Ale kurde, nieco się załamałam, ledwo wyleczyłam kręgosłup <wet sprawdzał i jest bardzo dobrze>, to się z nogą odnowiło  😕 normalnie jak nie urok, to sraczka!
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
09 czerwca 2009 21:13
Lov, kurcze, pod górkę macie 🙁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 czerwca 2009 21:13
quantanamera, piaszczyste gorki mowisz?

taka mamy tuz za stajnia 😀

Lov, o cholera, nienajlepsze prognozy... 🙁 mimo wszystko trzymam kciuki za kolejnego kulawca.
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
09 czerwca 2009 21:26
Lov, trzymaj się napewno bedzie dobrze.

Mi dzisiaj trenerka powiedziała ze moj koń sie starzeje, ma dopiero 12 lat lecz COPD i kontuzje robią swoje... całkiem serio zatanawiam sie czy dzieciakowi nie dać spokoju z zawodami i wozić sie tylko za stodołą bez stresu i spinania sie bo zawody.
wątek zamknięty
lov, o kurcze.... wszytsko pod gorke normalnie.
Trzymaj sie!! Wiem co czujesz w tym momencie. Grunt to starac sie myslec pozytywnie miec nadzieje!
wątek zamknięty
margaritka no ja ze swojej strony też polecam Ranczo Lambady pod Częstochową, ale od Was to faktycznie strasznie daleko 😉
wątek zamknięty
Arka czemu się nie ujawniłaś?  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.