... ślub :) ...

No więc zacznę od wpomnianego przeze mnie wiejskiego stołu.  Bo ta świnia mnie rozwalała  😁 Nie widać na zdjęciu drugiej połowy stołu, m.in. z nogą z szynką.


samochód:


No i my: oficjalnie... I widać mój bukiet  😍





trochę nietypowo, romantycznie:


i na wesoło:




I jak? tylko tak szczerze...



JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 października 2012 15:46
6, 7 i przedostatnie są super. Pozostałe takie normalne 🙂
Mnie w tej sesji brakuje zdjęć wyrażających takie emocje jak namiętność/zmysłowość i gdybym miała mieć jeszcze raz takie fotki to to bym dopracowała. No i w niektórych jak dla mnie jest zbyt mała obróbka, czegoś mi brak w nich (takich wesołych wstawek/przeróbek/ramek), ale to można sobie samemu poprzerabiać, natomiast gdybym otrzymała fotki tak obrobione i by mi się nie podobały, to już raczej nie byłoby możliwości poprawki na oryginalne 😉  Generalnie fotki nie są złe. Jest z czego wybrać, są zdjęcia ze śmiesznymi okularami, są zdjęcia z szampanem, są z balonami jak biegniemy, są oczywiście z podwiązką, no i jest kilka podobnych zdjęć do tego 6 tylko w innych miejscach/pozycjach. Sporo tego jest bo łącznie prawie 250 fotek z samego pleneru  🏇  Nie wiem czemu ale strasznie mi się podobają fotki w takim kolorze jak stare zdjęcia, bądź czarno-białe 🙂 
my już po 🙂 było cudownie od samego sobotniego ranka  😍 zero stresu, bez poślizgu, wymarzona pogoda 🙂
kkk, co to za sukienka? Mów szybciutko 😀 Przepiękna ! I pięknie wyglądasz 🙂
kkk - i Ty i mąż rewelacja! 😉
:kwiatek: dziękuję

sukienka kupowana w salonie MADONNA. koronkowe bolerko, które widać jest dodatkiem do niej 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 października 2012 20:42
kkk, o maaaj gaad, wiedziałam, że będziesz pięknie wyglądać, ale nie aż tak! Super. A jakiego męża masz, wow jak z okładki  😜
JARA ale mnie zawstydzasz  :kwiatek: miło mi to słyszeć 🙂

Hiacynta dziękuję
cieciorka   kocioł bałkański
01 października 2012 21:40
widziałam bardzo ładny dom weselny (z zewnątrz) w wiejskim stylu w drodze z wawy na płock
akzzi, stol z miechem okropny!!!!!!!!! ale ja wegetarianka wiec mozesz potraktowac mnie z przymrozeniem oka  🤣
a co do zdjec to nie dziwie sie ze nie jestes zadowolona.. szczerze to kazdy by takie foty zrobil. Widac ze fotograf bez pomyslu, kiepskie kadry, w ogole nie dopieszczone... Jak zrobione tak zostawione... Mam nadzieje ze duzo was nie kosztowal.. Na waszym miejscu znalazlabym innego i powtorzyla sesje, bo kurde no, kazdy marzy o tym zeby zdjecia slubne byly wyjatkowe.. No na prawde moj maz by wam lepsze zrobil 🙂
Ale suknie mialas pieeeeeeeeekna!!! Bardzo podoba mi sie ulozenie materialu...

I suknia kkk tez bajka! wiecej zdjec wrzuc!!  🙂
akzzi, dla mnie też bez rewelacji. Ładna z was para, a zdjęcia jak robione zwykłą cyfrówką przez kogoś z rodziny,  nie profesjonalistę. Też bym poprawiła, po prostu ktoś się nie przyłożył. Dawajcie jeszcze raz, na pewno możecie mieć sto razy ładniejsze zdjęcia, a to pamiątka na całe życie!
skoro juz tu Dzionko jestes  😁 to opowiadaj jak postepy? 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
02 października 2012 07:17
akzzi, wyglądaliście super!  🏇
Zdjęcia faktycznie takie zwykłe.  Ja bym zrobiła jeszcze raz fotki 😀

kkk, WOW! Extra! Piękna suknia, fryzura 😅 Dawaj więcej zdjęć!
akzi czy stół wiejski sprawdził się wśród gości? bo też chciałabym na sowim weselu ale odpycha mnie ta głowa i te duże części z miechem ...
my wesele mamy za rok ale zarezerwowaliśmy już sale, dj-wodzireja i fotografa. Jeżeli chodzi o fotografa to ja polecam http://www.zaniewska.com.pl/  zdjęcia robi przecudne - przynajmniej mi się podobają, minusem jest to, że na fotki czeka się i do 3 mscy  🙁 no ale coś za coś ... mogę poczekać na takie zdjęcia  😉
I mam pytanie do Was, ponieważ czeka mnie ślub cywilny, jedna nie chciałabym rezygnować całkowicie z przywileju panny młodej i chciałabym ładną sukienkę... czy myślicie, że coś w tym typie: http://diamondangel1.pinger.pl/m/1349156  - nr od 1 do 3... to już zbyt szykowne jeżeli chodzi o cywilny??? bo ogólnie mam w planie kupić sobie właśnie coś takiego, raz żeby poczuć się jak prawdziwa panna młoda a dwa, nie wyobrażam sobie garsonki do sesji ślubnej  😀
***allexandra***, moim zdaniem we wszystkich tych sukienkach spokojnie możesz iść. Cywil w "garsonkach" (garsonkach czy innych skromnych kostiumikach/sukienkach), to już chyba przeszłość w momencie, kiedy minęła epoka "cywil+kościelny na drugi dzień".
Ja pewnie do USC nie poszlabym w "wielkiej, balowej" sukni, ale w tych, które pokazałaś jak najbardziej. Druga sprawa, że są piękne i bardzo w moim guście 😍
ash   Sukces jest koloru blond....
02 października 2012 07:55
U nas wiejski stój cieszył się chyba największym powodzeniem :Później dopiero słodkości i czekoladowe fontanny ❗ Byliśmy teraz na weselu u znajomych i tak samo. "kolejki" do wiejskiego stołu, do barmanów i do czekoladowych fontann 😀
dzięki dziewczyny  :kwiatek:przekonałyście mnie i co do sukienki i wiejskiego stołu - na który na pewno się zdecyduję  😉 muszę zapamiętać w takim razie czekoladową fontannę i zorientować się ile coś takiego kosztuję w naszym mieście  😉
Dzięki dziewczyny jeśli chodzi o opinię zdjęć. Te zdjęcia z sesji są chociaż ładne i można coś z nich wybrać, aczkolwiek tak jak pisalam mnie w nich czegoś brakuje. Bo te ze ślubu są tragiczne, a tego się już nie poprawi, jedynie może ktoś by się zajął ich lepszą obróbką i wyciągnął z nich cokolwiek (zdjęcia na ślubie i film były robione przez inne osoby niż zdjęcia z sesji). Zdecydowanie fotograf był bez pomysłów (ten z sesji, bo ten ze ślubu to w ogóle porażka-nawet zdjęć robić nie potrafi). To był fotograf z polecenia, widzieliśmy jego zdjęcia ze ślubu znajomych u których byliśmy- były naturalne, ładne. Nie przeszło mi do głowy by zobaczyć jego stronkę i galerię...zrobiłam to dopiero po ślubie i... się załamałam  😵 Zresztą same zobaczcie 🙁 http://www.ociasfoto.pl/galeria
Więc i tak się cieszę, że te nasze zdjęcia są jakie są.

Film... TRAGEDIA!! Ja to go oglądać nie mogę. O ile początek i koniec fajnie zrobione, o tyle jakość nagrania bawiących się gości jest nie do przetrawienia. Już rozmawiałam z głównym kierującym tą firmą i będzie poprawiany, ale nie wiem co on poprawi  🤔 Ruszającą kamerę podczas nagrania i latający, rozmyty obraz? Musiałby pół filmu wyciąć. Lepiej by nakręcił ktoś z rodziny 🙁

Sesji nie poprawimy, bo już nie ma takiej pogody, no i sukienka już nie leży tak jak wtedy  😁 Chyba, że jej nie sprzedam i za rok się poprawi, ale to już nie to samo...
Jedynie nad czym się zastanawiam to dać komuś te zdjęcia, kto ma ciekawe pomysły do obróbki.


Nerechta wstawiając zdjęcie wiejskiego stołu wiedziałam, że Ci się nie będzie podobać 😉 Pamiętałam, że wegetarianką jesteś.

**allexandra**
Jak dla mnie wiejski stół to podstawa, to jest najlepsze na weselach  😁 I ludziom też się podoba, bo zawsze kolejki stoją. Tylko z bimbrem nie można przesadzić, bo się towarzystwo szybko upije 😉
Co do sukienki to musisz sobie taką przymierzyć i zobaczyć czy Ci się podoba jak w niej wyglądasz, bo ja tez planowałam coś w stylu rzymianki, a okazało się, że wyglądam w niej źle, tak samo jak w sukniach ślubnych typu księżniczka, czy coś takiego jak miała kkk... po prostu nie grało to ze mną i szybko zrezygnowałam z takiego typu.

dzięki dziewczyny 🙂 uroczystość byla w ostatnią sobotę więc na zdjęcia jeszcze czekamy 🙂
my stołu wiejskiego nie mieliśmy, mieliśmy stół rybny: pięknie podane na lustrach różne wędzone ryby... robil furorę  😜
oo stół rybny...aż mi ślinka pociekła. Dużo rodzajów ryb mieliście na takim stole?
4 rodzaje: łosoś, jesiotr, węgorz i jeszcze coś  🤬 o czym zapomniałam 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
02 października 2012 09:33
kkk, my mieliśmy do wyboru: stół wiejski, stół rybny, stół myśliwski. Też zastanawiałam się nad rybnym, ale w końcu padło na wiejski. Wędzone rybki mieliśmy na stołach. Ah..pojadło by się. Na własnym ślubie prawie nic nie jadłam.  😤
***allexandra*** niezłe zdjęcia wasza fotograf proponuje. Piękne kiecki masz na oku, na cywilny jak najbardziej moim zdaniem.
kkk sukienka, fryzurka cudo; ja bym się połakomiła na stół z sushi 😉
ash i ja bym pojadła czegoś z wesela, na moim mnie powaliło pierwsze danie gorące i później już nic w sumie nie zjadłam  😤

dla porównania zdjęć od fotografa, wrzucę zdjęcie zrobione przez kuzynkę. Gdyby nie fakt, że były to fotki na spontana i pogoda nie bardzo dopisała to byłyby zdjęcia ciekawsze niż od fotografa. Tylko tu wiedziałam, że to ja mam wszystko wymyślać, a nie ktoś za mnie 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 października 2012 10:10
kkk ślicznie wyglądaliście. Czekam na zdjęcia  🙂

***allexandra*** ładne sukienki masz na oku. Mi najbardziej podoba się 1sza, ale akzi ma rację. Najlepiej przymierzyć  😉
http://www.dunajewski.pl/
Czy wynajęcie takiej sali za 8 000 to jest dużo?
Sama sala + media.
Dekoracje i catering we własnym zakresie.
to i ja wstawię do tego wątku,juz po ślubie !! 🙂
Karina7 apeluję o wstawienie zdjęć z widoczną sukienką! Gratulacje 😅
Sam cywilny braliście, ze tak klasycznie...? No i krótka kiecka - odważnie!
tak sam cywilny 🙂 ze Stasiem w brzuszku 🙂 szczerzę się przyznam że nie mam zdjec bez marynarki,ukrywałam brzuszek  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się