Ochraniacze

Chciałby się ktoś dołączyć do zamówienia z Premier Equine? Mają zimową wyprzedaż, m.in. -40% na ochraniacze. Od 100 funtów jest darmowa wysyłka. 🙂
DressageLife ja będę niedługo polować na czarne - macałam w sklepie stacjonarnym i jak za tą cenę bardzo fajne, mięsiste, rzepy szatany. Niestety nie było potrzebnego mi rozmiaru wtedy 😉
Poleci ktoś jakieś ochraniacze skokowe na chude cobowe nóżki? Bo pony są idealne na wielkość, ale za krótkie. ew przedłużone pony?
Karino1998, akurat niedawno dotarły do mnie zamówione brązowe ochraniacze PE Kevlar Airtechnology. Wyglądają na dobrze wykonane i mają piękny kolor 😍. Natomiast rozmiar cob w porównaniu do Veredusów Olympus w rozm. cob jest zdecydowanie mniejszy .
Zamówiłam ten rozmiar akurat z myślą o moim folbluciku z drobnym i długim nadpęciem. Na niego całe szczęście są idealne, ale drugi ogon- półkrewek ledwo się w nie zmieścił.
Edit. dopisek
edit. Olympus a nie Olimpik 😡
oo fajne. A które konkretnie masz, bo jest ich kilka modeli z airtechnology?
Jest ta promocja za 40funtów byłby komplet, ale oczywiście nie ma rozmiaru  😤
Mam ten nowszy model z siateczką w kolorze skorupy. "Przyczailiśmy się" z zakupem na  "Black Friday" - wówczas  akurat była spora zniżka na nie. Warto obserwować oferty promocyjne na stronie. Często są to naprawdę okazje cenowe🙂.
czeggra1, opowiedz jak się spisują i wrzuć fotki bo ja się mocno nad nimi męczę 🙂
Burza, używam  od kilku  miesięcy  tych  PE kevlarowych Mam czarne Mki.  Jak dla mnie  bardzo dobre  ochraniacze.  Szczególnie  kupowane  na promocjach  😉 Mocne,  nie przekrecajace się.  Tu na szaraku :

anai, fajnie wyglądają na nodze, chciałabym zobaczyć białe 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
02 stycznia 2015 21:09
oo fajne. A które konkretnie masz, bo jest ich kilka modeli z airtechnology?
Jest ta promocja za 40funtów byłby komplet, ale oczywiście nie ma rozmiaru  😤


Ten sam problem! No zabić się idzie...  😵
A koleżanka ma i są niezniszczalne, chyba wszystko już przeszły.
[quote author=Karino1998 link=topic=30.msg2255939#msg2255939 date=1420156718]
oo fajne. A które konkretnie masz, bo jest ich kilka modeli z airtechnology?
Jest ta promocja za 40funtów byłby komplet, ale oczywiście nie ma rozmiaru  😤


Ten sam problem! No zabić się idzie...  😵
A koleżanka ma i są niezniszczalne, chyba wszystko już przeszły.
[/quote]

teraz tylko czekać na koleją promocje 😵 Bo te 40funtów to +/- 200zł, za nowy komplet fajnych ochraniaczy...

anai bardzo fajnie wyglądają, Siwy też ma drobne nóżki?
Anai, a to się cieszę z Twojej opini. Na takie właśnie solidne wyglądają, a ceny promocyjne w sklepie PE bywają rzeczywiście bardzo atrakcyjne 🙂. Ja od niedawna mam brązowe PE Kevlar. Kolor jest piękny 😍. Pstryknę jutro fotę porównawczą z brązowymi Olimpicami.
Póki co mam ich zdjęcia na Vimto  w ZNK 2014, ale  foty są dość ciemne i niewiele widać.
Tak jak pisałam  rozm. cob jest mniejszy niż Olympus Veredusa. U mnie na Czesia są w sam raz, a Vimto mieści się, ale tak na styku.

edit. Olympus a nie Olimpic 😡
anai, fajnie wyglądają na nodze, chciałabym zobaczyć białe 🙂

Pozwoliłam  sobie  pożyczyć fotkę koleżanki :

czeggra1, są  naprawdę  fajne. Szarak  jest  killerem  ochraniaczy  i dla niego  muszą  być  pancerne.  Te dają  radę. 
Karino1998,  młody  może  nie ma jakiś  mega  cieniutkich  nóg,  ale niektóre  fulle bywają  na niego  za długie.  Na początku  ledwo  te Mki  dopinałam, teraz zapinam  na środkowy  kołek.
anai, dzięki!!!!! A rozmiarówka jak w Veredusach? Nareszcie coś jak Veredusy ale w lepszej cenie, jeee 🙂
anai dzieki. Wyglądają super. Wiem już na co poluje 😀
Burza
Tak jak pisałam  rozm. cob jest mniejszy niż Olimpic Veredusa. U mnie na Czesia są w sam raz, a Vimto mieści się, ale tak na styku.
🙂 jakby  co,  to  polecam  zakupy  PE z ich oryginalnej  strony,  wszystko  przebiega  sprawnie  i szybko.
Karino1998, aj dzięki, scroll oczami był 😀
Pod jaką nazwą sprawnie wyszukać po sklepach te zapiętki?  :kwiatek:
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
03 stycznia 2015 18:20
Wstawiam fotkę porównawczą (brązowych) PE Kevlar i Veredusów Olympus.
Veredusy są staranniej wykończone, albo ja trafiłam na troszkę gorszy estetycznie komplet PE (lamówka). Natomiast nie zauważyłam aby w PE Kevlar zapacała się końska noga 🙂. Fajnie leżą, wyglądają na pancerne. Odcień brązu w zasadzie identyczny.
xequus, dziękuję  😉
czeggra1, dzięki!
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
05 stycznia 2015 12:14
Już miałam zamawiać WW double lock, ale znalazłam przez przypadek nowe ochraniacze treningowe Veredusa i to jeszcze w fajnej promocji i na dodatek są też brązowe... 😉 i przepadłam... Ktoś coś o nich słyszał? Szkoda, że tyły są krótkie, ale w sumie do pracy ujeżdżeniowej powinny się spisać...






Pod jaką nazwą sprawnie wyszukać po sklepach te zapiętki?  :kwiatek:


a czy masz może fotę na koniu? je się zakłada jak? nie mogę sobie wyobrazić, dlatego kupiłam zwykłe kaloszki jak wybierałam  :kwiatek:
xequus, na str 238 pisałyśmy o nich z Klami.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
05 stycznia 2015 15:54
Pojechalam do jezdzieckiego po te Veredusy Vento i jestem rozczarowana 🙁 same ochraniacze fajne, ladnie wykonane, jakosc zadowalajaca, ale rozmiary bardzo male... L-ki na tyly wypadaly jak jakies male S-ki, przody z reszta tez L-ki a na mojego smoka nie mialyby szans sie dopiac. Takze pozostaja WW Double Locki 😉
xequus, a bo mi się zdjęcie nie wyświetlało i nie o tych myślałam 😉 Klami ma te inne Veredusy, takie skorupki. I one wypadają duże 😉
Dava   kiss kiss bang bang
05 stycznia 2015 17:47
No właśnie pisały dziewczyny, że rozmiar jak Carbony może nawet ciut większe 😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
05 stycznia 2015 20:28
xxagaxx  tak tak, te co ja chciałam to Veredus TRC Vento, a Wy rozmawiałyście o TR Pro 😉
Niestety tak czy siak veredusy są na nas za małe nawet skorupy. Przymierzałam dzisiaj WW Double lock i okazało się, że na przody Lki są idealne, więc na tyły wzmę XL  🤣
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
11 stycznia 2015 14:52
Odświeżam temat po crash-testach WW double lock 😉
Dzisiaj pierwszy raz założone i od razu przeszły ostry test - najpierw 1h w lesie potem 1h mocnego treningu ujeżdżeniowego na lekko błotnistym czworoboku zewnętrznym. Mój koń jednak jest niszczycielem na dole zdjęcie tyłów już z lekkimi zarysowaniami(tak jakby zmatowił powierzchnię po prostu, bo rysy są powierzchowne) 😎 Miejmy nadzieję, że zostaną po prostu tylko rysy, a nie wydrą się dziury jak w BR'ach. Ogólnie jestem zadowolona, bo w końcu mamy ochraniacze idealne na jego nogi(może nie są piękne, ale idealny rozmiar) - skończyło się na szerokim M na przód i XL na tyły. Szybko się je też myje i szybko wysychają, bo nie wchłaniają aż tak wody. Czas pokaże jak z wytrzymałością 😉




Zrobiły na mnie od razu dobre wrażenie tym jak są zapakowane 😉 a mnie jako estetce aż miód na serce i wielki plus dla producenta za dobry marketing.




I dla zainteresowanych rozmiarówka z opakowania:



HH - horse hand tutaj w przełożeniu na cm: http://www.equine-world.co.uk/about_horses/horse_hh_cm_conversion.asp
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się